IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гледайте филма - wall street по кината го дават!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Вероятно имаш предвид Ник Лийсън ....Не можах да дръпна преди време "Трейдърът --измамник " , но чух че бил КСП ( Компот Сушени Плодове ) ....Главната роля е поверена на Юън Макгрегър .
    Ник Лийсън.... е верния човек, иначе си говорим за актриса. Колкото за филма "Трейдър" (по реален случай) - много е добър, както и първата част на Уолстриит. Във втората са преиграли малко, но посланието е много на място...

    Trader можеш да го намериш тук...
    http://isohunt.com/torrent_details/2...er?tab=summary
    Last edited by Мажоритаря; 15.10.2010, 13:55.
    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • е вие какво очаквате, това все пак са игрални филми предназначени за масовия зрител. едва ли в такъв филм някой ще ви покаже точно как се правят много пари или какви наистина са взаимоотношенията в тия среди. продължението на Уолстрийт все още не съм го гледал, но от опит знам че когато прочета няколко негативни мнения за някой филм впоследствие той ми харесва от всяка книга или филм може да се научи нещо, защото писателите, сценаристите и режисьорите са интелигентни хора със свои виждания за нещата и послание към аудиторията. а когато филмът е гарниран и с един от най-добрите актьори в света според мен си заслужава да се гледа, дори и само за удоволствие.
      бъдете здрави!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
        Имена като Милкен, Боески, Лиъм Нисън и Мадофф са далеч по енигматични и спиращи дъха. Но ти няма как да знаеш това.
        Вероятно имаш предвид Ник Лийсън ....Не можах да дръпна преди време "Трейдърът --измамник " , но чух че бил КСП ( Компот Сушени Плодове ) ....Главната роля е поверена на Юън Макгрегър .
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tiki Разгледай мнение
          Не съм гледал дори първия филм или е било толкова отдавна, че съм го забравил.
          Гледай го! Няма да съжаляваш!
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
            Боза друг път, името Геко нищо ли не ви говори умнициии?!
            Не съм гледал дори първия филм или е било толкова отдавна, че съм го забравил.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
              Боза друг път, името Геко нищо ли не ви говори умнициии?!
              Имена като Милкен, Боески, Лиъм Нисън и Мадофф са далеч по енигматични и спиращи дъха. Но ти няма как да знаеш това.

              Коментар


              • Тъкмо писах в една друга тема че Черкеза си пие хапчетата и не дращи по форума, и ето на той ме опровергава със страшна сила
                Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                Коментар


                • Черкеза по принцип кърти с неговите постове, но тук тезата му ме кара да се замисля
                  Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Геко е вид Гущер http://www.google.bg/images?hl=bg&cl...w=1366&bih=587

                    Идеята на символиката е че Рептилите управляват борсата и света http://www.youtube.com/watch?v=dwKcjRD1DNE
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                      Боза друг път, името Геко нищо ли не ви говори умнициии?!
                      Геко, е съкратено на Глупак
                      Нискобюджетна романтична боза.
                      Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                      私は最高のトレーダーだ

                      Коментар


                      • Боза друг път, името Геко нищо ли не ви говори умнициии?!
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                          Ех Черкезов.....само с филмите ще си останеш.
                          Тази 2ра част е доста по-слаба от първата. И не само че останах много разочарован от филма, а и ме е яд, че ламери като теб си мислят,че това е истината !
                          Аз го гледах преди около месец на премиерата. Пълна боза.....................................и накрая добрите побеждават
                          Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                          私は最高のトレーダーだ

                          Коментар


                          • И как ще ги купиш ресурсите- не е ли пак през борсата. Или направо нефтен кладенец ще лапнеш или мина. Тези БГ доктори от всичко ли разбират

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                              Да видите какво значи реаллност. Филма внушава на хората че борсата е бошлаф работа и трябва да се инвестира в ресурси.
                              Главният герой в ролята на Майкъл Дъглас се казва Геко!
                              Ще разберете истината и за финансовата система и МВФ (международни вафлени Фей) и ФЕД - Филантропа е Добър
                              Ех Черкезов.....само с филмите ще си останеш.
                              Тази 2ра част е доста по-слаба от първата. И не само че останах много разочарован от филма, а и ме е яд, че ламери като теб си мислят,че това е истината !

                              Коментар


                              • Гледайте филма - wall street по кината го дават!

                                Да видите какво значи реаллност. Филма внушава на хората че борсата е бошлаф работа и трябва да се инвестира в ресурси.
                                Главният герой в ролята на Майкъл Дъглас се казва Геко!
                                Ще разберете истината и за финансовата система и МВФ (международни вафлени Фей) и ФЕД - Филантропа е Добър
                                Last edited by Черкезов; 15.10.2010, 10:55.
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.
                              Working...
                              X