IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще се освободи ли България от съветско - руската окупация?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
    Ти сериозно ли не се четеш, преди да публикуваш? Социалистически били парите.
    Че да не са ги раздавали на улицата, нали хората бачкаха здраво за мизерните си надници. Заплатата бе същите 150 долара, като сега. Мизерна. Мизерния период е 70 години, седесарите няма как удобно, да са ти виновни за тая свинщина. Виновниците, се наричат - комунисти.
    Е хората бачкали здраво и затова комунизма фалира

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Имената вероятно са верни. И това че руската православна църква не е искала независима българска църква.
      Ама това дето руския посланик собственоръчно е наредил какъв да бъде състава на съда и разпоредил да бъде осъден на смърт.... айде много моля.

      И не разбрах какви документи чакаш? Какво е това РО?
      РО е съкращение за военното разузнаване, което се споменава в материала. Ако има документи, нека ги пусне ги видим. При Ататюрк действително Бг се сдобива с бая османска документация. Знам ли кво се крие и кво може да изскочи.

      Ето го цитата:

      Едва ли руските дипломати са предполагали, че след години архивът на Османската империя ще бъде предаден от Ататюрк за претопяване в германска фабрика и, че българското военно разузнаване ще откачи целия вагон с архивата на империята, касаещ България, а личната кореспонденция на граф Игнатиев с османските власти ще попадне в ръцете на българското военно разузнаване.
      Last edited by Trakatrak'; 17.08.2015, 20:22.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Ми те тогавашните пари и те комунистически..Ай на Бати демократите.Ясни сте кат бял ден.Бива ви само да крадете и унищожавате.До каквото се докоснете умира.По добри сте от Раундъп.Аз затова наесен пущам софиянци в двора за да ми умрат бурените и да се очисти всичко.Сле софиянец седесар трева не никва
        Ти сериозно ли не се четеш, преди да публикуваш? Социалистически били парите.
        Че да не са ги раздавали на улицата, нали хората бачкаха здраво за мизерните си надници. Заплатата бе същите 150 долара, като сега. Мизерна. Мизерния период е 70 години, седесарите няма как удобно, да са ти виновни за тая свинщина. Виновниците, се наричат - комунисти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Панелката и тя с пари е купувана, не е даром от партията, чуй се само...

          ЕТО ТОВА СТЕ, НЕ МИ СЕ СЪРДЕТЕ ЗА ТОВА, КОЕТО СТЕ...
          Ми те тогавашните пари и те комунистически..Ай на Бати демократите.Ясни сте кат бял ден.Бива ви само да крадете и унищожавате.До каквото се докоснете умира.По добри сте от Раундъп.Аз затова наесен пущам софиянци в двора за да ми умрат бурените и да се очисти всичко.Сле софиянец седесар трева не никва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Една тогавашна заплата не можеше да се похарчи.Парно 12 кинта ток един лев вода 50 стотинки телефона 1.50.Храната истинска и вкусна.Нямаше ментаци.Днес наистина за апартамент не се чака.Щото хората нямат пари.Затова и никой не чака.Апартамент се купува с пари.Много сте ми интересни това поройниците фенове на запада как един не се намери от вас да отиде да върне ключовете от панелката щото е комунистическа и да си купи капиталистически апартамент от две стаи с качество по лошо от това на бостанска колиба
            Панелката и тя с пари е купувана, не е даром от партията, чуй се само...

            ЕТО ТОВА СТЕ, НЕ МИ СЕ СЪРДЕТЕ ЗА ТОВА, КОЕТО СТЕ...
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              В същото време обаче, една тогавашна заплата едва стигаше за едни дънки, но хорицата сега това са го "забравили". На това отгоре "сравняват", "изтъкват" и "съжаляват" за онова време. Помня, какво ставаше за едно кубче на Рубик примерно.. Позор. За касетофон в семейството? Това събитие се равнява на сегашна покупка на кола, а тогавашно видео се равнява на покупка на апартамент сега, по значимост на събитието.
              За щайга банани можеше да те пребият новогодишно...
              За цветен търновски сандък се чакаше с дни предварително пред магазините.

              За хляб се чакаше, за бензин, кола, апартамент.

