IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЧАСТ ОТ ОТКУПА ПО СЛУЧАЯ "МИРОСЛАВА" Е ПЛАТЕН
    Пуснали шизото Марио да очисти отвлечената, пистолетът "Глок" бил укрит и подхвърлен в килера. Подшушнали на Чочо къде да го намери http://www.blitz.bg/news/article/128919
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Надявам се става ясно защо всички ченгета, повечето медии и журналисти, депутати от всички партии и партийните боклуци които стоят за партиите в България, до една, застанаха зад Цар Киро и срещу българския народ! http://www.plovdivutre.bg/bulgaria/2...reshtu_200_000
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • ''Ромските проблеми бяха оставени в ръцете на неправителствения сектор. Не защото на държавата беше забранено да се занимава с това, а защото Джордж Сорос се оказа по-загрижен за ромите, отколкото държавата за собственото си бъдеше. Многопари бяха налети като вода в пустиня, не че не бяха построени и доста лични оазиси с тях. Те отиваха главно в имитации, наречени „създаване на добри практики”. Така става, когато липсва държавата с нейните институции, защото само партньорството с държавата може да създава устойчивост на практиките.''
        Не препоръчвам никому нищо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Отново хъхряшки безчинства в Катуница !!!
          Пред мен цигански безчинства не стават. Бил съм и срещу десетина от тея мангусти.
          Проблемът е: или те прави и аз пребит/убит - или аз прав и те подвили опашка.
          Е, засега съм жив и здрав.

          Предлагам и на други български мъже да го пробват - ще видите колко са афиф тея нито хора, нито животни - циганите.

          Но само ако сте мъже и цените достойнството си повече от живота.
          Но не е препоръка за хора с невръстни деца, болни майки и тому подобно.
          Само за напълно независими мъже.

          Коментар


          • "Не мога. Жена му е много алчна". Месец по-късно в нейната сметка дойдоха 7 млн. долара".
            Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

            Коментар


            • Отново хъхряшки безчинства в Катуница !!!


              Очевидно е, че гнусотиите са убедени, че тяхно ЕСТЕСТВЕНО ПРАВО е да крадат и нарушават законите както си щат !!!


              http://www.blitz.bg/news/article/128900

              Незаконната сеч е криминално престъпление - да видим колко ще бъдат осъдени... интересно и защо от ордата мангали, излезли с колове и сопи, няма арестувани, при положение, че при септемврийските протести бяха арестувани хиляди млади Българи, излезли мирно, въоръжени единствено с Българското знаме?

              Ето заради това тая измет създава проблеми, защото ушевите ги галят по тиквичките, вместо да ги смажат !!! И именно заради това изродът Цецо Маймуната трябва да бъде съден и осъден !!!
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Коки, съветвам ги тия да престанат да пищят, ами да интегрират мангалите - искам да видя как от полусъщество с интелект на чумен бацил се прави човек. Да ги интегрират, а не само да дават акъл отстрани.

                За Боко - въобще не се учудвам - аз отдавна го разконспирирах - че зад мъжкарският имидж се крие едно жалко, страхливо човече с малка душа на подплашена сива мишка.

                За изтезаваното с електрошок момче също не се учудвам - наглостта на ушевата сган ескалира, скоро може и да започнат да разстрелват хора по улиците, защото изглеждали съмнителни... разбира се само бели хора, на мангалите все така ще правят като вятърът (може и в буквален смисъл, знам ли), каквито и безобразия да вършат човекоподобните. Казал съм, докато Маймуната не бъде не само свален, но и съден безмилостно за полицейският терор на ушевите над хората, а също така за демонстративният отказ на същите тия свини да защитят собствеността, а понякога и живота на данъкоплатците от мангалските бандити, няма да се убедя, че това е държава... и все така ще продължава - мангалите ще грабят, свинете ще тероризират, потърпевшите ще съдят държавата, а ние ще плащаме обезщетения - защото е ясно че тоя изрод сам няма да се махне.
                Импе те са ги разбрали що за стока са и въобще нямат никакво намерение да ги интегрират.В най -скоро време ще им бият шута и ще ни ги върнат .
                Относно слънцето аз си мисля,че нещо е обърнал гарда


                Старата любов ръжда не хваща...само българският лъв е отвратен..
                А за полицаите не ми се говори .Един виц по повод случая в с Мировяне
                При соца трима милиционери завиваха една крушка, а при демокрацията четирима тежковъоръжени павиани арестуват една кутия цигари."
                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • Коки, съветвам ги тия да престанат да пищят, ами да интегрират мангалите - искам да видя как от полусъщество с интелект на чумен бацил се прави човек. Да ги интегрират, а не само да дават акъл отстрани.

