IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение

    П.П. Наивник, още ли не си се опраил бре? 'Бах ма'а му
    Мамата си е еВало. Ама, почвам да се оправям вече

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
      Долу педерасите !!!
      Тия с влечение към собствения пол, или тия дето отиват да пият без да ти се обадят!?

      П.П. Наивник, още ли не си се опраил бре? 'Бах ма'а му

      Коментар


      • Седя си и си мисля.....
        Закъсах го с крака и си взех болничен.
        За първи път в живота ми.
        Осигурявам се на макс по трудов договор. Отделно получавам и възнаграждения по договори за управление.
        Тъпата кифла не ми пуска болничния, защото бил само към трудовия договор.
        Как да не им ебеш путчицата майна на такива пиявици

        Коментар


        • Долу педерасите !!!
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Руските тролове не могат да схванат случващото се. Русия на Путин не се възприема за част от запада. Тя се чувства неразбрана. Те не споделя ценностите за свобода, равенство, братство и законност, които са залегнали в западното общество още след френската революция. В момента целият западен свят е изграден не върху общи интереси а върху общи ценности, които успяват да притъпят конфликтите и да създадат западна цивилизация, която живее вече 70 години в мир и просперитет. Русия се чувства в страни от тези ценности, защото там не човека а държавата е в центъра на системата. Докато при запада основната идея е законността и как да се регламентират правата и отношенията между власт и собственост, то при Русия властта обезсилва собствеността. Всеки един чиновник може да ви вземе цялото имущество или да нареди публичната ви екзекуция на площада, като случая с Немцов. Затова Русия се стреми системно да разбива западната общност основана на общи ценност, която да бъде заместена от общества гонещи интереси без ограничения в методите. Русия си въобразява, че е достатъчно силна да наложи своите интереси, но в действителност се случва нещо съвсем друго. Всяка криза създадена от Путин води до отслабване на западните ценности и още по-голяма степен на самата Русия. След всеки конфликт той не успява да спечели нищо и Русия се оказва в по-слаба позиция отколкото преди него. Големите печеливши са Китай от една страна и Германия от друга. Подривните действия срещу ЕС водят до неговата промяна, но не и до отслабването му. От общност на равни Путин постепенно го превръща в разширена Германия, където центъра постепенно се измества от Брюксел в Берлин. Реално погледнато с всеки изминал ден Путин отслабва Русия и засилва Германия и Китай. Вероятно той е най-слабият цар в руската история. На него му влязаха над 2 трилиона долара от повишените цени на нефта, които бяха пропиляни. Той пропусна да превърне Русия в богато и интегрирано с останалият свят общество. Създаде бедна, изолирана и обидена на целият свят държава. Тъжна истина. Провали шанс, който се появява веднъж на столетие.
            Няма как да очакваш един сатрап да прави демократични реформи. Точно тия петролни долари отложиха развитието, то винаги идва отдолу а не отгоре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Къв лондон, пращат си децата да им купуват ракия от селския хоремаг.
              и после ги опъват върху бюста на Сталин, краден от тавана на читалището...

              путинетки..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хайърсъзов! Разгледай мнение
                Путлер произвежда путинетки в съседните губернии... русофили им викат, от неприятните... От тези, които не четат литература и не слушат музика от руски автори.
                Кланят се на Ленин и си пращат децата в Лондон.
                Къв лондон, пращат си децата да им купуват ракия от селския хоремаг.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Не знам? Кой е тоя Путлер? Не съм чувал за него.
                  Чувал съм за една путлерка от Провадия, която здраво си чешела путлерката, когато мъжът и пътувал из океана.
                  Путлер произвежда путинетки в съседните губернии... русофили им викат, от неприятните... От тези, които не четат литература и не слушат музика от руски автори.
                  Кланят се на Ленин и си пращат децата в Лондон.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    А Путлер от какво се ръководи ?
                    Не знам? Кой е тоя Путлер? Не съм чувал за него.
                    Last edited by X_Y; 04.06.2015, 11:00.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
                      Ще отговориш ли на въпроса ми конкретно, или ще си останеш с общите приказки?
                      Формулирай въпрос, по долу не видях такъв, пък и какъв отговор да ти дам, бил съм няколко пъти във венецуела последно преди около 2,5- 3 години- ами нормална страна, има хубави и лоши неща, виж тоалетна хартия не съм искал да си купя, така че на този въпрос-дали има или няма тоалетна хартия, не мога да отговоря.
                      Но пак ти казвам сърни се няколко стотин стр назад и прочети дискусията. не съм библиотекар
                      Last edited by v_tin; 03.06.2015, 19:53.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
                        Значи някаква бананова компания е успяла да доведе безкрайно богатата на нефт и агресивна към всяка чужда компания Венецуела до хиперинфлация и липса на тоалетна хартия и дефицит на всякакви храни и потребителски стоки? Олеле! Много трябва да се внимава със зарзаватчиите
                        Турците са го прозряли... на турски зарзаватчия е manav...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Абе приятел ти знаеш ли на картата къде се намира венецуела, не питам дали си ходил там. Тук беше разисквана ситуацията във венецуела, върни се няколко стотин стр назад и си я потърси
                          Липса на тоалетна хартия- абе преди време писах на посланничката на шаш да намират по кадърни тролове, баш тебе ли наеха, дай някой по умен
                          Ще отговориш ли на въпроса ми конкретно, или ще си останеш с общите приказки?
                          "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
                            Значи някаква бананова компания е успяла да доведе безкрайно богатата на нефт и агресивна към всяка чужда компания Венецуела до хиперинфлация и липса на тоалетна хартия и дефицит на всякакви храни и потребителски стоки? Олеле! Много трябва да се внимава със зарзаватчиите
                            Абе приятел ти знаеш ли на картата къде се намира венецуела, не питам дали си ходил там. Тук беше разисквана ситуацията във венецуела, върни се няколко стотин стр назад и си я потърси
                            Липса на тоалетна хартия- абе преди време писах на посланничката на шаш да намират по кадърни тролове, баш тебе ли наеха, дай някой по умен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Естествено, това, че Ви има е доказателство... ако нямаше комунизъм, нямаше да има путлеристки комунотролове...

                              Това важи и за v(a)tin...
                              Аз не съм трол , преди време съм писал и мога сега да пиша пак кой съм и къде работя.
                              Но виж вашата дружинка е много безлична, кой какъв е къде работи, в кой сектор - няма никаква информация- ето затова си мисля че сте ботове
                              Ти специално беше писал преди време- питай номче да каже че съм юрист, и номче казва - да, да юрист си как да не си.
                              Та нали си спомняш какво беше писала една девойка от руските тролове- позоваваме се един на друг и си отговаряме един на друг- и вие сте същите, същата стратегия
                              Last edited by X_Y; 03.06.2015, 19:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Ами има достатъчно в нета погледни за банановата компания какви ги върши точно във венецуела и пак какви ги върши ексън/ или някоя друга беше хамериканска компания пак там , на какви пари се купуват суровините, как се унищожава земята.
                                Все едно да кажеш че дънди са светци и са тук само от благотворителност
                                Значи някаква бананова компания е успяла да доведе безкрайно богатата на нефт и агресивна към всяка чужда компания Венецуела до хиперинфлация и липса на тоалетна хартия и дефицит на всякакви храни и потребителски стоки? Олеле! Много трябва да се внимава със зарзаватчиите
                                "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                                Коментар

                                Working...
                                X