IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проектът “Безплатни прегръдки”

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Понякога наистина са нужни безплатни прегръдки, когато се почустваш зле! Приятелите са за това! Особено истинските...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
      Черкезов, за да не се превърнеш в плагиат,излез навън с табела "Безплатни свирки" и ми кажи къде ще застанеш, за да те посетя.
      Малко грубо, но пък хумора ми хареса.
      Иначе инициативата ме накара да се усмихна (не че ми е трудно), замислих се за разни работи. Тогава бях в Пловдив и забелязах, че доста хора се възползваха от промоцията.

      Коментар


      • А колко хора от тия с които се прегръщате така, ще ви забият ножа, ако имат полза от това, знаете ли ? Колко хора си слагат маските с усмивките по време на такива демонстрации на добри нрави (чисто лицемерие).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          Тези, които желаят неудържимо да вършат практическата работа мога да предложа кампанията “Free Hugs” (“Безплатни прегръдки”). Можете да погледнете какво представлява на адрес: http://www.youtube.com/watch?v=vL7Jo_1Z3Y8

          Проектът “Безплатни прегръдки” е уникален сам по себе си и може да покаже реално на какво ниво е даденият етнически егрегор на страната. Излизате на улицата с табела “Безплатни прегръдки”. Всеки който спре и пожелае, може да ви прегърне, както и вие него. Абсолютно безвъзмездно. Ако желаете, можете да оставите плаката на следващия, който ви прегърне, за да обикаля той с него. Той ще го даде на другия, който го прегърне и т.н. А можете да обикаляте и само вие, според преживяването, което искате да изживеете. Много добро упражнение за хора, избрали да бъдат наблюдатели! Наблюдавайте и правете своите изводи. Колко хора ще ви гледат странно, ще ви заобикалят отдалеч, ще ви помислят за откачен и колко малък процент от хората ще свалят своите маски, за които писах по-горе, и ще ви прегърнат, ще ви се зарадват искрено и ще отворят сърдечната си чакра! Колко човека ще подминат и колко от същите тези, които са ви заобиколили, биха се спрели на дегустаторска промоция “Безплатен салам” в някой хипермаркет?!! Не е ли абсурдно? Може да се направи и изследване, което да покаже доколко хората са се превърнали в не-хора, отбягвайки истинската честота на ЧИСТАТА любов, предпочитайки я пред салама да речем! Това е, защото Матрицата е програмирала хората да обръщат ценностния си полюс. Това, което идва от духа, се смята за жалко и странно. Това, което идва от материята, е възвишено и на почит. Аз правя дълбок поклон пред създателя на кампанията “Безплатни прегръдки”. Дано осъзнава какво е измислил. Защото това, освен всичко друго е безапелационен начин за вдигането на честотата на планетата! Именно чрез излизането на улицата – истинския ад, и де-програмирането на хората в движение! Така те сами ще разберат колко са потънали в целия фалш. Това е както се казва – “да го свършиш с двете си ръце”.
          Аз, д-р Черкезов, заставам с името си и подкрепям ннапълно този проект.
          БЪДЕТЕ
          докторе, недей с лошото

          Коментар


          • Аз пресъздадох изказа на казионните съюзи,чели дело и борили капитализъма
            ;-)) p.s. Те произлизат от непрегърната хлебърка преди 300 млн години.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minavast Разгледай мнение
              Профсъюзите писаха че това нарушава макрорамката и алтруизма по време на криза си е нихилизам.Дали наистина вреди на оборота,или помага на търговията с букети?"Холандсka връзка"?
              "Ъ" като нихилизЪм и споменЪ

              Коментар


              • Профсъюзите писаха че това нарушава макрорамката и алтруизма по време на криза си е нихилизам.Дали наистина вреди на оборота,или помага на търговията с букети?"Холандсka връзка"?

                Коментар


                • - Струва ми се, даже, отнесох и целуфан, ама от коя точно беше, тъмнокосата или русата - срамота! - не запомних.
                  Та...
                  - Някой да подскаже, моля?

                  Коментар


                  • И на мен във Варна ми харесаха най-много - само да знаете, какви гаджоци ги раздаваха, пръстите си да оближеш!

                    Коментар


                    • Aз най-съм доволен от безплатните прегръдки във Варна - в парка при "Галата", в "Мулен Руж" в Р-е, в Сандански, в "Хемус" и др.
                      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                      Коментар