                  За Боко - въобще не се учудвам - аз отдавна го разконспирирах - че зад мъжкарският имидж се крие едно жалко, страхливо човече с малка душа на подплашена сива мишка.

                  За изтезаваното с електрошок момче също не се учудвам - наглостта на ушевата сган ескалира, скоро може и да започнат да разстрелват хора по улиците, защото изглеждали съмнителни... разбира се само бели хора, на мангалите все така ще правят като вятърът (може и в буквален смисъл, знам ли), каквито и безобразия да вършат човекоподобните. Казал съм, докато Маймуната не бъде не само свален, но и съден безмилостно за полицейският терор на ушевите над хората, а също така за демонстративният отказ на същите тия свини да защитят собствеността, а понякога и живота на данъкоплатците от мангалските бандити, няма да се убедя, че това е държава... и все така ще продължава - мангалите ще грабят, свинете ще тероризират, потърпевшите ще съдят държавата, а ние ще плащаме обезщетения - защото е ясно че тоя изрод сам няма да се махне.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Берлински учители вдигнаха ръце от наши цигани
                    Нервите на начални учители в някои квартали на Берлин са опънати до край заради невъзможността да се справят с циганчета от България и Румъния в техните класове.

                    Вчера преподавателите от основното училище "Херман Шулц" в квартал "Нойкьолн" са изпратили протестно писмо до кмета на германската столица, социалдемократа Клаус Воверайт.

                    След влизането на двете държави в ЕС все повече цигани (германските медии не използват думата роми - бел. ред.) посещават Германия. Децата им тръгват на училище, но без да знаят дори дума немски", оплакват се учителите, цитирани от вестник "Берлинер Моргенпост".http://www.morgenpost.de/

                    В някои първи класове 20 процента от децата са циганчета без никаква представа за немски език, пишат учителите.

                    Така е в училищата във всички квартали, в които са се заселили имигрантите от България и Румъния. В "Нойкьолн" има над 600 такива деца.

                    Незнаенето на езика не е главният проблем с новите заселници в германската столица, които живеят в пълна изолация и не проявяват никакво желание да се интегрират. Независимо дали са агресивни просяци или миячи на витрини, те живеят в пренаселени, необзаведени и мръсни жилища, изумени са авторите на публикацията в берлинския вестник

                    Журналистите се съмняват дали циганите действително проявяват интерес към образованието на децата си.

                    През миналата година цигани от Румъния и България си направили палатков лагер в парка "Гьорлиц" в почти изцяло населения с имигранти квартал "Кройцберг", след като били прогонени от съседите им заради страхотния шум и защото изхвърляли всичките си боклуци през прозорците, пише новинарският сайт "Берлинер умшау" (berlinerumschau.com).http://www.berlinerumschau.com/

                    В публикацията се напомня, че "гостите" от двете балкански страни имат право да останат до три месеца в Германия като туристи, но не и да си организират незаконни къмпинги.

                    Миналата година с пари от бюджета на столицата били организирани 101 временни групи за интензивно първоначално обучение по немски език на имигрантски деца. Сега пък били назначени 11 учители, знаещи румънски език.

                    Авторът на публикацията се възмущава, че се харчат средства при положение, че в квартал "Нойкьолн" например не достигат пари за добра охрана на училищата.

