IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще се освободи ли България от съветско - руската окупация?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
    съд за такива изречения!!!!!!!!!!!!!!
    добре оплачи се там в американската прокуратура те и без тва империята пращат ФБРто навсякъде по света, явно е световна полиция и ше отговарям пред тях

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      '88 година си бях спестил три хиляди левас от бригади да бера домати по цяло лято. Брат ми ги обърна през филипинците в Корабостраителницата на 3 левас за гущерос.

      Хитачи двукасатъчно, с първите суб буфери за динамика на саунда. Струваше точно 999$ в Кореком

      П.П. Опс, чакай, че излъгах без да искам. 1300 лв си бях спестил и брат ми щото беше шеф в корабостроителния - натисна филипиносите да ги обърнат едва на 1.30 курс. На черно си беше 3 левас.
      Маранди много пъти съм те питал , питам пак кой е брат ти , щом е бил шеф във корабостроитеелния сигурно го знам, ако не аз колеги го познават. И пак излъга- в корабния деряха земята за работници и за теб щеше да е по иизгодно да работиш в корабния или кораборемонта отколкото да береш домати
      Та кой е брат ти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        Аз също бих го запнал Мишката между две дървета!!!Много ми идва тая анархия!!!
        тихо, че GDXJ пада, ако го дигнат ей са с 10/20% ше викам с три ръце за НАТО .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
          съд за такива изречения!!!!!!!!!!!!!!
          Аз също бих го запнал Мишката между две дървета!!!Много ми идва тая анархия!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            yeeeeee Американската окупация се разраства ше си имаме войница май в най-скоро време благодарение на окупаторите

            The US military has deployed new tanks, artillery and vehicles to Bulgaria as part of its operation to "reassure allies" in the region.
            http://sputniknews.com/europe/201508...eployment.html
            съд за такива изречения!!!!!!!!!!!!!!

            Коментар


            • yeeeeee Американската окупация се разраства ше си имаме войница май в най-скоро време благодарение на окупаторите

              The US military has deployed new tanks, artillery and vehicles to Bulgaria as part of its operation to "reassure allies" in the region.
              http://sputniknews.com/europe/201508...eployment.html

              Коментар


              • Бойна техника на армията на САЩ пристига у нас тази седмица

                САЩ са ангажирани към региона, заяви Люк Кофи, бивш американски капитан
                Американските военнослужещи, пребиваващи в България, ще получат танкове и тежка артилерия като част от усилията на НАТО да разсее опасенията в Източна Европа от враждебни действия от страна на Русия, предаде БТА.

                Морските пехотинци ще получат четири танка "Ейбрамс", три артилерийски оръдия и шест бронирани разузнавателни автомобила, се казва в съобщението.

                Оръжията и военната техника са пристигнали през уикенда от военна база в Северна Каролина в Германия и следващият етап от дългото им пътуване ще е тренировъчната база в Ново село, България, през тази седмица. В момента в базата се намират около 160 морски пехотинци от САЩ на шестмесечна ротация.

                Американските военни започнаха да възстановяват присъствието си по източния фронт с Русия след анексирането на Крим, включително в много бивши съветски републики и сателитни държави като Естония, Латвия и Полша.

                "От българска гледна точка присътвието на американския флаг показва на всеки, че САЩ са ангажирани към региона", заяви Люк Кофи, бивш американски капитан, който сега е член на фондацията "Херитидж" във Вашингтон. "Макар че в крайна сметка, ако Русия реши да нахлуе в Естония, шепа войници няма да могат да направят много", допълни той.

                -----------------------------------------------------------------------------
                "Сам така !Макар и символично малко американско оръжие ,нека кремълските агенти са позамислят..!Нека не считат повече руските империалисти за България ..с модела .." ето наше" !Ние ще им отговорим..."ето болгарское"..И само ние ще решаваме ,кой с кого ще бъде!"
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                  През 1989г. в София щатският долар на черно се продаваше по 8 лева.

                  Тази година някои хора се освободиха от рублите си. Ще видим от какво друго ще се освободят. http://www.lenta.ru/news/2015/08/17/ruble/
                  Нема кинти за валутни интервенции РЦБ, бях ги смятал набързо, че разполагат с не повече от 12-14 млрд. гущерос преди четири-пет дни.

