IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
    Изперкали, изперкали колко да сме изперкали
    Та като по-нормален ще ни споделиш ли как може да се разбие статуквото и да се разклатят всички непоклатими (не визирам само тим)...
    Протести и гражданско неподчинение докато ги ИЗРИНЕМ !!!
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от qqq
      Мече не ми схвана майтапа май
      Обясни ни го на тези изперкалите отдолу които след мажагата искат йена да ги оноди

      Е затова сме на тоя хал - заради такижа като Лодкаря(Бертата) или другия с тройното vvvv
      Изперкали, изперкали колко да сме изперкали
      Та като по-нормален ще ни споделиш ли как може да се разбие статуквото и да се разклатят всички непоклатими (не визирам само тим)...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Съзнанието определя битието !!!
        Не е така битието определя съзнанието

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Кмета на Варна беше симптом на болестта. Нищо не е свършило с неговата оставка. Хората ще продължат да се борят за пълно излекуване. Според мен нещата в морската столица тепърва започват. Интернет е много мощно средство защото е децентрализиран. Няма глава, която да пречупиш. Тук става въпрос за идеи, които оживяват във хората. Споменте си стихотворението "Вяра" на Вапцаров. Мисля, че е много актуално.
          Съзнанието определя битието !!!
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Кмета на Варна беше симптом на болестта. Нищо не е свършило с неговата оставка. Хората ще продължат да се борят за пълно излекуване. Според мен нещата в морската столица тепърва започват. Интернет е много мощно средство защото е децентрализиран. Няма глава, която да пречупиш. Тук става въпрос за идеи, които оживяват във хората. Споменте си стихотворението "Вяра" на Вапцаров. Мисля, че е много актуално.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от qqq
              Рогатото на прав път си - КУКУнева е най-чистата

              Гласувай с две ръце за нея
              Коя бре !!! Пръмова ли ??? Тя е снаха на политбюро !!!
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
                Умерена, с центристки възгледи, диалогична...
                А и след големия мъЖага имаме нужда от жена в управлението
                ...а и си мисля, че е възможно да поразклати институциите, които поддържат непоклаТИМите...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  слушах я Кунева вчера по дарик и общо взето звучи умерена + възгледите и съвпадат с моите...остава да видим кои са лицата в нейната партия. Не ми е хич симпатична, но да си кажа честно като го видя Цветанов и ми се драйфа, а ББ всички са му виновни.

                  Честно да си кажа не виждам кой експерт ще се навие да седне на горещ стол с бат Бойко зад гърба си...от една страна да го натиска да служи на трибуквените от друга в момента в който се размирише да го изхвърли като салфетка... остават калинките без морал и акъл, а те са хиляди...
                  Умерена, с центристки възгледи, диалогична...
                  А и след големия мъЖага имаме нужда от жена в управлението

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    ..

                    Но всички тези хора не могат да купят ИНТЕРНЕТ.
                    ...Огънят, в който Хус изчезна,
                    огря вселената по-ясно,
                    в нощ мрачна, бурна и беззвездна
                    светкавицата грей ужасно.

                    Тирани, всуе се морите!
                    Не се гаси туй, що не гасне!
                    Лучата, що я днес гасите,
                    тя на вулкан ще да порасне...
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                    Коментар


                    • слушах я Кунева вчера по дарик и общо взето звучи умерена + възгледите и съвпадат с моите...остава да видим кои са лицата в нейната партия. Не ми е хич симпатична, но да си кажа честно като го видя Цветанов и ми се драйфа, а ББ всички са му виновни.

                      Честно да си кажа не виждам кой експерт ще се навие да седне на горещ стол с бат Бойко зад гърба си...от една страна да го натиска да служи на трибуквените от друга в момента в който се размирише да го изхвърли като салфетка... остават калинките без морал и акъл, а те са хиляди...
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        ....

                        Но всички тези хора не могат да купят ИНТЕРНЕТ. Това е нещото , което спря подема на ГЕРБ, защото ако Барека и БТВ те хвалят ежедневно .. всичко е супер, докато не се появят едни 'мижави', 'жълти', 'бандитски' .. сайтчета, в които ежедневно да лъсва липсата на управленски капацитет и тн и тн.

                        Добре, че го има интернет. Макари да нямаме електронно правителство...имам една електронна среда с която ВСЕКИ СЛЕДВАЩ ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА.

