IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земетресение в София!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами затуй трабва да има строг строителен контрол.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Импе дреме им , макар и недостатъчно и при задължително застраховани жилища яко ще спре въобще да им дреме.Забрави , че няма да им се отрази и то особенно ако са ефективни застраховките , което пък е 99% невъзможно. От последното пък следва , че е излишно да се въведе подобна глупост.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Ти Фнимавай, че тя по-долу е посочила, че е вампир, а не императрица та да не ти пийне кръвчицата!

        ... те вече са ги научили да смучат по най-безболезнените начини...... и едновременно с това ти нашепват на уше, че ти правят "животоспасяващо кръвопреливане"...
        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Жилищните застраховки са нещо много лошо, пресктавяш ли си да почнат да строят жилищата още по през пръсти и при всяко земетресение ще са на земята..но понеже са застраховани и няма да им пука. Имаш ли идея , колко пари могат да се спестят ако се строи така - циментът струва пари.Обаче като падат тези жилища , ще има и жертви.Кое е по важно - хората или жилищата и парите ?????
          Е-е-е - вкарал си се в ебаси филмът... Много им дреме на строителите как строят. А най-безотговорно се строеше през 90-те.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
            ... аВе - на мен ми е достатъчно и едно изкуствено дишане - "уста в уста", ама не пък точно от теб, а от Императрицата.../ДесСи/... Вече зная - че синоним на "застраховател" е "император"...
            Ти Фнимавай, че тя по-долу е посочила, че е вампир, а не императрица та да не ти пийне кръвчицата!

            Коментар


            • dessi_georgieva

              Жилищните застраховки са нещо много лошо, пресктавяш ли си да почнат да строят жилищата още по през пръсти и при всяко земетресение ще са на земята..но понеже са застраховани и няма да им пука. Имаш ли идея , колко пари могат да се спестят ако се строи така - циментът струва пари.Обаче като падат тези жилища , ще има и жертви.Кое е по важно - хората или жилищата и парите ?????
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Зарко - ний редовно и по мъничко цоцаме кръвчица на клиент, единствено с благородното намерение да му направим животоспасяващо кръвопреливане, ако това се наложи.

                ... аВе - на мен ми е достатъчно и едно изкуствено дишане - "уста в уста", ама не пък точно от теб, а от Императрицата.../ДесСи/... Вече зная - че синоним на "застраховател" е "император"...
                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                Коментар


                • Зарко - ний редовно и по мъничко цоцаме кръвчица на клиент, единствено с благородното намерение да му направим животоспасяващо кръвопреливане, ако това се наложи.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                    При земетресението от 22.05. - нямаше жертви, а само нощес при пълнолуние 7 загинали на пътя. Май луната ни влияе повече. Вампирското е в нас повечко.

                    ... във вас /застрахователите/ - може и да е в повечКО - вампирското - добре е, че си го признавате: почнали са да ви учат да подхождате видимо-самокритично... А друго учат ли ви - например - от коя страна се подхожда най-рационално в началото на засмукването - тихомълком /вероятно - откъм вратлето на жертвата, или имате и други тайни "захвати" с клиентите.../?....
                    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                      При земетресението от 22.05. - нямаше жертви, а само нощес при пълнолуние 7 загинали на пътя. Май луната ни влияе повече. Вампирското е в нас повечко.
                      Да, само една мръснокафява беше пукнала от страх, при това тя бе на патриаршеската за своето племе възраст от около 58 години.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Като е пълнолуние, не мога да спя.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • При земетресението от 22.05. - нямаше жертви, а само нощес при пълнолуние 7 загинали на пътя. Май луната ни влияе повече. Вампирското е в нас повечко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Както казах, в моята застраховка няма никаква фразншиза, но пък за сметка на това от затрахователите още не са дошли до нас, нищо че са завели претенцията ми. Ще видим какво ще стане. Застраховката е съвсем стандартна - около 200 кинта за 100К евро жилище и мисля, че е абсолютно поносима за всеки. да не кажа, че е задължителна за всеки с малко акъл в главата си. Виж. ако застрахователя се направи на гъз, естествено ще бъде разкаран от догодина, а и ще му пусна една жалбичка до КФН.
                            Хъх - после ще речеш дали са постъпили почтено с теб. Ако се правят на ануси - кажи им че ще дръннеш една моба до Кафенето и ще напълнят своите гащи.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
                              За тези които твъдяха,м че нищо не се плащалп от застрахователите..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Както казах, в моята застраховка няма никаква фразншиза, но пък за сметка на това от затрахователите още не са дошли до нас, нищо че са завели претенцията ми. Ще видим какво ще стане. Застраховката е съвсем стандартна - около 200 кинта за 100К евро жилище и мисля, че е абсолютно поносима за всеки. да не кажа, че е задължителна за всеки с малко акъл в главата си. Виж. ако застрахователя се направи на гъз, естествено ще бъде разкаран от догодина, а и ще му пусна една жалбичка до КФН.

                                ... ако има нарушения в носещата конструкция - доста по-голямо би трябвало да е обезщетението..., но ако са само паднали мазилки или шпакловки - ремонтът е от "козметичните"...

                                Ако 200 кинта стигнат за материали, транспорт и труд на маСтора - нека и те сметнат толкова, а ако са коректни в плащането - ще завишат поне с 30-40 % крайната сума, защото има доста подготвителни операции, които ние по условие не включваме, както и разходи за разчистване /по условие и те са покрит риКС.../..., изкъртване на "подкожушени" мазилки, за да "хване" новата качествено...

                                ...такива неща..., Оспех!
                                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                                Коментар

                                Working...
                                X