IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
    Абе не само те. Изглежда модераторът тази вечер също толерира речника на Гиговчо. И го е срам да се каже. Само трие и се крие. Ако бях на неговото място щях да напиша открито защо ме трие, или поне на лични.
    Плачи, плачи щурче,
    ах подлудявай ме, не спирай!
    Макар да знаят всички че,
    щурците плачейки умират...


    Абе Лилито е голяма работа!
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      аз съм с едни от най-тритите постове в този форум и с най-много баннати никове въпреки, че никога не съм написал нито една дума от изброените по-долу

      има двоен стандарт ................... а и те комунистите се подкрепят
      Абе не само те. Изглежда модераторът тази вечер също толерира речника на Гиговчо. И го е срам да се каже. Само трие и се крие. Ако бях на неговото място щях да напиша открито защо ме трие, или поне на лични.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
        Абе то мнението ми за Гиговчо е изградено отдавна. Но се чудя защо тазвечерния модератор упорито трие речника му. Да се изобличава подобен речник е в интерес на форума, а модератора нещо не го разбира.

        Ех, модераторе, модераторе!!!!!!!!!!!
        аз съм с едни от най-тритите постове в този форум и с най-много баннати никове въпреки, че никога не съм написал нито една дума от изброените по-долу

        има двоен стандарт ................... а и те комунистите се подкрепят
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          а ти какво си очаквал от фатмак който не може да си препише фамилията от личната карта на латинеца и в дума от 5 букви е допуснал 2 грешки
          Абе то мнението ми за Гиговчо е изградено отдавна. Но се чудя защо тазвечерния модератор упорито трие речника му. Да се изобличава подобен речник е в интерес на форума, а модератора нещо не го разбира.

          Ех, модераторе, модераторе!!!!!!!!!!!
          Last edited by Софиянец80; 18.03.2011, 21:01.

          Коментар


          • а ти какво си очаквал от фатмак който не може да си препише фамилията от личната карта на латинеца и в дума от 5 букви е допуснал 2 грешки

            Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
            До всички, до всички! Модераторът от тази вечер е фен на Гиговчо. Два пъти му трие изобличаващия го набор от цинизми. И не иска да каже защо.
            Хайде да видим за трети път:

            Из речника на човека с добро възпитание:
            идиот, простаци, гъзолизка на ББ, ядете всичко, което ББ е повърнал и се кефите..., осиране, неандерталци като теб, ми е през ......какви ги дрънкате, нали се сещаш през кое ми е....., поредното тъпо и несвързано бръщолевене на един болен мозък, тъпчо, ти неграмотнико, тъпанар, а ти да го ду....!, абе , тъпия пожарникар, полуграмотен пожарникар и мутра, тъпа седесарска шайка, главният Смешник на Републиката, свети Бойко, великия пожарникар, недемократичен смешник-премиер, дон Цеци и Тиквата са идиоти, простаците Бойко и Цецо, лъжецът, който е избран за премиер, нахалния майор-пожарникар
            Last edited by mibova; 18.03.2011, 21:00.
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • До всички, до всички! Модераторът от тази вечер е фен на Гиговчо. Два пъти му трие изобличаващия го набор от цинизми. И не иска да каже защо.
              Хайде да видим за трети път:

              Из речника на човека с добро възпитание:
              идиот, простаци, гъзолизка на ББ, ядете всичко, което ББ е повърнал и се кефите..., осиране, неандерталци като теб, ми е през ......какви ги дрънкате, нали се сещаш през кое ми е....., поредното тъпо и несвързано бръщолевене на един болен мозък, тъпчо, ти неграмотнико, тъпанар, а ти да го ду....!, абе, тъпия пожарникар, полуграмотен пожарникар и мутра, тъпа седесарска шайка, главният Смешник на Републиката, свети Бойко, великия пожарникар, недемократичен смешник-премиер, дон Цеци и Тиквата са идиоти, простаците Бойко и Цецо, лъжецът, който е избран за премиер, нахалния майор-пожарникар
              Last edited by mibova; 18.03.2011, 21:00.

              Коментар


              • Модератора - то от тази тема няма ниакъв смисъл щом триеш мнения... Вземи я изтрии цялата... Нали логиката беше като има някое пререкание да не се спамят другите теми... Ама ваша си работа.. Само дето все по малко ще станем стойностните учстници при тази цензура

                Коментар


                • Щрола и Рапана да седнат и да се напият.
                  Аз ще платя сметката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                    Мам.а ви, на всички нагли и малоумни шофьори, дето не спазвате правилата за движение и карате из града като състезатели, и застрашавате здравето и живота на хората по улиците. Да го духате, педали!
                    Лек ден на всички останали!

                    Някой ще те е окъпал с дрехите тая сутрин.
                    Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                    私は最高のトレーダーだ

                    Коментар


                    • Напротив, стана тъпо! Rapana е прав, че тия (тоя, ако си говори сам де) и цял ден да дращят нещо смислено няма да излезе. И жалко, защото дори и за ругатни и псувни, темата си има своя чар, но налазена от нагли и арогантни, без капка достойнство и чувство за хумор никове се превръща в най-обикновена клоака!
                      Та, щях да забравя и аз да напсувам някого така и така съм тук Мам.а ви, на всички нагли и малоумни шофьори, дето не спазвате правилата за движение и карате из града като състезатели, и застрашавате здравето и живота на хората по улиците. Да го духате, педали!
                      Лек ден на всички останали!

                      Коментар


                      • Тука много брутално стана.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                          Да използвам хубавата тема да ви тегля една майна за всеки случай


                          псуването удължава живота.
                          и го прави розЪв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от difor Разгледай мнение
                            Я, дееба аз!
                            Тук нали може да се пише всичко?
                            И да се псува?

                            Модито защо е изтрило от поста ми хубавата българска думичка *****?????
                            Да използвам хубавата тема да ви тегля една майна за всеки случай

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pavlin Разгледай мнение
                              Хаха, има ли значение всъщност?..... като съм пчеличка, която "бере мед"? А и те всички си приличат по съдържание, само опаковката им е различна Но доста трибуквени има от тях......

                              п.с Мисля си понякога дали собствениците им в странство наистина знаят какви ги дробят тук техните местни и неуместни протежета? Наистина не съм сигурен
                              сигурно имат поглед.
                              собствениците.
                              иначе защо БНБ ще пуска статистиките....

                              а ти си пази стола...особено ако е в някоя от комшийските...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от difor Разгледай мнение
                                Бъркаш...
                                Заплатата на Левончо е 100к.
                                В евро, обаче.
                                На МЕСЕЦ!!!!!

                                а ти си води делата за 3к. срещу корумпираните общинари.

                                Абе, Павлине, ти в коя банка си??
                                Хаха, има ли значение всъщност?..... като съм пчеличка, която "бере мед"? А и те всички си приличат по съдържание, само опаковката им е различна Но доста трибуквени има от тях......

                                п.с Мисля си понякога дали собствениците им в странство наистина знаят какви ги дробят тук техните местни и неуместни протежета? Наистина не съм сигурен
                                Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

                                Коментар

                                Working...
                                X