IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Излишна спам-тема. Заключвам я.
    रादोस्त

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Впрочем, "обида" е странно основание за премахване на пост в тема "Кавги и ругатни"...
      Съгласен ! Поне едно място където да си кажем честно ,без намеса на Цензуратор трябва да има !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Каква обида може да ми нанесе един БЕЗЛИЧЕН ТРОЛ. Точно никаква
        Впрочем, "обида" е странно основание за премахване на пост в тема "Кавги и ругатни"...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Мамун, дофтура трябва да ти пусне два болнични листа - за двамата работодателЕ
          Моят случай е по-тежък. 3-4 болнични листя ще ми трябват

          Проблемът е, че ако получавам заплата 10000, те няма да ми изплатят болничен върху тях, а върху макс. осиг. доход.
          Точно това искам и аз. Тр договор ми е на макс доход и него не мога да изпълнявам, защото изисква 8 часа с работно място. Контролът и управлението си ги изпълнявам лежешком. С телефон, мейл и подпис в ръка.

          Коментар


          • Каква обида може да ми нанесе един БЕЗЛИЧЕН ТРОЛ. Точно никаква

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Знаем, че математиката не е за теб Затова сметнах вместо теб:

              Дадено е: 1945 г.: 40 000 цигани. Комунизум (и нео-комунизъм) от 1945 до 2015.
              Хипотеза: циганките раждат по 5 деца на възраст 18 - 23 години, живеят до 55 години.
              Следователно от 1945 г. до 2015:
              - броят на циганите нараства с 4,54% = (23-18)*((40000/2)/55)/40000*100
              - броят на циганите в 2015 би бил 898 025 = 40000*1.04545^(2015-1945)
              ако не беше детската смъртност.
              Ако си учител по математика всяка задача ще има поне по 2 решения- да се надяваме че не си.
              Сина ми е роден 1993 г и той ли е комунист, дъщеря ми е родена 1999г , ами тя каква е?
              Много ми е любопитно след 10-15 г какво ще приказвате- най вероятно че вправнуците на комунистите са виновни.
              А относно комунистите ще ти дам няколко примера- Бойко Борисов, Лилиту, Георги кадиев- За първия се чу че имало голям купон защото направил 2 млрд още през първия мандат, лилиту, внучка на партизанин, сега министърка в капиталистическо правителство/ нали си съгласен че строя в Бг е капитализъм/ Георги кадиев- милионер от затънтено село- как е станал такъв не знам, знам че жена му печели доста търгове за еленергия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Седя си и си мисля.....
                Закъсах го с крака и си взех болничен.
                За първи път в живота ми.
                Осигурявам се на макс по трудов договор. Отделно получавам и възнаграждения по договори за управление.
                Тъпата кифла не ми пуска болничния, защото бил само към трудовия договор.
                Как да не им ебеш путчицата майна на такива пиявици
                Мамун, дофтура трябва да ти пусне два болнични листа - за двамата работодателЕ
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  А интернет нали имаш. Там пише.
                  Няма подагра...!
                  Болката му е започнала отгоре...Подаграта засяга пръстите на краката от натрупването на бла-бла.... вследствие на бла-бла....

                  пп Това не се брои за съвет а за диагноза...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                    ... Да повторим 1945 - 40 000 цигани, днес - 600-700 000...
                    До 1958 - циганите бяха 20 000 чергари и още толкова уседнали, днес има 600-700 000 цигани в гета във всеки град и село...
                    КОМУНИСТИТЕ РАЗВЪДИХА ЦИГАНИТЕ И СЪЗДАДОХА ГЕТАТА С ЦЕЛЕНАСОЧЕНА ПОЛИТИКА ОТ 1944 НАСАМ....
                    Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Юристе пак не си в час, от комунизъма минаха 26 години- а самия той беше 45г. По каквато прогресия да го смяташ няма как да ги докараш при комунизма толкова много.
                    Знаем, че математиката не е за теб Затова сметнах вместо теб:

                    Дадено е: 1945 г.: 40 000 цигани. Комунизум (и нео-комунизъм) от 1945 до 2015.
                    Хипотеза: циганките раждат по 5 деца на възраст 18 - 23 години, живеят до 55 години.
                    Следователно от 1945 г. до 2015:
                    - броят на циганите нараства с 4,54% = (23-18)*((40000/2)/55)/40000*100
                    - броят на циганите в 2015 би бил 898 025 = 40000*1.04545^(2015-1945)
                    ако не беше детската смъртност.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Не знам какво е това.
                      А интернет нали имаш. Там пише.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                        Тия с влечение към собствения пол, или тия дето отиват да пият без да ти се обадят!?

                        П.П. Наивник, още ли не си се опраил бре? 'Бах ма'а му

                        Сите !!!
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Не знам какво е това.
                          О, добре тогава, стой си така, по-добре да не знаеш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Мамата си е еВало. Ама, почвам да се оправям вече
                            МАМУН да си пусне гласа няколко пъти
                            и може съвсем да се излекува!!!!
                            http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...D=4247&Level=1
                            ПАРИТЕТНОТО 1,00000 ела здравей !!!:):):):):):):)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                              Подагра ли имаш?
                              Не знам какво е това.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Седя си и си мисля.....
                                Закъсах го с крака и си взех болничен.
                                За първи път в живота ми.
                                Осигурявам се на макс по трудов договор. Отделно получавам и възнаграждения по договори за управление.
                                Тъпата кифла не ми пуска болничния, защото бил само към трудовия договор.
                                Как да не им ебеш путчицата майна на такива пиявици
                                Подагра ли имаш?

                                Коментар

                                Working...
                                X