IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
    Колко мож да тегли 1 яхта, кога бърза?
    Абе, бая ще дръпне тази

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Ти пи ли си хапчетата ???
      Прав е човеко! Днес е почивен ден в БГ, но това не важи за Кайманите, о-в Ман, Холандски ... о-ви, последния да затвори
      Па утре като отвори ТР и адвокатите, котио ги правят, няма да знаят
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Ти все едно живееш на МАРС, аз съм сигурен че светата троица незнае колко фирми имат над 1000 или над 3000 Така че да не говорим за колко капитали имали, че ставаш смешен.
        Ти пи ли си хапчетата ???
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          Ей умници, какво ще стане ако ТИМ изтеглят капиталите си от България, и ги инвестират в САЩ например?! Знаете ли каква разруха и анархия ще настъпи във България. Тогава ще видите глад, няма да можете да си плащате интернета
          Колко мож да тегли 1 яхта, кога бърза?
          Любо ти го каза, само 3-ма работят в това БГ: Летели ББ, Цв.Цв и Найденчо, летели и си говорели: Този завод е мой! А този - мой!
          "Еее, само ние работим в таз държава", заключил Боко
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Ти май не си Варналия.
            Естествено!!!Затова питам!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
              Кое е бандитското!!!
              Ти май не си Варналия.
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Мразим бандитите и ще им резнем зелките !!!
                Кое е бандитското!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                  И кои са тези капитали? Капитализация на БФБ? И в САЩ ФБР мноооого бързо ще ги прибере на топло.
                  Ти все едно живееш на МАРС, аз съм сигурен че светата троица незнае колко фирми имат над 1000 или над 3000 Така че да не говорим за колко капитали имали, че ставаш смешен.
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                  Коментар


                  • Ей, чайте до утре да си продам тимаджийските артии. Стига сте ги събаряли

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      Мразите капиталистите или .....!!!!
                      Мразим бандитите и ще им резнем зелките !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                        Ей умници, какво ще стане ако ТИМ изтеглят капиталите си от България, и ги инвестират в САЩ например?! Знаете ли каква разруха и анархия ще настъпи във България. Тогава ще видите глад, няма да можете да си плащате интернета
                        Ти не беше ли в Попове бре? Как се озова в Брюксел? Я раздуй, ТИМ ли удариха рамо?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                          Ей умници, какво ще стане ако ТИМ изтеглят капиталите си от България, и ги инвестират в САЩ например?! Знаете ли каква разруха и анархия ще настъпи във България. Тогава ще видите глад, няма да можете да си плащате интернета
                          И кои са тези капитали? Капитализация на БФБ? И в САЩ ФБР мноооого бързо ще ги прибере на топло.

                          Коментар


                          • Ей умници, какво ще стане ако ТИМ изтеглят капиталите си от България, и ги инвестират в САЩ например?! Знаете ли каква разруха и анархия ще настъпи във България. Тогава ще видите глад, няма да можете да си плащате интернета
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                              Аз съм от Варна! ВАРНА МРАЗИ ТИМ !
                              Мразите капиталистите или .....!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                Плащат на 700 000 човека заплати, и техните семейства ядат хляб благодарение на ТИМ. Хубави, лоши, все пак са инветирали във България, трябва да сме благодарни!
                                Напълно съм съгласен.
                                От 2млн работещи, щом 700000 получават заплатите си от ТИМ, значи ТИМ плаща заплатите на политиците, на кметовете, на съдиите, на прокурорите, на журналистите...

                                Коментар

                                Working...
                                X