IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Бихме ЦСКА в контрола преди 10 дена с 3 на 2.

    Бихме Литекс в контрола като гост 1 на 2.
    ------------------------

    Засега сме 2-ри на 3 точки от първи - ще видим.

    Може и да влезем в А група, може и да не влезем. Голмайсторчето е наше с 13 гола и племенник на Балъка е при нас футболер. По принцип вкарваме много голове, но и много допускаме. Като гости денсим по-силно.

    Бончо Генчев ни е президент, а на Божинов баща му ни е треньор.

    Ще видим - по-скоро не. Нямаме кинти за А група.
    Това в Б група нали.Бравос.Искам да гледам истински мачове а не такива за пари

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Е не мой така на мен и Етър и Локото ми бяха много симпатични.Кво става с Локото в момента?
      Бихме ЦСКА в контрола преди 10 дена с 3 на 2 ( нали се базиках кога БГ отбор ще вкара 3-ка на чорбата ) - след колко години?

      Бихме Литекс в контрола като гост 1 на 2. Търсят ни за спаринг водещите в А група.
      ------------------------

      Засега сме 2-ри в Б на 3 точки от първи - ще видим.

      Може и да влезем в А група, може и да не влезем. Голмайсторчето е наше с 13 гола и племенник на Балъка е при нас футболер. По принцип вкарваме много голове, но и много допускаме. Като гости денсим по-силно.

      Бончо Генчев ни е президент, а на Божинов баща му ни е треньор.

      Ще видим - по-скоро не. Нямаме кинти за А група.
      Last edited by marandi; 27.11.2014, 15:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Локо, бре ( и после ЦСКА ). С Етър се мразим яко - да кажем повече, отколкото ЦСКА - Левски.
        Е не мой така на мен и Етър и Локото ми бяха много симпатични.Кво става с Локото в момента?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Груеца що не вземе да ни припомни как влязоха в групите на ШЛ.Май нещо Ювентус отнесе някакво наказание и Киево разбраха предния ден че играят с Левски за влизане в групите.Футболистите на Киево бяха събрани от плажовете и те така.Ама на Груеца това не му пречи да се хвали с ''големия'' успех.
          Другият път когато се бяха "наточили" играха с Бате Борисов, защото перуката ДОЛНА им го поднесе на тепсия на оня михлюзин ПАТКОФ. Тоя урод си мислеше, че вече в сметката му дрънкат 2-3 милиона евраки... Ако ЦСКА бяха си изиграли мачовете щяха да са облажили с тия пари за семки...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Маранди кои са вашите?Локо Горна Оряховица или Етър?
            Локо, бре ( и после ЦСКА ). С Етър се мразим яко - да кажем повече, отколкото ЦСКА - Левски.

            Коментар


            • Маранди кои са вашите?Локо Горна Оряховица или Етър?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Виж сега, самият факт, че се фукаш с влизането в някакви групи, дето имате 6 загуби в 6 мача и голова разлика 1:17, говори достатъчно за вашия манталитет, ако нашите бяха на мястото на вашите, нямаше да се гордеем, но щяхме да отсечем гредите на Армията. По-зле сте и от Домузите, дето са отбор без минало и история – вие, подуенците, дето имате 2-3 четвъртфинала.
                И ние можехме да направим могъщ пробив в ШЛ - Осма година, но май някой ни отградна лиценза, за да го поеме анално от някакви потни белоруски колхозници. Ама то пешов право ти е рекъл, че който копае, сам пада в него.

                А и нас такива групи сами по себе си не са ни предизвикателство: защото по победи над действащи европейски шампиони, над Шампионите с Трите Звезди стои само Реал Мадрид.
                Груеца що не вземе да ни припомни как влязоха в групите на ШЛ.Май нещо Ювентус отнесе някакво наказание и Киево разбраха предния ден че играят с Левски за влизане в групите.Футболистите на Киево бяха събрани от плажовете и те така.Ама на Груеца това не му пречи да се хвали с ''големия'' успех.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение

                  Добре си ти с тая кръшна балдъза Мойта само баджанака си я харесва
                  А, тя сега на Вирджински острови ( хамериканска част ) отдавна с трети брак, ама тогава беше готина мацка на към 25

                  Но много се смях - бяхме се маскирали като варненци ( нали 7 години съм живял там ) и балдъзата нищо не вдява от футбол и скочи насред агитката им.

                  Лелей ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Между другото съм гледал мач на Спартак с Локото във Варна, ама ние тогава бяхме сила - Ивайло Йорданов, Бончо Генчев и т.н. от националите на БГ.

                    И нашите явно им бяха казали около 6-8 място да движат в края на сезона и затова първи сезон трупаха точки, втори сезон продаваха мачове като разпрани.
                    ------------------

                    Ама, отиваме във Варна и соколите не сакат да кихат за мач и нашите: Окей!

                    7 мин. - 0 на 1 за нас - Ивайло Йорданов и ги оставихме да помислят.

