IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шотландски референдум 2014

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
    В Шетландските острови на референдума с не са гласували 9951 души, а с не 5669 души. Общият резултат за 3 от 32 области е 59,17 % гласували с не, а 40,83 % гласували с да. Да живее България. Да живее Обединеното кралство.
    Във Външни Хебридски острови на референдума с не са гласували 10 544, а с да 9195.
    Общо за 4 от 32 области резултата е 57,85 % гласували с не, а 42,15 % с да.
    Last edited by the money-maker; 19.09.2014, 05:15.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
      В островите Оркни на референдума с не са гласували 10 004, а с да 4883. Резултата общо за Клакмананшър и Оркни е 57,76 % гласували с не и 42,24 % с да. Да живее България. Да живее Обединеното кралство.
      В Шетландските острови на референдума с не са гласували 9951 души, а с не 5669 души. Общият резултат за 3 от 32 области е 59,17 % гласували с не, а 40,83 % гласували с да. Да живее България. Да живее Обединеното кралство.
      Last edited by the money-maker; 19.09.2014, 04:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
        В областта Клакмананшър 19 036 души са гласували с не на референдума, а 16 350 с да. Да живее България. Да живее Обединеното кралство.
        В островите Оркни на референдума с не са гласували 10 004, а с да 4883. Резултата общо за Клакмананшър и Оркни е 57,76 % гласували с не и 42,24 % с да. Да живее България. Да живее Обединеното кралство.
        Last edited by the money-maker; 19.09.2014, 04:15.

        Коментар


        • В областта Клакмананшър 19 036 души са гласували с не на референдума, а 16 350 с да. Да живее България. Да живее Обединеното кралство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
            Пожелавам ти успех,ТАТО!
            Тенкю вери мач
            пп .Никой нищо не коментира за дейли графиката на GBP/USD и непокътнатия тренд засега
            Last edited by ТАТО; 18.09.2014, 22:36.
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              Както искаш го разбирай и тълкувай ,твоето мнение няма да има значение нито за мен ,нито за Пазаря важното е ТАТО да е прав и това утре ке го разберем early morning
              а ти можеш да откриеш позиции утре заран като излезе резултата от референдума да видим кой ке спечели .....аз веке имам позиции и съм ги написал откъде са и с какъв стоп остава ти да напишеш утре заран на какво ниво си ги отворил
              Пожелавам ти успех,ТАТО!
              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Когато големите банки са манипулирали индексите ти каква информация си имал ?
                Замисли се - възможно ли е и сега да разполагаш с подобна "достоверна" информация
                Ако не харесваш несигурността, винаги може да се откажеш от финансовите пазари. Аз обожавам несигурността и волатилността, която върви с нея.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                  Хахаха,ТАТО,ТАТО,аз мислех,че се занимаваш с търговия,а ти на хазарт си го обърнал
                  Както искаш го разбирай и тълкувай ,твоето мнение няма да има значение нито за мен ,нито за Пазаря важното е ТАТО да е прав и това утре ке го разберем early morning
                  а ти можеш да откриеш позиции утре заран като излезе резултата от референдума да видим кой ке спечели .....аз веке имам позиции и съм ги написал откъде са и с какъв стоп остава ти да напишеш утре заран на какво ниво си ги отворил
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Точно защото вероятността за оставане е по-голяма и понеже това е известно на всички, то този изход е горе-долу отигран в момента от пазара и сегашните стойности. За това и движенията при по-малко вероятния изход ще са много по-големи, отколкото при оставането в UK.
                    Как да не шортне човек
                    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                      не е съвсем така. Реално на валутния пазар никога не знаеш вероятностите за посокота. В моменат ги знаеш най-грубо 51/49. Което е повече отколкото във всеки друг момент. Т.е. към момента ако имаш достатъчно широки стопове да обират случайната волатилност шанса за печалба е реално по-висок от този във всеки друг момент. 51/49

                      Честно казано не разбирам тези които играят че Шотландия ще се откъсне. Играят срещу тази вероятност и реално се прецакват, защото във всеки друг момент вероятността да познаят е реално 2% по-висока.

                      И на мен ми се иска всъщност да обявят независимост и лично съм За да спечели. Но при положение че шанса е на другата страна не виждам защо да не го отиграя.
                      Когато големите банки са манипулирали индексите ти каква информация си имал ?
                      Замисли се - възможно ли е и сега да разполагаш с подобна "достоверна" информация
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                        А какъв по-точно е зора да се заемат позиции преди резултатите.Това си е жив хазарт.Като излезат резултатите,ще има достатъчно възможности за търговия.
                        не е съвсем така. Реално на валутния пазар никога не знаеш вероятностите за посокота. В моменат ги знаеш най-грубо 51/49. Което е повече отколкото във всеки друг момент. Т.е. към момента ако имаш достатъчно широки стопове да обират случайната волатилност шанса за печалба е реално по-висок от този във всеки друг момент. 51/49

                        Честно казано не разбирам тези които играят че Шотландия ще се откъсне. Играят срещу тази вероятност и реално се прецакват, защото във всеки друг момент вероятността да познаят е реално 2% по-висока.

                        И на мен ми се иска всъщност да обявят независимост и лично съм За да спечели. Но при положение че шанса е на другата страна не виждам защо да не го отиграя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                          Нема такова нящо Ти сега ми каза , все едно че след като излязат числата от Джакпота на ТОТО2 второ теглене ке можеш да си пуснеш фиша с печелившите числа
                          Хахаха,ТАТО,ТАТО,аз мислех,че се занимаваш с търговия,а ти на хазарт си го обърнал
                          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                          Коментар


                          • Despite the opinions poll being very close, there is a lot of focus on the fact that the analysis done by the bookmakers is much more suggestive of a 'No' vote. The market is taking comfort from that," said Rabobank's senior FX strategist Jane Foley.

                            Betfair were offering odds of 4 to 1 for a Scots "Yes" on Thursday, versus 1 to 6 for a "No".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                              А какъв по-точно е зора да се заемат позиции преди резултатите.Това си е жив хазарт.Като излезат резултатите,ще има достатъчно възможности за търговия.
                              Нема такова нящо Ти сега ми каза , все едно че след като излязат числата от Джакпота на ТОТО2 второ теглене ке можеш да си пуснеш фиша с печелившите числа
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • А какъв по-точно е зора да се заемат позиции преди резултатите.Това си е жив хазарт.Като излезат резултатите,ще има достатъчно възможности за търговия.
                                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                                Коментар

                                Working...
                                X