IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    А тия тарикати ще ги земат в банкноти по 500 еврака
    Само цигари да си вземат! Друго не им трябва!
    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

    Коментар


    • А тия тарикати ще ги земат в банкноти по 500 еврака

      Коментар


      • Абе и аз до сега търсих официално инфо. Не намерих. От няколко неофициални места 1,009 грама. Утре ще зема една пачка стотачки да ги притегля на лабораторната везна

        Коментар


        • Оф, сори!!! Точно 1 грам идва банкнотата! Объркал съм дЕменЦиите
          При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение
            Мисля, че е абсурдно 1 банкнота да тежи един грам. ПОНЕ 10 грама трябва да тежи нещо с подобен обем и плътност!!!
            Еврата може и да имат, ама Любо е хитър, той в доларе ги смята ЮАР ранд колко ли ще събере
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение
              Мисля, че е абсурдно 1 банкнота да тежи един грам. ПОНЕ 10 грама трябва да тежи нещо с подобен обем и плътност!!!
              Не те разбирам.
              Една банкнота да тежи 10гр????
              Една пачка да тежи 1 кг?
              Ти една пачка обикновена държал ли си?
              Домати купувал ли си? Долу горе 3 средни домата са 1кг.

              Не се заяждам, ама ще ни се смеят тука във форума - сравняваме пачките с домати

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                А защо си мислиш че е невъзможно да управляват такава сума? Не съди за другите по собствените си закостенели и ограничени представи за пари, богатство и възможности.!!!
                Ами Черкезов, просто знам много добре какво са 100, 1000, 1 мио и 1 млрд долара.

                Бах мааа му, че те могат да купят 3,5 пъти Монсанто по пазарни цени

                Коментар


                • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                  Верно ли бре?
                  10 кила долари са 1 млн?
                  Чакай малко сега, 1млн/100=10000банкноти
                  Една пачка да е от 100 банкноти значи има 100 пачки по 100 банкноти по 100 кинта.
                  Значи 100пачки са 10 кила, или 1 пачка е 100грама - хмммм - може би е вярно.
                  Бахти яхтата - голямо влачене ще е - ама торпедото чака!
                  Мисля, че е абсурдно 1 банкнота да тежи един грам. ПОНЕ 10 грама трябва да тежи нещо с подобен обем и плътност!!!
                  При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Аз пък се очудвам че никога не сте виждали 1мио в пачки по 100
                    Аз съм виждал Б/Л за по 100млн$, ама кешовица 10 кила по 100 не съм виждал. То и не е много често срещана практика. Тази практика е сещате се къде...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Малко сметки 10000х18 500 000=185 000 000 000

                      Математиката не е силната ти страна
                      А защо си мислиш че е невъзможно да управляват такава сума? Не съди за другите по собствените си закостенели и ограничени представи за пари, богатство и възможности.!!!
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • http://www.frognews.bg/news_52138/70...ordanov_i_TIM/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                          Е защо требе да правят нова партия, като тези които изброи са си техни. За това трябва само шапка да им сваляш и свещи да палиш, да останат във България и да се погрижат за децата ти! Иначе, алтернативата е живот като в Беларус!!!
                          Първо вземи напиши едно изречение разбрано, че не се разбира. Второ не мисли за децата ми - аз съм независим от ТИМ - могат много хора тука да ти кажат. И независимо от това изявих желание да гласувам за тях. Обаче с такива смешни подмолни заплахи, как щели да се грижат за децата ми - смешен си и им правиш мнооооого лоша реклама и услуга.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                            Верно ли бре?
                            10 кила долари са 1 млн?
                            Аз пък се очудвам че никога не сте виждали 1мио в пачки по 100

                            Коментар


                            • ТИМ НАЧЕЛО НА ДЪРЖАВАТА !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                Тази яхта, заводска струва 18.5М. евро, италянска е, и само може да се радвате че има българи които могат да си позволят да си купят не една такава, а 10 000!!!
                                Малко сметки 10000х18 500 000=185 000 000 000

                                Математиката не е силната ти страна

                                Коментар

                                Working...
                                X