IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Футболен отбор на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кога играем????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kravata_mu Разгледай мнение
      Гледам ,че никой не се е сетил ..но аз да си го кажа :Христос Воскресе ;на всички светъл празник, здраве, вяра и късмет!
      Воистина Воскресе
      А нашето отборче кога ще възкръсне като феникс от пепелта

      Коментар


      • Гледам ,че никой не се е сетил ..но аз да си го кажа :Христос Воскресе ;на всички светъл празник, здраве, вяра и късмет!
        ~МЕЧО~

        Коментар


        • Извинявам се за вчера!!!! Може да не съм бил прав!!!!

          Коментар


          • ....Значи -ЗЕЛЕНИ
            ~МЕЧО~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kravata_mu Разгледай мнение
              Всички са на линия ,без Пепино и ще дойда непосредствено преди началото на мача.
              С кой екип?Аз предлагам -Зеления !!!
              Твърдо "ЗА" зеления екип!

              Коментар


              • Всички са на линия ,без Пепино и ще дойда непосредствено преди началото на мача.
                С кой екип?Аз предлагам -Зеления !!!
                ~МЕЧО~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от talasum Разгледай мнение
                  Investor.BG FenMania неделя 08.04. 18:30ч

                  Предстои дерби ,най-важния мач за решаване съдбата на това кой -къде!!
                  Казвайте кои ще са активни ?
                  от сега казвам:аз съм на линия,но ще взема участие само ако е крайно наложително.мача е важен понеже играем срещу пряк конкурент за изпадане.изключително важно е да вземем 3 точки и да понатрупаме малко самочувствие в борбата за оцеляване.нека този път бъдем всички сериозни и покажем какво можем.
                  http://vbox7.com/play:6b57c30dca

                  Коментар


                  • Investor.BG FenMania неделя 08.04. 18:30ч

                    Предстои дерби ,най-важния мач за решаване съдбата на това кой -къде!!
                    Казвайте кои ще са активни ?

                    Коментар


                    • Редно е наистина да има по сериозно отношение!!

                      Коментар


                      • К'во се правиш ,че не знаеш!
                        ИВАНх2 ,който няма доблест ,няма място тук!!
                        Защо едни могат ,други не могат ?! Аз ,например, не бях в София ,но си направих така плановете ,че да мога да се прибера навреме.Едва ли на някой му се играеше в това време ,но се стиска зъби и играеш .А други стигат юрганчето и мишкуват!!!
                        ~МЕЧО~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kravata_mu Разгледай мнение
                          ...В един курвенски свят ,пълен с хора без стойности.Не може всеки път "путките"да се открояват ,Не може хора с огромните си претенции да се оказват за пореден път боклуци.Не може всеки път когато видиш ножа и да обръщаш гъза .Не може да претендираш ,че си мъжествен големец и да се покриеш като мишок в дупката .Просто ти писва от путьовски изпълнения (или поне на мен) на едни и същи хора .Когато е лесно е добре ,да се сърдиш за дребнавите неща ,а да не може да осъзнеш Що за ПУТКА си .За какви хора говорим.
                          Не зная за останалите от вас ,но на мен наистина ми писна от хора на които да разчиташ и да те предават ,когато им е изгодно .Просто ми ПИСНА и въобще няма да ми мигне окото и с две ръце съм ЗА повече тези хора да не помирисват терен ,пък какъвто ще да е крайния резултат. Много по предпочитам да падна,но да знам че падам с чест и съм дал всичко от себе си ,а не да съм се покрил като Канален плъх.
                          ПУТКИТЕ аут !!!!!
                          Имена ????

                          Коментар


                          • ...В един курвенски свят ,пълен с хора без стойности.Не може всеки път "путките"да се открояват ,Не може хора с огромните си претенции да се оказват за пореден път боклуци.Не може всеки път когато видиш ножа и да обръщаш гъза .Не може да претендираш ,че си мъжествен големец и да се покриеш като мишок в дупката .Просто ти писва от путьовски изпълнения (или поне на мен) на едни и същи хора .Когато е лесно е добре ,да се сърдиш за дребнавите неща ,а да не може да осъзнеш Що за ПУТКА си .За какви хора говорим.
                            Не зная за останалите от вас ,но на мен наистина ми писна от хора на които да разчиташ и да те предават ,когато им е изгодно .Просто ми ПИСНА и въобще няма да ми мигне окото и с две ръце съм ЗА повече тези хора да не помирисват терен ,пък какъвто ще да е крайния резултат. Много по предпочитам да падна,но да знам че падам с чест и съм дал всичко от себе си ,а не да съм се покрил като Канален плъх.
                            ПУТКИТЕ аут !!!!!
                            ~МЕЧО~

                            Коментар


                            • ...Къф е тоя мазен византиец и какво блуждае тук.Да заминава да бере маслини !!!
                              Първоначално изпратено от Mouroutis Разгледай мнение
                              ...Маляка,маляка....
                              ~МЕЧО~

                              Коментар


                              • Е ,не е толкова зле ,но както повечето имат някаква особена омраза ..или може би просто ни душат заради ЦДНАто
                                ~МЕЧО~

                                Коментар

                                Working...
                                X