IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
    А знеш ли колко ще ще се вбесиш ако разбереш колко кинти са ми донесли лошите тимаджийските акции.
    И какво те накара да си мислиш че някой го интересува колко си изкарал от тимаджииските акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
      Що не цунеш моя ТАТУУН, бе отворко? Или си се ушил до козирката с тимаджийски шитове, дето се чудиш какво да ги правиш. Аре беги дишай, ти си неосъзната жертва, не противник!
      А знеш ли колко ще ще се вбесиш ако разбереш колко кинти са ми донесли лошите тимаджийските акции.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
        Поклон! Мисля, че всички НИЕ го убихме с овчедушното си търпение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Ей, чайте до утре да си продам тимаджийските артии. Стига сте ги събаряли
          4akai i kupuvai kato po4ne da se lee krav

          Коментар


          • Status Update
            На Atanas Tchobanov
            Мутрополитите с досиета отказват да погребат Пламен, защото за тях той не е мъченик, а самоубиец. Тези и Христос на кръста да видят ще го заплюят и ще се отвърнат.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Коментар


              • Attached Files
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                  Що не цунеш моя ТАТУУН, бе отворко? Или си се ушил до козирката с тимаджийски шитове, дето се чудиш какво да ги правиш. Аре беги дишай, ти си неосъзната жертва, не противник!
                  +111 неосъзната жертва

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                    Варненецо... отлитай тогава на плабнетата ТАТУУН щом не ти Харесва.
                    Що не цунеш моя ТАТУУН, бе отворко? Или си се ушил до козирката с тимаджийски шитове, дето се чудиш какво да ги правиш. Аре беги дишай, ти си неосъзната жертва, не противник!
                    Last edited by SEBULBA; 04.03.2013, 20:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                      Да се пръждосват мършите мръсни, а капитала и имотите им следва да се конфискуват, защото са натрупани от престъпна дейност. Днеска почина едно младо момче, в расцвета на силите си, в знак на протест против тези мафиотски боклуци. Виж го хубаво, Черкезов:

                      Долу ТИМ - призовава Пламен Горанов, който на следващия ден се самозапали пред общината във Варна, за да протестира срещу симбиозата Власт-Мафия. Най-после някой да го каже! Нито една телевизия не излъчи тези кадри и не направи репортаж за българския Ян Палах. Споделете. Нека се знае! Източник: http://vimeo.com/59872143
                      И на мен ми е мъчно ама всички варненци сте си виновни. Защото като ви хранеха с месо ТИМ се радвахте и се биехте в гърдите че ТИМ е от Варна, а сега когато е криза и трябва хлюб да ядете ги плюете.
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                        Черкезов, пий си монсантото, и не се бъркай дето не ти е работа. Беше в Италия, нали? Е, за твое сведение, варненци не щем града ни да е българския Неапол
                        Варненецо... отлитай тогава на плабнетата ТАТУУН щом не ти Харесва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Намекваш, че ще избягат с пенсионните ни осигуровки ли? Аз това не го вярвам. Те не са такива хора.
                          Да се пръждосват мършите мръсни, а капитала и имотите им следва да се конфискуват, защото са натрупани от престъпна дейност. Днеска почина едно младо момче, в расцвета на силите си, в знак на протест против тези мафиотски боклуци. Виж го хубаво, Черкезов:

                          Долу ТИМ - призовава Пламен Горанов, който на следващия ден се самозапали пред общината във Варна, за да протестира срещу симбиозата Власт-Мафия. Най-после някой да го каже! Нито една телевизия не излъчи тези кадри и не направи репортаж за българския Ян Палах. Споделете. Нека се знае! Източник: http://vimeo.com/59872143

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Намекваш, че ще избягат с пенсионните ни осигуровки ли? Аз това не го вярвам. Те не са такива хора.
                            Ще оставят много акции-ракети за сметка на това.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                              Трайте си защот ще стане по-лошо. Момчетата ще изнесат капитара от България и тогава наистина ще гладувате и ще ядете киселици.
                              Намекваш, че ще избягат с пенсионните ни осигуровки ли? Аз това не го вярвам. Те не са такива хора.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                                Черкезов, пий си монсантото, и не се бъркай дето не ти е работа. Беше в Италия, нали? Е, за твое сведение, варненци не щем града ни да е българския Неапол
                                Какъв Неапол, бедна ти е фантацията. Там ако има двама мотористи с каски всички залягат защото очакват да се стреля!!!!!!!!!!!!!
                                Във Варна и България, с ръка на сърцето мога да каже че са най-безопасните град и държава в света!!!!!! Това го казват стотиците чужденци с които съм говорил!!!
                                Трайте си защот ще стане по-лошо. Момчетата ще изнесат капитара от България и тогава наистина ще гладувате и ще ядете киселици.
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X