IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земетресение в София!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Президентът на Сирия заплаши Запада, че ако се намеси в гражданската война в Сирия ще бъде предизвикано земетресение в района (от руснаците с техния HAARP). Пред руската телевизия в неделя вечерта той заяви, че “преди всичко продължава да разчита на подкрепата на Москва”, с която Дамаск бил “исторически силно свързан”.
    С това Башар ал Асад и Русия признаха почти официално за съществуването и използването на руска система HAARP за причиняване на земетресения с политически цели.
    Като с има впредвид, че САЩ миналата седмица продадоха на Турция неофициално системи HAARP за защита на националнта й сигурност, а и самият САЩ би могъл да използва свойте HAARP в отговор, малко вероятно е заплахата да бъде осъществена и руския HAARP да спаси режима на Асад в Сирия.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
      МММ Дивотино това е близо до Банкя и до бащицата. .
      Милостимов, от душа те моля да си изтриеш този пост.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Абе то и вибратори се правят и на теб може да са ти достатъчни, но това не означава, че другите не правят секс.
        доводите ти са много слаби. надявам се знаеш, че освен естествени има и предизвикани изкуствено земетресения. даваха филм и показаха машина за предизвикване на земетресемия и изобщо не става дума за тоя Йонизатор.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
          на мен си ми звучи доста правдоподобно щото ако тея йони нямаха въздействие нямаше да се продават и йонизатори за въздуха.
          Абе то и вибратори се правят и на теб може да са ти достатъчни, но това не означава, че другите не правят секс.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Не съм казал, че е само Луната. Написах ти за въздействието й, за да разбереш какви огромни сили действат върху земната кора и че твоите фантазии за харпове, марпове са бабешки деветини.
            Основните причини за земетресенията са две - вулканизъм и тектоника. При нас е тектониката. По-долу на картинката са показани границите на тектонските плочи на земята. Те плуват върху море от разтопена материя. Не е изяснено напълно кое точно ги движи, но се предполага, че е температурната конвекция.
            Та за картинката - Африканската тектонска плоча се "сблъсква" с Евроазиатската плоча. Скоростта на този сблъсък в района на Испания е около 4-8 мм. годишно, докато в района на Гърция и Турция е около 40мм. годишно. Т.е. за 100 години двете плочи се приближават с около 4 метра!!!! При това сближаване се натрупва огромна потенциална енергия, която може да бъде "отключена" и САМО от много голяма сила. Една от тях е гравитационното привличане на Луната (отчасти и на Слънцето).

            Но разните му пикливи човешки изобретения са една голяма НУЛА в този свят на ГИГАНТИТЕ.

            П.П. Та има и нещо вярно, че хан Аспарух малко ни е прецакал. Ако разполагаше преди 13 века с долната карта, едва ли щяхме да се заселим точно на червените линии.

            Благодаря ти чадо, че си правиш труда но дори не ти прочетох поста.

            Въпреки, че нищо не разбирам от Йони. на мен си ми звучи доста правдоподобно щото ако тея йони нямаха въздействие нямаше да се продават и йонизатори за въздуха.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
              Баламите нека си верват, че е луната то толкова им е акъла ама да знаят, че луната не обикаля за първи път около земята.
              Не съм казал, че е само Луната. Написах ти за въздействието й, за да разбереш какви огромни сили действат върху земната кора и че твоите фантазии за харпове, марпове са бабешки деветини.
              Основните причини за земетресенията са две - вулканизъм и тектоника. При нас е тектониката. По-долу на картинката са показани границите на тектонските плочи на земята. Те плуват върху море от разтопена материя. Не е изяснено напълно кое точно ги движи, но се предполага, че е температурната конвекция.
              Та за картинката - Африканската тектонска плоча се "сблъсква" с Евроазиатската плоча. Скоростта на този сблъсък в района на Испания е около 4-8 мм. годишно, докато в района на Гърция и Турция е около 40мм. годишно. Т.е. за 100 години двете плочи се приближават с около 4 метра!!!! При това сближаване се натрупва огромна потенциална енергия, която може да бъде "отключена" и САМО от много голяма сила. Една от тях е гравитационното привличане на Луната (отчасти и на Слънцето).

              Но разните му пикливи човешки изобретения са една голяма НУЛА в този свят на ГИГАНТИТЕ.

              П.П. Та има и нещо вярно, че хан Аспарух малко ни е прецакал. Ако разполагаше преди 13 века с долната карта, едва ли щяхме да се заселим точно на червените линии.

              Last edited by anon6706; 26.05.2012, 14:22.

