IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Момче от 12 клас е разпитвано с електрически ток в РУ на Скравена. Чудя се защо не разпитваха с ток и Цар Киро ами го водиха в хотел в Боровец на държавни разноски? http://pressclub.bg/police/20120124/news-65698

    В Националния Исторически Музей има изложени римски мозайки със свастики. МВР трябва да започнат да изтезават и Божидар Димитров, че ги е закачил на стената, както и кмета на Несебър, заради свастиката орнамент на външната стена на църква “Христос Пантократор” от ХІІІ-ХІV. Може да набият и уредника на музея в Ивайловград, както и да пратят НСБОП да чегърта надписи в Плиска и Преслав....
    18-годишният Петер Цветанов Иванов е момчето от Скравена, бито с електрошокПодадени са две жалби до регионалното управление на 11.01.2012 г. и до централното управление на полицията от 13.01.2012г. http://pressclub.bg/police/20120124/news-65748
    Та си задавам въпрос, защо нищо не е предприето по тоя случай към днешна дата?Явно в Абсурдистан трябва да се разгласява из фейса и медиите за да се задейства МВР то

    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      А тва на покрива
      ами прилича ми на пак цапцарап някакъв панел.да не е слънчев или нещо от поликарбон???ти си по компетентен кажи .
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
        [
        А тва на покрива

        Коментар



        • Малка схлупена къщурка, със сателит отпред разбира се, без “две липи .Но за сметка на това с цапцарап кофа отстрани
          Last edited by коки; 24.01.2012, 16:24.
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Има надежда...

            "Четири ромски колиби горяха в квартал "Разсадника"!

            И това ще мине ...

            Коментар


            • Момче от 12 клас е разпитвано с електрически ток в РУ на Скравена. Чудя се защо не разпитваха с ток и Цар Киро ами го водиха в хотел в Боровец на държавни разноски? http://pressclub.bg/police/20120124/news-65698

              В Националния Исторически Музей има изложени римски мозайки със свастики. МВР трябва да започнат да изтезават и Божидар Димитров, че ги е закачил на стената, както и кмета на Несебър, заради свастиката орнамент на външната стена на църква “Христос Пантократор” от ХІІІ-ХІV. Може да набият и уредника на музея в Ивайловград, както и да пратят НСБОП да чегърта надписи в Плиска и Преслав....
              Last edited by Jay Gould; 24.01.2012, 16:11.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Чудно кои са наместници на българи, турци, арменци, евреи и защо предателската про-циганска коалиция "Варна утре" с ВМРО начело, реши точно на циганите да слага наместници?

                Ромите от варненски квартал с кметски наместник http://www.dnes.bg/stranata/2012/01/...mestnik.149583

                Ако някой не е наясно, на времето бай Тошо даде за мангалите 2 блока в тоя квартал. Само за 1-2 години ги разкатаха, като там съм виждал кон, който си подава главата от 3 или 4 етаж и зяпа надолу .. как го качват не знам, ама изгориха дъбовите си паркети в кюмбета правени от варели въобще гнус и ако не ги бият щяха да осерат целия квартал, ама там е бачкерско предградие и местните не си полюват много. Като сбарат мангал да краде, бой-бой докато още мърда. Янко Станев като кмет в 90 те години също бе строил всички цигани да метат и да чистят. Който не чисти по 20 дни в месеца, никакви социални помощи. А тоя алкохолик дето се е надупил на Кирчо Ментата и уж му беше опозиция, наместници ще им слага..
                Ето отговора Боре:
                :

                http://www.vbox7.com/play:95fa026de3
                Last edited by badboy333; 24.01.2012, 14:26.
                Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                Коментар


                • Чудно кои са наместници на българи, турци, арменци, евреи и защо предателската про-циганска коалиция "Варна утре" с ВМРО начело, реши точно на циганите да слага наместници?

