IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земетресение в София!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
    И в Пловдив бая се усети
    доста време ни люшкаше -> може би 30 сек. и повече ......................... въпроса е дали ще има повторен трус или да си лягаме

    Коментар




    • Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        http://frognews.bg/news_45157/Silen_...si/#nnn_554258

        коментарите..
        "Жоро, 22/05/2012 - 03:39
        По радиото казаха за паднали блокове в София?"

        Верно ли са паднали блокове?!
        Убав блок съм си взел аз. Бая рипаше на 12 етаж, но не падна

        Коментар


        • В Попово се усети яко!
          Влизам в бункера след малко Очаквам Бойко да забрани фракинга, както знаете не е сигурна работата с шистовия газ, готвят се изменение в закона!
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • http://frognews.bg/news_45157/Silen_...si/#nnn_554258

            коментарите..
            "Жоро, 22/05/2012 - 03:39
            По радиото казаха за паднали блокове в София?"

            Верно ли са паднали блокове?!
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • На 9км. северно от Перник, на 24км. западно от София.

              Коментар


              • http://earthquake.usgs.gov/earthquak...usb0009uyx.php

                Коментар


                • http://www.emsc-csem.org/Earthquake/....php?id=268309
                  Magnitude mb 5.7
                  Region BULGARIA
                  Date time 2012-05-22 00:00:33.0 UTC
                  Location 42.66 N ; 23.01 E
                  Depth 10 km
                  Distances 25 km W Sofia (pop 1,152,556 ; local time 03:00:33.5 2012-05-22)
                  6 km NW Pernik (pop 82,467 ; local time 03:00:33.5 2012-0

                  И в Пловдив бая се усети

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът
                    В Черното море, южно от Констанца - тоест около границата ни со румънците. АЕЦ-ът им на тия е близо, а това огнище - могъщо - не ми се и мисли каква екоперверзия може да стане - та да се наложи да бягаме към Сибир...
                    Не бой се! Ако недай си боже половин БГ я порази земетресение, АЕЦът сигурно единствен ще продължи да си бичи ток (стига да има кой да го плаща). Япония е бъкана с атомни централи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хайърсъзов
                      Сори , помислих че АЕЦ - ът им е там
                      Подводен АЕЦ... може и да има бъдеще, все пак лесно ще се охлажда и ще има доста добър цикъл на Карно, но дали солената вода няма да пречи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Negramoten
                        Първоначално изпратено от Хайърсъзов
                        Първоначално изпратено от Negramoten
                        Първоначално изпратено от Императорът
                        В Черното море, южно от Констанца - тоест около границата ни со румънците. АЕЦ-ът им на тия е близо, а това огнище - могъщо - не ми се и мисли каква екоперверзия може да стане - та да се наложи да бягаме към Сибир...
                        На 18 км източно от Калиакра. Не е чак толкова близо до границата с Румъния. Най-близо е к.к. Русалка
                        Нищо лично но 18 км източно от Калиакра не са ли в морето?И това не е в Румъния..
                        Ми в морето е. Как да го обясня... Румъния е на 50 км северно от Калиакра. А епицентъра е на 20 км източно от там. Т.е. земетресението е по-близо до Варна отколкото до Констанца.

                        А сетих се, най-лесно е да се види на карта, въведи тези координати 43.37N 28.68E в maps.google.com и виж къде е епицентъра...

                        http://maps.google.com/maps?oe=UTF-8&q=43.37N%2028.68E
                        Сори , помислих че АЕЦ - ът им е там

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хайърсъзов
                          Първоначално изпратено от Negramoten
                          Първоначално изпратено от Императорът
                          В Черното море, южно от Констанца - тоест около границата ни со румънците. АЕЦ-ът им на тия е близо, а това огнище - могъщо - не ми се и мисли каква екоперверзия може да стане - та да се наложи да бягаме към Сибир...
                          На 18 км източно от Калиакра. Не е чак толкова близо до границата с Румъния. Най-близо е к.к. Русалка
                          Нищо лично но 18 км източно от Калиакра не са ли в морето?И това не е в Румъния..
                          Ми в морето е. Как да го обясня... Румъния е на 50 км северно от Калиакра. А епицентъра е на 20 км източно от там. Т.е. земетресението е по-близо до Варна отколкото до Констанца.

                          А сетих се, най-лесно е да се види на карта, въведи тези координати 43.37N 28.68E в maps.google.com и виж къде е епицентъра...

                          http://maps.google.com/maps?oe=UTF-8&q=43.37N%2028.68E

                          Коментар


                          • В моренце - близо до Шабла... хората там напълнили гащите от шубе....
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Negramoten
                              Първоначално изпратено от Императорът
                              В Черното море, южно от Констанца - тоест около границата ни со румънците. АЕЦ-ът им на тия е близо, а това огнище - могъщо - не ми се и мисли каква екоперверзия може да стане - та да се наложи да бягаме към Сибир...
                              На 18 км източно от Калиакра. Не е чак толкова близо до границата с Румъния. Най-близо е к.к. Русалка
                              Нищо лично но 18 км източно от Калиакра не са ли в морето?И това не е в Румъния..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът
                                В Черното море, южно от Констанца - тоест около границата ни со румънците. АЕЦ-ът им на тия е близо, а това огнище - могъщо - не ми се и мисли каква екоперверзия може да стане - та да се наложи да бягаме към Сибир...
                                На 18 км източно от Калиакра. Не е чак толкова близо до границата с Румъния. Най-близо е к.к. Русалка

                                Коментар

                                Working...
                                X