IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
    ...а и си мисля, че е възможно да поразклати институциите, които поддържат непоклаТИМите...
    Какво да поразклати
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • най-ново | категории В групата на ГЕРБ в парламента има представители на ТИМ
      Депутатът на ГЕРБ от Варна и бивш областен координатор на партията в града Павел Димитров призна, че икономическата групировка ТИМ диктува всичко, което се случва във Варна. Той бе първото политическо лице от управляващата допреди дни партия, което публично признава това.

      Признанието му бе във връзка с оставката на кмета на града Кирил Йорданов, който изкара три пълни мандата на кметското място и подаде оставка при четвъртия си мандат.

      Димитров бе махнат от ръководството на ГЕРБ във Варна преди година без обяснения и на мястото му бе сложен Иван Портних. Публичните изяви на депутата се ограничиха силно и той мина в сянка.

      Пред БНР в сряда депутатът предпазливо направи уговорката, че думите му от друго интервю отпреди ден: "Без ТИМ не се случва нищо във Варна", били "малко" извадени от контекста.

      "Аз това, което съм казал, съм имал предвид, че това са голям инвеститор, голям данъкоплатец и нека да припомним, те са и националният превозвач на нашата държава", каза пред радиото Димитров. "И това съм имал предвид, че нищо не се случва без тях. Това имам предвид", каза той.

      После допълни, че "ТИМ имат позиции в цялата страна, не само във Варна".

      Димитров припомни, че вече е казвал, че Кирил Йорданов е бил подкрепян като кмет от ТИМ в първия и втория си мандат, заради което варненци го свързвали с групировката.

      След като бе попитан как така ГЕРБ е подкрепила за кмет човек, свързван с ТИМ, след като заявката на партията бе да се бори с корупцията, Димитров каза:

      "Значи, вижте сега, аз мисля, че тази корпорация, ако в началото на прехода, както беше с много фирми, дори и хора, граждани и т.н., които се занимават с нещо, знаете, че се вървеше по ръба на закона, но аз мисля, че те в един момент се отделиха от този ръб и при тях, при една войнска дисциплина и подбор на добри кадри, специалисти и експерти, те
      започнаха да развиват бизнеса си".

      Депутатът призна, че е бил близък с ръководните лица от ТИМ, но в качеството му на адвокат. След това нещата се променили и ТИМ били в основата на атаките срещу него за махането му от ръководството на ГЕРБ в морския град.

      Той не пожела да е конкретен, но обясни, че се е противопоставил хора на ТИМ да има в редиците на ГЕРБ, което било вътрешнопартиен въпрос.

      След това последвало отстраняването му.

      И до днес ТИМ имали няколко депутата в групата на ГЕРБ, каза още Павел Димитров. Той не уточни колко, само каза "двама-трима, не са без влияние" и от тях всъщност започнали атаките срещу него.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Кмета на Варна беше симптом на болестта. Нищо не е свършило с неговата оставка. Хората ще продължат да се борят за пълно излекуване. Според мен нещата в морската столица тепърва започват. Интернет е много мощно средство защото е децентрализиран. Няма глава, която да пречупиш. Тук става въпрос за идеи, които оживяват във хората. Споменте си стихотворението "Вяра" на Вапцаров. Мисля, че е много актуално.
        Задължително е да осъзнаят болднатото и да не упорстват с управленческите мимикрии и имитации на съгласие с "масите".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
          Кога би трябвало да са частичните избори във Варна?
          Спрягат ли се имена на потенциални кандидати (за герб чухме днес)
          И да проведат избори (с фалшификации, като последните) това само ще влоши ситуацията. Вече се трошат с камъни прозорци на партийни централи, а исканията въобще не са удовлетворени само с приятеля на Бойко - Киро Ментата! От град с 396 695 жители, ГЕРБ припознали в свое лице единствено доносника на ДС в гей средите преди 1989 г. и човекът сменил всички партии на прехода от БКП, през СДС и ДПС - Кирил Йорданов за кмет на Варна. Изтръпвам от ужас какъв ще е следващия им избор - Елза Парини, Гуцанов или съпартиеца им Иван Портних - човек на бившите Мултигрух(п), който на последната пресконференция на ГЕРБ се бе явил с червило!?

          Оставка на целия общински съвет и на областния управител във Варна! Повече не бива да позволяваме да ни назначават политици от столицата и да редят листите хора остоящи на 500 км. от морето! Изцяло мажоритарни избори! Областен управител трябва да избираме ние - пряко, лицата в общинския съвет да не са членове и бивши членове на партии, кметът да не е партиен функционер и да е живял в града поне по 10 месеца в годината, последните 15 г.! Снимка - Made in Varna

          Last edited by Jay Gould; 06.03.2013, 15:59.
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
            Желязото се кове, докато е горещо. Киро е само една от кеглите ...
            Така е, за радост Варненци са много по осъзнати от колегите инвеститори с претенции !!!


            http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Grr1DdoriZw
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Кога би трябвало да са частичните избори във Варна?
              Спрягат ли се имена на потенциални кандидати (за герб чухме днес)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                Ахаха, ти сериозно ли?!?!? Ето това е причината подкрепата на протестите да е ниска! Подобни безумни искания! И от къде ще дойдат тези пари, замислял ли си се??? Или искаме и това е? Още чакам отговор от тебе и за ерп-tata...
                Мечо, чакам отговор.... Ама ще дочакам ли??? Или само си спамите тука...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
                  Умерена, с центристки възгледи, диалогична...
                  А и след големия мъЖага имаме нужда от жена в управлението
                  Кунева??? - "Слушайте ме внимателно, няма да повтарям!"! Тая дето се прави на умряла лисица щяла да работи за благото на НАРОДА? А на бас че ще работи за благото, ама не на народа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Протести и гражданско неподчинение докато ги ИЗРИНЕМ !!!
                    Желязото се кове, докато е горещо. Киро е само една от кеглите ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
                      То бързо може да се развърже
                      Аз откога го чакам да се отвърже хванах корени, но все пак си се ориентирал правилно между еврото и франка шоколадовата валута е по-мъдро решение ама не го чакай скоро да се развърже нито пък нива от 1,30-1,40 както бяха обявили експертите в тоя форум по времето когато въведоха прага просто ще си стои на тия нива и толкоз

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                        Що пък франкове нали е вързан с юрото
                        То бързо може да се развърже

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
                          Става, ще ги ринем
                          Ама пътем да взема да разпродам и да купя малко франкове, че докато ги ринем, всичко ще се срине
                          Що пък франкове нали е вързан с юрото

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
                            Става, ще ги ринем
                            Ама пътем да взема да разпродам и да купя малко франкове, че докато ги ринем, всичко ще се срине
                            Ако ги ОСТАВИМ ще се срине !!! Не ако ги изринем !!!
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Протести и гражданско неподчинение докато ги ИЗРИНЕМ !!!
                              Става, ще ги ринем
                              Ама пътем да взема да разпродам и да купя малко франкове, че докато ги ринем, всичко ще се срине

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от qqq
                                Мече не ми схвана майтапа май
                                Обясни ни го на тези изперкалите отдолу които след мажагата искат йена да ги оноди

                                Е затова сме на тоя хал - заради такижа като Лодкаря(Бертата) или другия с тройното vvvv
                                Схванах, но ми хареса поста ти и затова го цитирах. Да го прочетат повече хора. КУКУНЕВА
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X