                  Е, тоя от тяхната баМка излезе и каза същото. Нема, ноу, нет

                  Коментар


                  • Оказва се, че дизелът в България е най-скъп в целия Европейски съюз преди облагането му с акциз и ДДС. Това сочат данните на сайта energy.eu, който обобщава информация за горивата от всички страни членки, пише "Труд".
                    Според европейския сайт към 12 август стойността на дизела, включваща цената на производител или вносител, плюс търговската надценка по бензиностанциите, е била 0,658 евро.
                    Това е с 23,92% над средната цена в общността от 0,531 евро. Заради по-високи данъци и такси обаче в 11 държави от ЕС дизелът по бензиностанциите е по-скъп, отколкото в България.
                    При масовия бензин А95 положението е подобно - стойността без данъци и такси в България е петата най-висока в целия ЕС. При добавяне на налозите обаче цената се оказва сред най-ниските по бензиностанциите в Европа.
                    От Българската петролна и газова асоциация коментираха, че не могат да дадат никаква информация, тъй като в момента Комисията за защита на конкуренцията прави секторен анализ.
                    Големите вериги бензиностанции също отказаха да коментират.
                    Нафтата у нас е сред най-скъпите в ЕС още от март тази година. Тогава цената беше четвъртата най-висока в общността и заради това вицепремиерът по икономическите въпроси Томислав Дончев поиска спешна проверка от КЗК. Резултатите от нея така и не бяха огласени.
                    От КЗК коментираха, че са предали резултатите от проверката на 31 март на вицепремиера и само той може да ги огласи.
                    В резултат на проверката обаче антимонополистите са започнали пълно разследване на пазара. Те проверяват дали няма картел между участниците или злоупотреба с господстващо положение.
                    През последните две седмици цената на бензина и дизела у нас непрекъснато се променя, като ту пада с 2 до 4 стотинки, ту се вдига с толкова. На международните пазари ситуацията с петрола е коренно различна - цената му продължава да пада вече седма поредна седмица, като американският лек петрол се смъкна до 42,09 долара за барел с доставка през септември.
                    Анализаторите твърдят, че тенденцията ще е устойчива. По данни на експерти, ако това падане на цените продължи, макар и със закъснение това ще се отрази и на цените на едро и дребно у нас.
                    По-голяма част от българските бензиностанции купуват горивата си от рафинерията „Лукойл Нефтохим Бургас“, останалите внасят количества от Румъния и Гърция. Цената в Гърция обаче е третата най-скъпа в ЕС, сочат данните на energy.eu, Румъния е по средата в класацията.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • През 1989г. в София щатският долар на черно се продаваше по 8 лева.

                      Тази година някои хора се освободиха от рублите си. Ще видим от какво друго ще се освободят. http://www.lenta.ru/news/2015/08/17/ruble/
                      Last edited by Ivan2015; 18.08.2015, 09:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Чадо, от бог Маранди може само смирено да искаш автограф и когато говори за макро-икономика, да си водиш записки
                        Кукуригуууууууууууууууу

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          '88 година си бях спестил три хиляди левас от бригади да бера домати по цяло лято. Брат ми ги обърна през филипинците в Корабостраителницата на 3 левас за гущерос.

                          Хитачи двукасатъчно, с първите суб буфери за динамика на саунда. Струваше точно 999$ в Кореком

                          П.П. Опс, чакай, че излъгах без да искам. 1300 лв си бях спестил и брат ми щото беше шеф в корабостроителния - натисна филипиносите да ги обърнат едва на 1.30 курс. На черно си беше 3 левас.
                          Ти лъжеш нон стоп така че давай не пречиш.И по изхвърлянето те бива.А тия касетофони за 1000 долара направо изби рибата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Че за кое време говориш?
                            Долара струваше 3 лв около '81 и след това взе лека-полека да се покачва. След '85 трудно се намираше по 3.20, а негрите и тарамбуките в студентски общежития го продаваха за 3.5-4
                            Спортистите са правели повече от марж 1:3 тогава.

                            Има няколко скандала с отборите на Славия и ФК Лесна, но всеки е бил специализиран по определени дестинации. Примерно чорбата са били по часовниците ( през Белград ) - невиждан лукс на фона на сАветските водомери, които изоставаха по 5-15 мин. за 24 часа.

                            Голема далавера са били дамските чорпогащници ( невиждан лукс ) за БГ соц. селенията, която ходеше с едни раздърпани ризи и се потяха като свини, а повечето бяха с мустаци.

                            Също така и камъчетата за запалки - при тях са правели марж 1:50 през сергиите с мангалите и стрелбищата, ако си спомняш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                              81ва аз по 2 лева го помня, тези твоите цени не ги зная... а официално беше лев, но "продава" нямаше никъде.. може и да греша... ако ти си прав, то социализъма излиза още по на.ран
                              '88 година си бях спестил три хиляди левас от бригади да бера домати по цяло лято. Брат ми ги обърна през филипинците в Корабостраителницата на 3 левас за гущерос.

                              Хитачи двукасатъчно, с първите суб буфери за динамика на саунда. Струваше точно 999$ в Кореком

                              П.П. Опс, чакай, че излъгах без да искам. 1300 лв си бях спестил и брат ми щото беше шеф в корабостроителния - натисна филипиносите да ги обърнат едва на 1.30 курс. На черно си беше 3 левас.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Че за кое време говориш?
                                Долара струваше 3 лв около '81 и след това взе лека-полека да се покачва. След '85 трудно се намираше по 3.20, а негрите и тарамбуките в студентски общежития го продаваха за 3.5-4
                                81ва аз по 2 лева го помня, тези твоите цени не ги зная... а официално беше лев, но "продава" нямаше никъде.. може и да греша... ако ти си прав, то социализъма излиза още по на.ран

                                Коментар

                                Working...
                                X