                  Ромите от варненски квартал с кметски наместник http://www.dnes.bg/stranata/2012/01/...mestnik.149583

                  Ако някой не е наясно, на времето бай Тошо даде за мангалите 2 блока в тоя квартал. Само за 1-2 години ги разкатаха, като там съм виждал кон, който си подава главата от 3 или 4 етаж и зяпа надолу .. как го качват не знам, ама изгориха дъбовите си паркети в кюмбета правени от варели въобще гнус и ако не ги бият щяха да осерат целия квартал, ама там е бачкерско предградие и местните не си полюват много. Като сбарат мангал да краде, бой-бой докато още мърда. Янко Станев като кмет в 90 те години също бе строил всички цигани да метат и да чистят. Който не чисти по 20 дни в месеца, никакви социални помощи. А тоя алкохолик дето се е надупил на Кирчо Ментата и уж му беше опозиция, наместници ще им слага..
                  Last edited by Jay Gould; 24.01.2012, 14:02.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    При това не съм те обидил с нито една сричка.
                    Партиец си, това стига. Ходи сега си яж партийните лайна и ни остави на мира, Поп Кръстьо..
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Ooo.. я изчезни и ти.. Избори. От отрепки като теб и други партийни сволочи е докарано до тук. 800 000 бюлетина във Варна при население 340 000 .. На първи тур така и не съм намерил и един човек да е гласувал за Кирчо Ментата! Та не ми разправяй за избори, защото го примем лично и като признак на неуважение към моята и на околните интелигентност! Анадънмо?! Че не сме ви избесили още да еба и партийните ви измекяри! Там ни е грешката! Поп Кръстьовци! Отивай да се лаете с Йосиф тъпако и не смятай всички останали за чак толкова глупави! Къде беше ти бе лайно партийно и насраната ти партия като ставата събитията в Катуница или на 14.01.2009. г. От вас човек вече не може и да се уригне, без да си наврете гнусните и мазни партийни муцуни във всяка тема.
                      "Твоята интелигентност" си личи от сто километра. Интелигентността на самозабравил се простак! При това не съм те обидил с нито една сричка.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        .. Франко.
                        Франко е номер 1 в решаване на циганския проблем.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Жейка,
                          пАзи нервите ... не си струа напъна...
                          ... не че ги разбирам, .. но мисля, че "дебата" е безсмислен ..
                          Не им се нерва, ама то бива наглост, ама от тия човек едно кафе вече не може да пие без някой да му се изтипоса поредния партиен агитатор. То при социализма нямаше такова чудо чак. Избори.. Още искат да ни убеждават, че с "избори" дето те ги правят и кръстят както си искат нещо става.. IQ то ми е 126 май или нещо такова - и да не съм член на Менса не падам от Марс все пак
                          Last edited by Jay Gould; 24.01.2012, 11:23.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            Ooo.. я изчезни и ти.. Избори. От отрепки като теб и други партийни сволочи е докарано до тук. 800 000 бюлетина във Варна при население 340 000 .. На първи тур така и не съм намерил и един човек да е гласувал за Кирчо Ментата! Та не ми разправяй за избори, защото го примем лично и като признак на неуважение към моята и на околните интелигентност! Анадънмо?! Че не сме ви избесили още да еба и партийните ви измекяри! Там ни е грешката! Поп Кръстьовци! Отивай да се лаете с Йосиф тъпако и не смятай всички останали за чак толкова глупави! Къде беше ти бе лайно партийно и насраната ти партия като ставата събитията в Катуница или на 14.01.2009. г. От вас човек вече не може и да се уригне, без да си наврете гнусните и мазни партийни муцуни във всяка тема.
                            Жейка,
                            пАзи нервите ... не си струа напъна...
                            ...
                            не че ги разбирам, .. но мисля, че "дебата" е безсмислен ..
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Как да не вярват? Я виж резултатите от изборите!
                              Нали Тиквта най-сериозно каза, че арестите са най-добрата антикризисна мярка!
                              Ooo.. я изчезни и ти.. Избори. От отрепки като теб и други партийни сволочи е докарано до тук. 800 000 бюлетина във Варна при население 340 000 .. На първи тур така и не съм намерил и един човек да е гласувал за Кирчо Ментата! Та не ми разправяй за избори, защото го примем лично и като признак на неуважение към моята и на околните интелигентност! Анадънмо?! Че не сме ви избесили още да еба и партийните ви измекяри! Там ни е грешката! Поп Кръстьовци! Отивай да се лаете с Йосиф тъпако и не смятай всички останали за чак толкова глупави! Къде беше ти бе лайно партийно и насраната ти партия като ставата събитията в Катуница или на 14.01.2009. г. От вас човек вече не може и да се уригне, без да си наврете гнусните и мазни партийни муцуни във всяка тема.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Някой нали не е толкова наивен да вярва, че тия ще изправят икономиката на крака или, че ще ликвидират престъпленията и корупцията които гонят чуждите инвеститори.
                                Как да не вярват? Я виж резултатите от изборите!
                                Нали Тиквта най-сериозно каза, че арестите са най-добрата антикризисна мярка!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X