IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земетресение в София!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Внимание, от БАН казаха че земетресението не е нормално!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    http://www.novatv.bg/news/view/2012/...5%D0%BD%D0%BE/
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Last edited by comet; 23.04.2013, 18:15.

      Коментар


      • Симов,
        Най-близките Харп съоръжения се намират в Турция.
        Това е най-съвършеното оръжие, не е нужно да обявяваш война на някого, не е нужно да стреляш, да убиваш хора с бомби и тн. Личния момент го няма. Един земетръс, едно цунами и държавата е на колене
        Убеден съм че е по-поръчка на ЦРУ. Когато ги отрязахме за шистовия газ, те след няколко дни изпратиха Хилъри. Само за да демонстрират че момичета като Хилъри са много малки кукли на конци, пред скритите господари.
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          Мистър Мsimov,

          Крайно време е да уведомим обществеността за земетръса!
          Първия протест против химическите пръскания -Барселона
          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=RCcnMb-D-z8
          Едно ти признавам Черкезов и то е, че си страшно добре информиран за най най различни неща.

          За това имаш едно голямо Браво.

          За съжаление това за което ти информира и аз набързо проверих достоверността му си е самата истина.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Леонид Разгледай мнение
            Да,до колкото знам на сушата прилива е около 5 см.
            Повечко е. 35-40 см. (то и зависи от ширината на която се намираме)
            Доколкото не съм забравил руския, де.
            --------------------------
            Отличие океана от твёрдой поверхности Земли как раз в том и состоит, что он поддаётся горизонтальному перемещению, тогда как суша только поднимается и опускается на 35—40 см и практически не смещается по горизонтали.
            (на страница 16)
            --------------------------
            http://www.mccme.ru/free-books/mmmf-...es/book.17.pdf

            Между другото, интересно и ограмотяващо четиво е горното.
            Last edited by anon6706; 25.05.2012, 23:53.

            Коментар


            • Мистър Мsimov,

              Крайно време е да уведомим обществеността за земетръса!
              Първия протест против химическите пръскания -Барселона
              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=RCcnMb-D-z8
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Бащицата не е обичана нито от Русия нито от САЩ. Спря Белене спря Шеврон и шистовия газ.

                Убеден съм, че оньо дето ни се води за президент или директно бащицата са били уведомени в последствие ко се е случило.

                В 3 часа през ноща за да има най-малко очевидци на лилавата светкавица както прочетох в статията на очевидец от Перник и до София столицата.

                Най-хубавото е, че бащицата сега може и да пукне от притеснение щото тя бащицата се мислеше за най-великиьо човек на света а се оказа, че е просто едно дребно устато рибенце.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vilavarna Разгледай мнение
                  що не провериш преди да пишеш глупости ... 5см ... ....
                  в момента в сидни са по 1м, през лятото към 2м
                  http://tides.willyweather.com.au/nsw...ama-beach.html
                  Става въпрос за повдигане на сушата(земната кора) от гравитацията на луната,а не морски прилив.Чети внимателно,преди да коментираш че пиша глупости.

                  Коментар


                  • положителни йони морят сърцето
                    http://www.monitor.bg/article?id=86218

                    Йоните всъщност са атмосферни атоми и молекули, които под действието на електричеството, губят или прибавят по един електрон. Тези йонизирани въздушни частици се образуват от радиация, космически лъчи, електрически заряди и под въздействие на ултравиолетовата светлина.
                    Когато слънцето напече, то загрява като земната повърхност, така и въздуха. Земята се затопля по-бавно, затова приземният слой въздух се издига скоростно нагоре. При движението си той среща по-студени въздушни маси. Те се трият едни в други и при това се отделя и трупа статично електричество, а по-тежките положителни аерйони падат в приземния слой въздух. Те са причина за редица оплаквания * затрудняват дишането и събуждат всички хронични болести. Най-опасни са за хората със сърдечносъдови проблеми и нестабилно кръвно налягане. Частиците вредят и на тези, които страдат от депресия, както и за болни с астма, подагра, ревматизъм, артрит и синузит.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vilavarna Разгледай мнение
                      що не провериш преди да пишеш глупости ... 5см ... ....
                      в момента в сидни са по 1м, през лятото към 2м
                      http://tides.willyweather.com.au/nsw...ama-beach.html
                      zZzzzz ....

                      шъ ви поря наред - хихи

                      Дайте да си гледаме волейбола и да стискаме палци на нашите, че и тяхната не е лесна.

                      П.П. Прав си, че то специалист по всичко за мен е "специалист" по нищо.

                      Чиърс ( днес съм решил да се ушия кат' животно. Пратих Тати на курорт за 2 дни и я грабвам, че много бачкане се натрупа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Леонид Разгледай мнение
                        Да,до колкото знам на сушата прилива е около 5 см.
                        що не провериш преди да пишеш глупости ... 5см ... ....
                        в момента в сидни са по 1м, през лятото към 2м
                        http://tides.willyweather.com.au/nsw...ama-beach.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          добре ми подсказа да допълня:

                          +1 за идеята която защитава, но -1 за тона и обръщенията които понякога се използват (не само от анон де)
                          Ами той ми вдигна нервата. А бях в добро настроение да си говорим за земетресения.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                            Забравихме да намесим и турците.През 1352г. с т"ва,йонното оръжие,де, предизвикват земетресение,което разрушава стените на крепостта Цимпе на Галиполския полуостров и с това започва турското завоюване на Балканите.
                            Мамка им.Иначе,сега щяхме да бъдем някаква страховита Балканска Империя
                            Някъде през 1600-та година турците са изградили подло и тихомълком Витошкия разлом, за да може да ни тормози със земетресения след като се освободим.....

                            П.П. Аз започвам да гледам волейбол. Дано атмосферата вече не е много йонизирана, за да мога да приемам сигнала.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                              +1

                              -1

                              Поне се вижда колко е голяма простотията в България.
                              добре ми подсказа да допълня:

                              +1 за идеята която защитава, но -1 за тона и обръщенията които понякога се използват (не само от анон де)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                                +1

                                -1

                                Поне се вижда колко е голяма простотията в България.
                                За такива като теб има специални предавания.
                                Феномени, НЛО и разните му там други теми за раздумка на "обикновена българска софра".

                                Коментар

                                Working...
                                X