IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подкрепете традиционната дефиниция на семейството

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ного ясно, че това е семейство - а не двама брадясали или пък нежнички извратенци, дето си правят: "трас-трас" отзад.

    И Венислав е прав - една от основните причини за почти пълното изчезване на жирафите е извратенячеството им.

    Въпросът е кой и защо пропагандира противоестественото и го налага едва ли не като норма в цивилизованите държави?


    Безимен: никой няма и не може да има право да налага или пропагандира противоестествени, гнъсни и антибиологически неща - особено пред деца... а такава престъпна политика вече има и в училищата, че и в детските градини в някои държави.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Нам що, ама си мисля, че темата е формулирана някак - срещу доста от прокламираните напоследък европейски "ценности"... Как да отговори еднозначно човек и как да подкрепи искането, като може да го обвинят, че се противопоставя точно на определени европейски "ценности", па - права на човека, па...? Сложна тема!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Седя си и си мисля....

        Брак???
        Добре си живея и без брак с половинката и сина си.
        Във всеки случай, по добре от комшиите, които са бракувани, но непрекъснато се карат и побийват.

        Имам ли брак според вашите виждания?

        Семейство???? Бездетните семейство ли са?
        Абе....
        Нещо не разбирам
        Не дей да мислиш много, защото няма нищо за мислене!
        Нещата са ясни!

        Ти си имаш семейство, без да си в брак! За да имаш семейство брак, не е необходим. Бракът е избор!

        Въпросът е дали обществото да дефинира гейтаци като Азис с неговия "съпруг" като семейство или НЕ! Дали бракът е форма на правово съжителство между мъж и жена или взможна форма на съжителство между всякакви изроди!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Седя си и си мисля....

          Брак???
          Добре си живея и без брак с половинката и сина си.
          Във всеки случай, по добре от комшиите, които са бракувани, но непрекъснато се карат и побийват.

          Имам ли брак според вашите виждания?

          Семейство???? Бездетните семейство ли са?
          Абе....
          Нещо не разбирам
          Кум съм на бездетно семейство! Ще се изям от мъка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Нещо не разбирам
            Ще разбереш като те отлъчат от православната църква

            Има нещо изконно руско в тая инициатива

            Коментар


            • Седя си и си мисля....

              Брак???
              Добре си живея и без брак с половинката и сина си.
              Във всеки случай, по добре от комшиите, които са бракувани, но непрекъснато се карат и побийват.

              Имам ли брак според вашите виждания?

              Семейство???? Бездетните семейство ли са?
              Абе....
              Нещо не разбирам

              Коментар


              • Биологията ще я подкрепи най-добре, където това не се осъзнава и се позволява на политиката да определя тези неща, просто населението ще бъде заменено...

                Коментар


                • Подкрепете традиционната дефиниция на семейството

                  МАМА ТАТКО И ДЕЦА
                  Европейска гражданска инициатива за защита на брака и семейството

                  Нека да подкрепим заедно брака и семейството в Европа:

                  Брака - постоянен съюз на вярност между мъж и жена с цел създаване на семейство.

                  Семейство – Баща, майка и техните деца.

                  Семейни взаимоотношения – законни взаимоотношения между двама съпрузи, или между родител и дете.

                  Да, подкрепям искането за регламент на ЕС, който дефинира смисъла: Бракът е съюз между един мъж и една жена и семейството се основава на брак и/или потомство.
                  http://www.mumdadandkids.eu/bg
                  Мнението е лично - не препоръчвам нищо.
                Working...
                X