IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Футболен отбор на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от talasum Разгледай мнение
    Събота 19:00 Инвестор - ФМ България
    Трябва да се стягаме ,нищо добро не ни чака !
    Интересно впечатление ми прави ,че като цяло нямаме стил в играта и сме доста дезориентирани и напреди отзад.Наистина трябва да сме по-сериозни,не сме лош отбор и не мисля ,че мястото ни е в Б групата.
    не сме отбор за Б група, но трябва да сме малко по-сериозни и отговорни

    Коментар


    • Събота 19:00 Инвестор - ФМ България
      Трябва да се стягаме ,нищо добро не ни чака !
      Интересно впечатление ми прави ,че като цяло нямаме стил в играта и сме доста дезориентирани и напреди отзад.Наистина трябва да сме по-сериозни,не сме лош отбор и не мисля ,че мястото ни е в Б групата.

      Коментар


      • Някой знае ли кога ще излезне пълната програма ???

        Коментар


        • Як шамар ни удариха момчетата от Манчестър, но не трябва да се предаваме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BrutalMan Разгледай мнение
            Какво става с бат' Емо?!...

            Къде се губиш бе пергиш?! Стига си пълнил търбуха с бири и мезета. Идвай да спортуваш! Пияница!...
            Хе хе ,каза го Сериозничко А добро утро Иване ,надявам се не съм те събудил
            Айде до неделя ,и аз Ке се включим У броенето за мачО
            ~МЕЧО~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от optional Разгледай мнение
              сам ли си я наложи тази контузия
              Неговите треньорски контузии биват налагани от Руми
              Аз съм на линия, принципно.
              Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bat_emo Разгледай мнение
                е кво е сега тва отношение?с какво съм го заслужил?искам само да кажа,че имам треньорска контузия.за неделя съм на линия.
                сам ли си я наложи тази контузия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BrutalMan Разгледай мнение
                  Какво става с бат' Емо?!...

                  Къде се губиш бе пергиш?! Стига си пълнил търбуха с бири и мезета. Идвай да спортуваш! Пияница!...
                  е кво е сега тва отношение?с какво съм го заслужил?искам само да кажа,че имам треньорска контузия.за неделя съм на линия.
                  http://vbox7.com/play:6b57c30dca

                  Коментар


                  • Как върви засега събирането за неделя?

                    Коментар


                    • Какво става с бат' Емо?!...

                      Къде се губиш бе пергиш?! Стига си пълнил търбуха с бири и мезета. Идвай да спортуваш! Пияница!...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gerrard Разгледай мнение
                        А на Кирцонката кой му беше последният мач, че не помня
                        Иначе за последния уикенд няма какво да се пише. Ракиите не се бяха събрали, както и ние. Стана лека и приятна контролка, потичахме малко (поне 3-ма от отбора), надявам се от тук нататък да сте по-редовни, като се има предвид, че сме в "битката за оцеляване".
                        ти в неделя?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BrutalMan Разгледай мнение
                          Кажете за отминалия мач де?
                          В неделя, ще присъствувам! Надявам се Кирцонката да не е служебно ангажиран и да ни удостои с присъствието си. Пък ако повтори играта от последния си мач... направо ще газим!
                          А на Кирцонката кой му беше последният мач, че не помня
                          Иначе за последния уикенд няма какво да се пише. Ракиите не се бяха събрали, както и ние. Стана лека и приятна контролка, потичахме малко (поне 3-ма от отбора), надявам се от тук нататък да сте по-редовни, като се има предвид, че сме в "битката за оцеляване".
                          Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kircone Разгледай мнение
                            Аз ще се пробвам да дойда...на СС сме още, нали?
                            За момента сме там, но до кога...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kircone Разгледай мнение
                              А и мен лично Манчестър ме дразнят яко, трябва пак да им покажем кой е по- класният тим
                              Лош Кирцоне

                              Коментар


                              • А и мен лично Манчестър ме дразнят яко, трябва пак да им покажем кой е по- класният тим
                                www.crossfit.bg

                                Коментар

                                Working...
                                X