IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Спарте сега найш ли как ще те бичувам аз
    да тъ ЕВА и самодоволното рускоезично
    копеле да тъ ЕВА
    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
      Очеизвадно е, че форСЕКСА ти е разкатал мамата. Освен, че се превъплащаваш в ролята на свиня, нещо и на педерастия те избива, което е по-лошото отклонение. Като виждаш, че цъкането по платформи и то на МАРЖИН не е за тебе, просто не го прави или поне спри да ползваш маржин.
      Не се впрягай толкова ! Това го приемам като комплимент за разкатаването на мамата. Тоест, навлезнал съм надълбоко във Форекса ( както бих го направил и в твоето дупе ) и предполагам, че печеля задоволително. За превъплащаването в роля, прав си. Човек трябва да ги играе някаква роля в живота. Мисля, че свиня е по-добре от гей-бой ! Това на което ме избива не е педерастия, а манафизъм , тоест аз ти го слагам, ти се кефиш и пъшкаш. . А относно марджина, докато го има, смятам да се възползвам от него, па макар и да не е голям. Но ти не се ядосвай, все някога ще се научиш, как да търгуваш и на марджин, без да товариш сметката и да вадиш по някой кинт. Айде бягай да се подмиеш сега, че ида !
      Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

      Коментар


      • Мина ми през акъла да им сложа имена,
        но си викам ще вземат да се обидят .....
        ....... знам ли някой може да си мисли,че е с по-дълъг мустак.
        --------
        Със сигурност твърдя:
        човека с перото в средата е най-грамотния.
        ---------

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
          "Форума пише писмо до Трише"

          Репин - "Запорожци пишат писмо до султана"

          --------
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • велик си. ако разбираш от компютърски картинки напиши и кой кой е
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • "Форума пише писмо до Трише"

              Репин - "Запорожци пишат писмо до султана"

              --------

              Коментар


              • долу свинемразците
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                  Е ти щом нямаш нищо напротив.... ше са възползвам.
                  Очеизвадно е, че форСЕКСА ти е разкатал мамата. Освен, че се превъплащаваш в ролята на свиня, нещо и на педерастия те избива, което е по-лошото отклонение. Като виждаш, че цъкането по платформи и то на МАРЖИН не е за тебе, просто не го прави или поне спри да ползваш маржин.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                    Ти все така се стремиш към точки на лайнодобив, което си е нормално за една свиня
                    Е ти щом нямаш нищо напротив.... ше са възползвам.
                    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                      Малиииииииииииииииииииииииииииии
                      каква чудна пача ще стане от тез
                      черни УШИ !!!
                      +100

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                        В позиция, изчакване, да се появи някой като теб и да му разпоря кафявата точка !
                        Ти все така се стремиш към точки на лайнодобив, което си е нормално за една свиня

                        Коментар


                        • Малиииииииииииииииииииииииииииии
                          каква чудна пача ще стане от тез
                          черни УШИ !!!
                          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                            В кочината, полегнал доволно върху камарка с лайна и идилично грухтящ......
                            В позиция, изчакване, да се появи някой като теб и да му разпоря кафявата точка !
                            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                              И на теб колега ! Успех !

                              П.П. Пък като изпушиш и зажаднееш за вербален сеХ, знаеш къде съм.
                              В кочината, полегнал доволно върху камарка с лайна и идилично грухтящ......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Това беше добро - леко и доходна в кочинката
                                И на теб колега ! Успех !

                                П.П. Пък като изпушиш и зажаднееш за вербален сеХ, знаеш къде съм.
                                Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                                Коментар

                                Working...
                                X