IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гледайте филма - wall street по кината го дават!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • я и тук имало некрофили
    че тоя филм кога го гледахмеееееееееее
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Аз съм леко разочарована от филма.
      Маркираха все пак следващия балон-зелената енергия.
      Боли те че е бъдещ "балон", ще си изучиш децата докато гръмне и минем на ново духовно ниво

      Коментар


      • Аз съм леко разочарована от филма.
        Маркираха все пак следващия балон-зелената енергия.

        Коментар


        • може да отидем да го изгледаме, да разнообразим малко ежедневието.

          Коментар


          • Моето мнение е,че филма не беше кой знае какво...

            Коментар


            • да споделя и аз мнението си...
              Ако исках да ми разказват за Беър стърнс и Морган стенли щях да чета в уикипедиа, а не да ходя на кино.

              Майкъл Дъглас отново къртеше мивки, но тоя хлапак много повече му отива да тича по фустата на меган фокс, отколкото да имитира някакви инвестиционни размисли...
              Краят най ме разочарова...
              Героинята се върна при приятеля си, който за малко да прецака 100 милиона... Да ставане така наистина...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Филма си е доста обвързан с реалността. Всъщност дори прекалено. Като се изключи тъпата романтика в него, която съвсем спокойно са можели да си спестят почти всичко друго си е едно към едно само със сменени имена и разлика в детайлите.

                Но предполагам че са вкарали тъпата част, защото останалата част е като цяло неразбираема за хора, които стоят настрани от пазара.

                И аз съм на същото мнение. Като гледах филма, поне десетина души си излязоха след първите 30 минути. Ако я нямаше романтиката, щяха да са и повече. Но пък с финалната сцена плюят върху цялостния образ на Гордън Геко, изграден в продължение на 2 части от филма
                "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                  Я вземи прочети "Нулев купон" на Пол Ердмън, "Кеш" и "Пари" на Пол лу Сюлицер и после ще имаш далеч по-обективна база за сравнение.

                  Като ги прочетеш, ще ти кажа към кои други книги да насочиш вниманието си и да прочетеш.
                  Нека прочете и "Зеленият крал " , пак на Сюлицер
                  просто минавах

                  Коментар


                  • Има ли ефекти, гонки, битки?
                    Властелина беше 90 млн и си струваше всеки цент, този е 70 млн а е с титул драма? Сигурно е покъртителен, затрогващ и разтърсващ.

                    Караиванов, виждам че си жив и здрав, излишно е да ти пожелавам каквото и да е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
                      Филмът е адски, адски слаб. Не мога даже да повярвам, че режисьорът е един и същи. Първата част от 1987 е класика, ако нямате какво да правите, гледайте нея. Майкъл Дъглас играе силно, но това е малка утеха на фона на останалото. Иначе Inside Job обащава да е доста по-стойностен и свързън с реалността.
                      Филма си е доста обвързан с реалността. Всъщност дори прекалено. Като се изключи тъпата романтика в него, която съвсем спокойно са можели да си спестят почти всичко друго си е едно към едно само със сменени имена и разлика в детайлите.

                      Но предполагам че са вкарали тъпата част, защото останалата част е като цяло неразбираема за хора, които стоят настрани от пазара.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                        Ех Черкезов.....само с филмите ще си останеш.
                        Тази 2ра част е доста по-слаба от първата. И не само че останах много разочарован от филма, а и ме е яд, че ламери като теб си мислят,че това е истината !
                        Аха.
                        Аз си изгледах филмчето със същото удоволствие, макар и да ме дразнеха малко лиричните отклонения. Решили са да го направят малко по-гледаем, за по-широка аудитория.
                        Обожавам М. Дъглас, а ролята му е като втора кожа, ненадминат е. Да е жив и здрав, ще го чакам в третата част.

                        Коментар


                        • Филмът е адски, адски слаб. Не мога даже да повярвам, че режисьорът е един и същи. Първата част от 1987 е класика, ако нямате какво да правите, гледайте нея. Майкъл Дъглас играе силно, но това е малка утеха на фона на останалото. Иначе Inside Job обащава да е доста по-стойностен и свързън с реалността.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blah blah Разгледай мнение
                            Супер е филма, въпреки че не успява съвсем да избегне шаблоните.
                            Я вземи прочети "Нулев купон" на Пол Ердмън, "Кеш" и "Пари" на Пол лу Сюлицер и после ще имаш далеч по-обективна база за сравнение.

                            Като ги прочетеш, ще ти кажа към кои други книги да насочиш вниманието си и да прочетеш.

                            Коментар


                            • Супер е филма, въпреки че не успява съвсем да избегне шаблоните.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                                Вероятно имаш предвид Ник Лийсън ....Не можах да дръпна преди време "Трейдърът --измамник " , но чух че бил КСП ( Компот Сушени Плодове ) ....Главната роля е поверена на Юън Макгрегър .
                                Да него имам предвид , ама така е докато пишеш и говориш по телефона

                                Коментар

                                Working...
                                X