IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Практикер-повишено внимание!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Коя е фирмата производител ?
    чешка е- aluplast.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      Преди известно време закупих от магазин практикер в Дружба2 10м. Решетъчни отводнителни канали на фирма aluplast- чешки и др. стоки. Още тогава от щанда на санитарията ме увериха, че нямат никакви аксесоари за тях, като втулки, капаци и прочее. , но щели да заредят до няколко дни. Днес се обадих по телефона и след няколко прехвърляния ме свързаха с продавач! от отдел санитария, който ми каза, че не да зареждали такива и ако искам дс се обърна към арменския поп. Не знам кой е новия собственик на тази верига, но безхаберието е пълно. Няма да стъпя повече там!
      Коя е фирмата производител ?

      Коментар


      • Практикер-повишено внимание!

        Преди известно време закупих от магазин практикер в Дружба2 10м. Решетъчни отводнителни канали на фирма aluplast- чешки и др. стоки. Още тогава от щанда на санитарията ме увериха, че нямат никакви аксесоари за тях, като втулки, капаци и прочее. , но щели да заредят до няколко дни. Днес се обадих по телефона и след няколко прехвърляния ме свързаха с продавач! от отдел санитария, който ми каза, че не да зареждали такива и ако искам дс се обърна към арменския поп. Не знам кой е новия собственик на тази верига, но безхаберието е пълно. Няма да стъпя повече там!
      Working...
      X