                    На полувреме в съблекалня текат едни куфарчета в наша посока и ги пуснахме да ни обърнат с 2 на 1.

                    П.П. Но от тогава не съм се смял така на мач, а балдъзата варненка и нищо не вдява от футбол и вика кои са нашите - викам тия с черно-бяло райе.

                    Ама, сме седнали при ултрасите агитката на Спартак - и нашите за 5 мин. поведоха и балдъза ( тя руса бамбина с тяло, цици - готина ) и скача и вика: "Йессссс ...!"

                    И аз скачам да я прибирам да седне, че ще ни набият - все пак бяха към 200 души и не мога я отърва.

                    Те, така

                    Добре си ти с тая кръшна балдъза Мойта само баджанака си я харесва

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                      Кво няма, с тоя бурен културен живот :

                      http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1362646
                      Между другото съм гледал мач на Спартак с Локото във Варна, ама ние тогава бяхме сила - Ивайло Йорданов, Бончо Генчев и т.н. от националите на БГ.

                      И нашите явно им бяха казали около 6-8 място да движат в края на сезона и затова първи сезон трупаха точки и биеха наред, а втори сезон продаваха мачове като разпрани. Веднъж май се объркахме и завършихме полусезон на 2-ро място, което веднага се оправи през пролетта с посока надолу, ама можехме да бием всеки.
                      ------------------

                      Ама, отиваме във Варна и соколите не сакат да кихат за мач и нашите: Окей!

                      7 мин. - 0 на 1 за нас - Ивайло Йорданов и ги оставихме да помислят.

                      На полувреме в съблекалня текат едни куфарчета в наша посока и ги пуснахме да ни обърнат с 2 на 1.

                      П.П. Но от тогава не съм се смял така на мач, а балдъзата варненка и нищо не вдява от футбол и вика кои са нашите - викам тия с черно-бяло райе.

                      Ама, сме седнали при ултрасите агитката на Спартак - и нашите за 5 мин. поведоха и балдъза ( тя руса бамбина с тяло, цици - готина ) и скача и вика: "Йессссс ...!"

                      И аз скачам да я прибирам да седне, че ще ни набият - все пак бяха към 200 души и не мога я отърва.

                      Те, така

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Уф, засрамете се бе, чорбарчета!!! Първо влезте в групите на ШЛ, след това имате право да коментирате...
                        Браво на лудоглавци, представиха се повече от отлично и заслужават адмирации - определено надминаха прогнозите ми, макар и с късмет - факт, огромен късмет имат, точно като чорбата срещу шахтар преди мнооооого години. За съжаление нямат никакъв шанс да продължат напред в шЛ, а за ЛЕ шансовете са илюзорни, но 4 точки са си 4 точки, както и да го погледнем. Просто си го признайте-след падането на комунизма сте кръгла нула в Европа - досега след Левски, а вече сте и след лудоглавци, не, не сте комунистически отбор, това е просто съвпадение
                        Виж сега, самият факт, че се фукаш с влизането в някакви групи, дето имате 6 загуби в 6 мача и голова разлика 1:17, говори достатъчно за вашия манталитет, ако нашите бяха на мястото на вашите, нямаше да се гордеем, но щяхме да отсечем гредите на Армията. По-зле сте и от Домузите, дето са отбор без минало и история – вие, подуенците, дето имате 2-3 четвъртфинала.
                        И ние можехме да направим могъщ пробив в ШЛ - Осма година, но май някой ни отградна лиценза, за да го поеме анално от някакви потни белоруски колхозници. Ама то пешов право ти е рекъл, че който копае, сам пада в него.

                        А и нас такива групи сами по себе си не са ни предизвикателство: защото по победи над действащи европейски шампиони, над Шампионите с Трите Звезди стои само Реал Мадрид.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Вече нямам угризения, че великото Локо Горна ги млати соколовци дет' ги лепне

                          Отначало ми беше малко кофти - все пак Варна я харесвам.
                          Кво няма, с тоя бурен културен живот :

                          http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1362646

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                            На man_united другия отбор му е Спартак Варна... не е гейаренец. Просто си хейти за спорта като гледам
                            Вече нямам угризения, че великото Локо Горна ги млати соколовци дет' ги лепне

                            Отначало ми беше малко кофти - все пак Варна я харесвам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              С В група бъди много внимателен да не отидете вие там
                              На man_united другия отбор му е Спартак Варна... не е гейаренец. Просто си хейти за спорта като гледам
                              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                                Та като казах (написах) Спартак Варна и се сетих,че Кире Гела го имаше за първи избор.ОБАЧЕ янко станев (нарочно го пиша с малки букви) и компания му отбиха мераците да им вземе една от златните кокошчици и те така.
                                Това не го знаех,...щеше да е хубаво не "орлите", а "соколите" да гледаме снощи на националния стадион!

                                Пък и със сигурност нямаше да има проблема с феновете (с липсата на такива)!

                                Коментар

                                Working...
                                X