                        поздрави
                        Точен си берта!
                        Тия дни се главоблъскам - дали тая Кунева е читава?
                        Една от малкото свестни алтернативи ми се вижда.
                        Естествено и нея има кой да я плюе и да изкарва "истини" за нея.
                        Та я дай някой линк от тоза така безпристрастен ИНТЕРНЕТ с наистина достоверно инфо, доколко е читава тя и хората с нея?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Варна е идеалният пример, какво се случва с една общност, когато определена икономическа групировка успее да сложи ръка на управлението. Каквото и да си говорим във Варна ако не си с ТИМ значи нямаш място в града .. то и затова сложиха КИ като компромисна фигура (подкрепена от ГЕРБ), за да може да каже бащицата, че е спечелил и във Варна местните избори и е бил БСП с техния си кандидат (пълен абсурд)

                          Резултата е видим и нека си направим изводите като общество, защото макар и да се пишеше десен ББ харесва този подход..който не е с нас е против нас. Много по-трудно е да се приложи ТИМ модела от Варна върху цяла една държава, но не е невъзможно.

                          Когато вместо да реформираш съдебната система и полицията я напълниш с твои кадри..нещата вече не седят толкова невъзможни. Когато вместо да се вслушваш в медиите - ги купуваш наедро ...нещата започват да стават възможни.

                          Но всички тези хора не могат да купят ИНТЕРНЕТ. Това е нещото , което спря подема на ГЕРБ, защото ако Барека и БТВ те хвалят ежедневно .. всичко е супер, докато не се появят едни 'мижави', 'жълти', 'бандитски' .. сайтчета, в които ежедневно да лъсва липсата на управленски капацитет и тн и тн.

                          Добре, че го има интернет. Макари да нямаме електронно правителство...имам една електронна среда с която ВСЕКИ СЛЕДВАЩ ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА.

                          поздрави
                          Изключително добре казано

                          Коментар


                          • Варна е идеалният пример, какво се случва с една общност, когато определена икономическа групировка успее да сложи ръка на управлението. Каквото и да си говорим във Варна ако не си с ТИМ значи нямаш място в града .. то и затова сложиха КИ като компромисна фигура (подкрепена от ГЕРБ), за да може да каже бащицата, че е спечелил и във Варна местните избори и е бил БСП с техния си кандидат (пълен абсурд)

                            Резултата е видим и нека си направим изводите като общество, защото макар и да се пишеше десен ББ харесва този подход..който не е с нас е против нас. Много по-трудно е да се приложи ТИМ модела от Варна върху цяла една държава, но не е невъзможно.

                            Когато вместо да реформираш съдебната система и полицията я напълниш с твои кадри..нещата вече не седят толкова невъзможни. Когато вместо да се вслушваш в медиите - ги купуваш наедро ...нещата започват да стават възможни.

                            Но всички тези хора не могат да купят ИНТЕРНЕТ. Това е нещото , което спря подема на ГЕРБ, защото ако Барека и БТВ те хвалят ежедневно .. всичко е супер, докато не се появят едни 'мижави', 'жълти', 'бандитски' .. сайтчета, в които ежедневно да лъсва липсата на управленски капацитет и тн и тн.

                            Добре, че го има интернет. Макари да нямаме електронно правителство...имам една електронна среда с която ВСЕКИ СЛЕДВАЩ ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА.

                            поздрави
                            Last edited by bertram; 06.03.2013, 10:44.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                              Да се установи кой за какво е виновен е въпрос на политическа воля и както вчера писах надали джафкането и обвиненията в този форум ще решат въпроса за Варна. Затова тази тема се изчерпа.
                              Гетов, това не е тема за Варна. Там проблема е най-видим, защото Варна е бастион на ТИМ, но октопода се разпрострял далеч извън пределите на града.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                                Често наминавам към Варна и гледам как градът ви, за голямо съжаление, затъва с всяка година. Така и не разбрах защо и как човек като Кирето биван избиран за кмет от толкова много хора, толкова дълго време. Много особен град...
                                Има много причини за упадъка, но основните са две.

                                1. Община Варна, в която иначе постъпват много приходи, не отпуска достатъчно средства за града във всяко направление. Твърди се, че Общината се точи, което е логично, но не е доказано. Аз лично се дистанцирам от такива твърдения.

                                2. Да градиш бизнес в града е меко казано неприятно, защото за печелившите бизнеси съобразени с ресурсите и географското местоположение на града, навсякъде са поставени бариери. Това убива частната инициатива. Във Варна понятията свободна конкуренция и пазарна икономика съществуват, но стават все по-изкривени. От това следва, че бизнес могат да правят само хората, които поставят бариерите и че техните работни места искаш-неискаш са начин за оцеляване. Тези работни места обаче нито са достатъчни, нито са най-добре платените. Оттам започва и мизерията на хората, особено зимата, когато няма туризъм.

                                Хората мислят, че са намерили виновниците си както по точка 1, така и по точка 2. Да се установи кой за какво е виновен е въпрос на политическа воля и както вчера писах надали джафкането и обвиненията в този форум ще решат въпроса за Варна. Затова тази тема се изчерпа.

                                Коментар

                                Working...
                                X