              Заплатите си бяха около 100 - 150 доларес, ама сметнати по истинския курс - 2 соц лефа..
              Почти колкото сегашните в доларес. Ето как сме останали бедни, без да сме си взели урок, без да повишаваме постепенно минималната, за да постигнем след 25 години по-добър доход. Елементарно е, но никой не пожела, да го направи. Защо?
              Една тогавашна заплата не можеше да се похарчи.Парно 12 кинта ток един лев вода 50 стотинки телефона 1.50.Храната истинска и вкусна.Нямаше ментаци.Днес наистина за апартамент не се чака.Щото хората нямат пари.Затова и никой не чака.Апартамент се купува с пари.Много сте ми интересни това поройниците фенове на запада как един не се намери от вас да отиде да върне ключовете от панелката щото е комунистическа и да си купи капиталистически апартамент от две стаи с качество по лошо от това на бостанска колиба

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Другар може да ти е някой друг аз не.
                "Другар" си е подигравка на днешно време. Както и да е...
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Това е до болка познат маниер на оттразяване на действителността.
                  НО! До тук. Всичко е думи, на дела сте други.
                  Живеете като капиталисти, дори повечето от вас инвестират тук?!?!?
                  Само на думи и баба знае. Така уважението към вас изчезва.
                  Останал си тук, не си в Корея... Ееее, другарю, стига наглост.

                  Защити си вижданията с начина си на живот, иначе е обикновено лицемерие...




                  ЕТО ТОВА СТЕ, НЕ МИ СЕ СЪРДЕТЕ ЗА ТОВА, КОЕТО СТЕ...
                  Другар може да ти е някой друг аз не.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Слава на Хаяско - жужето, унищожило монголската руплей и превърнало я в по-евтина от тоалетна хартия!
                    Октомври наближава.Путин не пада Русия не фалирга а ти се все същия лясковски папурко който лае по звездите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Днеска арестували Карловския кмет.Щото да си седесар означава да си сектант клептоман.По правило некадърник и кариерист.Седесаря е човек който е алчен краде не умее нищо и има високо самочувствие
                      Това е до болка познат маниер на оттразяване на действителността.
                      НО! До тук. Всичко е думи, на дела сте други.
                      Живеете като капиталисти, дори повечето от вас инвестират тук?!?!?
                      Само на думи и баба знае. Така уважението към вас изчезва.
                      Останал си тук, не си в Корея... Ееее, другарю, стига наглост.

                      Защити си вижданията с начина си на живот, иначе е обикновено лицемерие...




                      ЕТО ТОВА СТЕ, НЕ МИ СЕ СЪРДЕТЕ ЗА ТОВА, КОЕТО СТЕ...
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Еми очевидно трябва непрекъснато.
                        Тези неща не са известни на всички и червено-руската пропаганда ги потапя в лъжи.
                        Понеже си нов тук, ще кажа набързо че от години се налага лъжата че сини талибани са виновни за това което се случи последните 25 години в България, но удобно мълчат на въпроси като кой създаде мутрите, мултигруп, тсб, колко от всичките тези години бсп и дпс бяха на власт... Кой фалира държавата '97, защо фалитите на България през годините мистериозно съвпадат с фалитите на русия...
                        Тези неща трябва да се знаят, а за да се знаят, очевидно че трябва да се повтарят за да не се получава същото като с влиянието на русия през годините, което от пагубно се представя като нещо помогнало много на България.
                        Днеска арестували Карловския кмет.Щото да си седесар означава да си сектант клептоман.По правило некадърник и кариерист.Седесаря е човек който е алчен краде не умее нищо и има високо самочувствие

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Съгласен съм. Целият преход бе дирижиран от Москва. Ама що да си пишем всеизвестни неща.
                          Еми очевидно трябва непрекъснато.
                          Тези неща не са известни на всички и червено-руската пропаганда ги потапя в лъжи.
                          Понеже си нов тук, ще кажа набързо че от години се налага лъжата че сини талибани са виновни за това което се случи последните 25 години в България, но удобно мълчат на въпроси като кой създаде мутрите, мултигруп, тсб, колко от всичките тези години бсп и дпс бяха на власт... Кой фалира държавата '97, защо фалитите на България през годините мистериозно съвпадат с фалитите на русия...
                          Тези неща трябва да се знаят, а за да се знаят, очевидно че трябва да се повтарят за да не се получава същото като с влиянието на русия през годините, което от пагубно се представя като нещо помогнало много на България.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            За съжаление, има нещо верно в тия писания. Чакаме документите от РО, дето он обеща да ги пусне .
                            Имената вероятно са верни. И това че руската православна църква не е искала независима българска църква.
                            Ама това дето руския посланик собственоръчно е наредил какъв да бъде състава на съда и разпоредил да бъде осъден на смърт.... айде много моля.

                            И не разбрах какви документи чакаш? Какво е това РО?
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • colonel Lawrence B. "Larry" Wilkerson

                              "We are imperial, and we are in decline... People are losing confidence in the Empire."

                              The Travails of Empire
                              https://www.youtube.com/watch?featur...&v=YM_MH_Bfq5c

                              наистина много съжалявам за американските стотинкаджии тука, но на американския полковник шапка му свалям .......

                              Коментар


                              • Слава на Хаяско - жужето, унищожило монголската руплей и превърнало я в по-евтина от тоалетна хартия!
                                Last edited by marandi; 17.08.2015, 13:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X