IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земетресение в София!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
    Е - те тВа е - сега и аз си ги пуснах - като баланс...
    Зарко,

    ти си колега, я обади как го усети като тръсване или люлеене, че във фокус нюз още няма данни?

    И колко време беше, че не мога да се ориентирам

    Чиърс-а е ясен и много енергия от мен за помощ!

    Коментар


    • И в Попове се усети! Харп, казаха ни да, вече сте под ракетния щит и на другия ден ни изклатиха! МРЪСНИЦИ
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
        Зарко, може ли поне по тази тема да сме задружни? Чул съм го от БАН

        от КОЯ "БАН" си го чул?.., да не би отпред да е имало и друга буквичка?.. примерно "Е"?
        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
          Проблемът е в това, че Витошкия има потенциал за 9 по рихтер /има официални прогнози на БАН за 7,5/ и че не се е възбуждал от 1855 г. примерно, а при такъв трус може би ще оцелеят само Доган, ББ и шепа Богопомазани. Не е в отдалечеността !

          има "ОФИЦИАЛНИ" данни..., добре е - че вярваш на клюката, но да паникьосваш хората - не е добре... Никой, дори прословутите БАН-аджии НЕ МОГАТ да предсказват..., нали БИХА СТАНАЛИ най-търсени..
          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
            ти да не би дисертация да пишеш, че си така подробен в оценките на ситуацията - или си чул от кварталната клюкарка, която предала на леля ти...
            Зарко, може ли поне по тази тема да сме задружни? Чул съм го от БАН

            Коментар


            • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
              Проблемът е в това, че Витошкия има потенциал за 9 по рихтер, а при такъв трус може би ще оцелеят само Доган, ББ и шепа Богопомазани. Не е в отдалечеността!
              ти да не би дисертация да пишеш, че си така подробен в оценките на ситуацията - или си чул от кварталната клюкарка, която предала на леля ти...
              "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Това от преди малко е било май около 4 ... и вертикално. Поне хората ми казаха, че усещането е такова.
                Тц, усещането си е както и преди 2 дни, аз съм малко преди Софийслия ядрен колайдер, та сравнително близо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                  това - с "разломите" - според мен няма смисъл да се говори, ако Перник е на броени километри от София...
                  Проблемът е в това, че Витошкия има потенциал за 9 по рихтер /има официални прогнози на БАН за 7,5/ и че не се е възбуждал от 1855 г. примерно, а при такъв трус може би ще оцелеят само Доган, ББ и шепа Богопомазани. Не е в отдалечеността !
                  Last edited by първи стъпки; 24.05.2012, 01:20.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                    http://www.youtube.com/watch?v=-QX2-5R1GlM
                    Тъкмо слушам с надут на макс звук, и изведнъж разтресох България


                    Е - те тВа е - сега и аз си ги пуснах - като баланс...
                    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                    Коментар


                    • Това от преди малко е било май около 4 ... и вертикално. Поне хората ми казаха, че усещането е такова.
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Ново земетресение разтресе страната
                        Силата му е била 4,3 по скалата на Рихтер

                        Ново земетресение беше усетено в страната в 0,58 ч.

                        Според Германският изследователски център за геоложки науки в Потсдам силата му е била 4,3 по скалата на Рихтер.
                        Симов,

                        преди 2 дена написах да свиквате, че сега ще ви лашка поне 1 година. Кое не разбра, че се възмущаваш?
                        -------------------------
                        Да беше видЕл Стражица, дет' 30 хил. град 2/3 легна кат' конструкции.

                        Затова ви го и написах - да не се шашкате, че продължава да клати и ще клати и ви съчувсъвам. Тоя номер го играх отдавна, но се свиква.

                        Спокич и сипвай си нещо и къркай! Чиърс!
                        ----------------------
                        Епаси баловете ( абитуриентски ) ще са в Софето тая година - ужас за младите ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                          не се смея, а емотикона пуснах - по-скоро като вид успокоение...
                          Няма проблем, малко е дискомфортно в панелка. Предпочитам на круизен кораб, клати по-приятно, ма и така не е зле

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                            Сигурни ли сме, че е от Пернишкия разлом? Да не се е обадил Витошкия, че тогава ..........................

                            това - с "разломите" - според мен няма смисъл да се говори, ако Перник е на броени километри от София...
                            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                              Не знам как е при вас но от както се случи земетресението от 5.8 на 22 май сърцето ми е някак по неспокойно и бие по-бързо и до момента.
                              Кофти ми е да го призная като мъж, но и аз съм така!

                              Коментар


                              • Не знам как е при вас но от както се случи земетресението от 5.8 на 22 май сърцето ми е някак по неспокойно и бие по-бързо и до момента.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X