              Коментар


              • Баламите нека си верват, че е луната то толкова им е акъла ама да знаят, че луната не обикаля за първи път около земята.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Повечко е. 35-40 см. (то и зависи от ширината на която се намираме)
                  Доколкото не съм забравил руския, де.
                  --------------------------
                  Отличие океана от твёрдой поверхности Земли как раз в том и состоит, что он поддаётся горизонтальному перемещению, тогда как суша только поднимается и опускается на 35—40 см и практически не смещается по горизонтали.
                  (на страница 16)
                  --------------------------
                  http://www.mccme.ru/free-books/mmmf-...es/book.17.pdf

                  Между другото, интересно и ограмотяващо четиво е горното.
                  Да много интересно четиво!Благодаря за линка.След толкова глупости в тази тема ето и нещо полезно за четене.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Още едно доказателство) Щатските сайтове за земетресения на 10-тата минута показаха епицентъра на земетресението. От БАН ни разказваха, че е къде ли не) В крайна сметка си се оказа че е в Дивотино както казаха хамериканците
                    МММ Дивотино това е близо до Банкя и до бащицата. Дано го е облъчило едно хубаво и както е под супер напрежение от краденето на парите на държавата сега да развие скорострелен рак и до няколко месеца тялото му да се разложи.

                    Може и хубаво да излезе от това събитие може.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от abo Разгледай мнение
                      При земетресение се излъчват инфразвукови импулси, които имат физиологическо и психическо действие, така че изключи йонизатора и иди на кардиолог, щом сърцето ти още играе. И аз го усетих за няколко секунди, чувство за гаден и плашещ дискомфорт, не мога да го опиша по-добре.
                      Имаше и светлини, но и това си е нормално и е резултат от пиезоелектрически явления. (това към бележката на Черкезов по-долу).
                      Впечатленията ми са от първа ръка, защото живея в Рударци.

                      То /земетресението/ ни кара да преразгледаме реално нещата: досега светът се е въртял около нашата личност, ние сме, които движим всичко, което пък означава, че сме могъщи и непреклонни в тая си психясала същност... И кВо? Оказва се - че сме една играчка в ръцете на случайността: случайно сме се появили при някакъв /така наречен - "случаен"/ подбор, случайно - след много грижи - сме поотраснали, а самият живот ни е оформил в хода си - съзнанието за незаменимост, случайно сме срещнали представител на другия пол, като също така случайно - сме създали нов случаен индивид, който да повтори всичко случайно, лутайки си в уж подреденият ни свят...

                      И когато хаосът, в който сме се пръкнали - ни даде да разберем, че нищо не зависи от нас - ние почваме да се "бунтуваме": аджеба - всичко ни е подредено..., откъде накъде - ще има нещо, което НЕ ЗАВИСИ от нас и ние - силните на деня - няма да можем да му се противопоставим...

                      Силните! Глупаво изхвърляне на самовлюбени същества, от които НИЩО НИКОГА не е зависило...
                      "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Е не ще кажат, че е нормално.

                        Между другото аз вярвам в това, че ни облъчиха щото ми се ускори пулса и сърцето ми стана неспокойно точно след труса и до ден днешен. ...
                        При земетресение се излъчват инфразвукови импулси, които имат физиологическо и психическо действие, така че изключи йонизатора и иди на кардиолог, щом сърцето ти още играе. И аз го усетих за няколко секунди, чувство за гаден и плашещ дискомфорт, не мога да го опиша по-добре.
                        Имаше и светлини, но и това си е нормално и е резултат от пиезоелектрически явления. (това към бележката на Черкезов по-долу).
                        Впечатленията ми са от първа ръка, защото живея в Рударци.

                        Коментар


                        • Още едно доказателство) Щатските сайтове за земетресения на 10-тата минута показаха епицентъра на земетресението. От БАН ни разказваха, че е къде ли не) В крайна сметка си се оказа че е в Дивотино както казаха хамериканците

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                            Внимание, от БАН казаха че земетресението не е нормално!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            http://www.novatv.bg/news/view/2012/...5%D0%BD%D0%BE/
                            Е не ще кажат, че е нормално.

                            Между другото аз вярвам в това, че ни облъчиха щото ми се ускори пулса и сърцето ми стана неспокойно точно след труса и до ден днешен. Изобщо не вярвам да съм се притеснил от земетресението, защото докато бях в леглото си и тресеше дори не се помръднах и само си мислех как нашата кооперация по погрешка са и ляти две основи.

                            Само ни облъчиха с голямо количество положителни йони и съм убеден, че ако се направят нужните замервания всичко ще лъсне.

                            Сега съм включил йонизатор на въздуха дано помогне.
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • http://news.zapernik.com/354528.html

                              Читател пита: Видяхте ли светлината преди земетресението?
                              Източник: News.ZaPernik.com
                              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                              Коментар


                              • Американци познали, че ще ни тресе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Американци са правили инспекции на блокове в квартал „Лозенец“ три месеца преди труса. Според живеещи в кооперации около US посолството на улица „Козяк“ комисия от няколко души е обикаляла и е изисквала от домоуправителите строителните планове, за да се увери, че сградите могат да издържат на силни трусове.

                                Инспекцията е минала само в блоковете, където живеят под наем техни сънародници. Американците обяснявали на домоуправителите на входовете, че имат информация за предстоящ силен и разрушителен трус в София. Те искали да се уверят, че сградите могат да издържат на земетресения от по-висока степен. Американците така и не уточнили откъде точно знаят за предстоящите трусове, но предупредили, че заплахата е реална.

                                http://www.svobodnoslovo.eu/?p=3915
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X