                    Очаква се през тази седмица социалдемократите, които управляват Сената на Берлин в коалиция с християндемократи, да обсъждат сериозността на въпроса.
                    http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4499151
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Тоя веднъж го питаха по БТВ май, давал ли е кръв, а големия мъжЬ каза "Аз кръв не давам, че ми става лошо като ме боцнат!" или нещо такова
                      Точните думи на Тиквата бяха ,,"Мен ме е страх от инжекции и винаги съм казвал, че жените са героини. Добре че са жените и че това не е наше задължение. Раждаемостта сигурно щеше да спадне до нулата."по какъв повод е това изказване цък http://bnt.bg/bg/news/view/5609/flameCandle70x80px.swf
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Тоя веднъж го питаха по БТВ май, давал ли е кръв, а големия мъжЬ каза "Аз кръв не давам, че ми става лошо като ме боцнат!" или нещо такова
                        +1
                        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          ..
                          Тоя веднъж го питаха по БТВ май, давал ли е кръв, а големия мъжЬ каза "Аз кръв не давам, че ми става лошо като ме боцнат!" или нещо такова
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                            Накрая полицията ще убие някой и няма да има как да се оправдаят. Народа ще се надигне и срещу тях и срещу измамния ни управник Тато Борисов който от страх ще избяга в чужбина щото си го знаеме ние що за мъж е когато стане напечено.

                            Треньорът на Б. Борисов май 2010
                            Казахте, че Бойко Борисов бил страхливец. Няма вид на такъв.
                            - Ще ви дам прост пример. Годината е 1984-та. Ние сме поканени от основателя на стила киокушин във Варна на състезание по правилата на киокушин. Предизвика ни на състезание Коце Божилов, който е доайенът на карате-киокушин в България, един много уважаван от мен боец. Отидохме 10-15 състезатели, между които и Бойко Борисов. При една от първите срещи на мой състезател – Денислав Скорчев, един от състезателите на Божилов го удря лошо и му чупи челюстта. След две срещи трябваше да играе Бойко Борисов. И тогава Бойко идва при мен и почва да кърши ръце – тука аз мога ли да не играя… Вдруги ден съм на дежурство в пожарната, ако нещо се случи…“ И аз го питам: „Абе, пич, страх ли те е, какво?“ „Ми аз предпочитам, такова…“ „Страх ли те е, бе? Щом те е страх, тая вечер взимай влака и заминавай за София.“ И го върнах. Всички останали, даже имаше жени, се биха, играха. А той нямаше доблестта дори да излезе на татамито, да играе и на втората секунда да падне, уж се подхлъзнал. Него дори го беше страх да излезе на спаринг.
                            Не може да бъде...!!!Канарата ББ да го е страх...
                            Направо се разочаровах от моят КУМИР...
                            Чакай сега..как ще падне на нещо....Ами ако това "нещото" вземе , че попадне не там където трябва, какво ще стане....

                            Коментар


                            • Татолитаризма бавно си се връща.

                              Накрая полицията ще убие някой и няма да има как да се оправдаят. Народа ще се надигне и срещу тях и срещу измамния ни управник Тато Борисов който от страх ще избяга в чужбина щото си го знаеме ние що за мъж е когато стане напечено.

                              Треньорът на Б. Борисов май 2010
                              Казахте, че Бойко Борисов бил страхливец. Няма вид на такъв.
                              - Ще ви дам прост пример. Годината е 1984-та. Ние сме поканени от основателя на стила киокушин във Варна на състезание по правилата на киокушин. Предизвика ни на състезание Коце Божилов, който е доайенът на карате-киокушин в България, един много уважаван от мен боец. Отидохме 10-15 състезатели, между които и Бойко Борисов. При една от първите срещи на мой състезател – Денислав Скорчев, един от състезателите на Божилов го удря лошо и му чупи челюстта. След две срещи трябваше да играе Бойко Борисов. И тогава Бойко идва при мен и почва да кърши ръце – тука аз мога ли да не играя… Вдруги ден съм на дежурство в пожарната, ако нещо се случи…“ И аз го питам: „Абе, пич, страх ли те е, какво?“ „Ми аз предпочитам, такова…“ „Страх ли те е, бе? Щом те е страх, тая вечер взимай влака и заминавай за София.“ И го върнах. Всички останали, даже имаше жени, се биха, играха. А той нямаше доблестта дори да излезе на татамито, да играе и на втората секунда да падне, уж се подхлъзнал. Него дори го беше страх да излезе на спаринг.
                              Last edited by msimov; 24.01.2012, 17:40.
                              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                              Коментар


                              • Баси идиотията...
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X