                      • Много си окъснял Черкезов с това инфо,,Безплатни прегръдки“ (Free hugs) е инициатива, която вероятно започва през юни 2004, но получава широк отзвук в интернет и световните медии през 2006 г. благодарение на музикален клип, разпространяван чрез мрежата за видео-обмен YouTube. Кампанията се състои в предлагането на прегръдки на непознати на обществени места, с единствената цел да накара хората да се почувстват по-щастливи. Клипът е пуснат в YouTube на 22 септември 2006 г. Според резюмето, той е направен в Сидни, Австралия. Главният герой, който раздава прегръдки, идентифициран с псевдонима „Хуан Ман“, върви по улица „Пит Стрийт Мол“ и носи плакат с думите FREE HUGS. Музиката за видеоклипа е на Sick Puppies, австралийска група, с която Ман се запознава година по-рано. Записът на кампанията е направен от фронтмена на групата, Шимон Мур.
                        Първоначално, както клипът документира, мотивите на Хуан будят недоверие у хората, но за кратко време дистанцията се стопява и все повече хора приемат поканата да бъдат прегърнати. В момента на първата прегръдка черно-бялото отначало видео става пълноцветно.http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4
                        Впоследствие идеята е подета и други „прегръщачи“, за да се превърне в цялостна кампания. Хуан Ман и сподвижниците му получават предупреждения от общината и полицията да спрат действията си, ако не заплатят застраховка обществена отговорност на стойност 25 милиона долара. Вместо това прегръщачите правят петиция и събират 10 000 подписа в подкрепа на това безплатните прегръдки на едно от оживените места в Сидни да продължат.Видеоклипът има много широк световен отзвук, като до август 2007 г. е гледан над 17 милиона пъти. Кампании „Безплатни прегръдки“ са осъществени в Тайван, Италия, САЩ, Китай, Белгия, Сингапур, Англия. През България кампанията минава в края на април и началото на май 2007 http://e-vestnik.bg/2205 , като е съчетана с промоция на младата изпълнителка Vessy.Черкезов да не би да я възобновяваш тая кампания наново в Абсурдистан??Ето ти и официялният сайт на кампанията http://www.freehugscampaign.org/
                        Last edited by коки; 14.11.2010, 20:35.
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                          Тези, които желаят неудържимо да вършат практическата работа мога да предложа кампанията “Free Hugs” (“Безплатни прегръдки”). Можете да погледнете какво представлява на адрес: http://www.youtube.com/watch?v=vL7Jo_1Z3Y8

                          Проектът “Безплатни прегръдки” е уникален сам по себе си и може да покаже реално на какво ниво е даденият етнически егрегор на страната. Излизате на улицата с табела “Безплатни прегръдки”. Всеки който спре и пожелае, може да ви прегърне, както и вие него. Абсолютно безвъзмездно. Ако желаете, можете да оставите плаката на следващия, който ви прегърне, за да обикаля той с него. Той ще го даде на другия, който го прегърне и т.н. А можете да обикаляте и само вие, според преживяването, което искате да изживеете. .............
                          Черкезов, за да не се превърнеш в плагиат,излез навън с табела "Безплатни свирки" и ми кажи къде ще застанеш, за да те посетя.
                          Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                          私は最高のトレーダーだ

                          Коментар


                          • Проектът “Безплатни прегръдки”

                            Тези, които желаят неудържимо да вършат практическата работа мога да предложа кампанията “Free Hugs” (“Безплатни прегръдки”). Можете да погледнете какво представлява на адрес: http://www.youtube.com/watch?v=vL7Jo_1Z3Y8

                            Проектът “Безплатни прегръдки” е уникален сам по себе си и може да покаже реално на какво ниво е даденият етнически егрегор на страната. Излизате на улицата с табела “Безплатни прегръдки”. Всеки който спре и пожелае, може да ви прегърне, както и вие него. Абсолютно безвъзмездно. Ако желаете, можете да оставите плаката на следващия, който ви прегърне, за да обикаля той с него. Той ще го даде на другия, който го прегърне и т.н. А можете да обикаляте и само вие, според преживяването, което искате да изживеете. Много добро упражнение за хора, избрали да бъдат наблюдатели! Наблюдавайте и правете своите изводи. Колко хора ще ви гледат странно, ще ви заобикалят отдалеч, ще ви помислят за откачен и колко малък процент от хората ще свалят своите маски, за които писах по-горе, и ще ви прегърнат, ще ви се зарадват искрено и ще отворят сърдечната си чакра! Колко човека ще подминат и колко от същите тези, които са ви заобиколили, биха се спрели на дегустаторска промоция “Безплатен салам” в някой хипермаркет?!! Не е ли абсурдно? Може да се направи и изследване, което да покаже доколко хората са се превърнали в не-хора, отбягвайки истинската честота на ЧИСТАТА любов, предпочитайки я пред салама да речем! Това е, защото Матрицата е програмирала хората да обръщат ценностния си полюс. Това, което идва от духа, се смята за жалко и странно. Това, което идва от материята, е възвишено и на почит. Аз правя дълбок поклон пред създателя на кампанията “Безплатни прегръдки”. Дано осъзнава какво е измислил. Защото това, освен всичко друго е безапелационен начин за вдигането на честотата на планетата! Именно чрез излизането на улицата – истинския ад, и де-програмирането на хората в движение! Така те сами ще разберат колко са потънали в целия фалш. Това е както се казва – “да го свършиш с двете си ръце”.
                            Аз, д-р Черкезов, заставам с името си и подкрепям ннапълно този проект.
                            БЪДЕТЕ
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.
                          Working...
                          X