IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
    Ти знаеш ли тея за какво протестират???

    Аз ще ти кажа: защото са мързеливи крадливи лентяи и искат всичко да им се даде без да работят.

    Българинът е такъв. Все някой друг му е виновен . Някой е длъжен да му дава заплата, а той да работи ако иска , и колкото иска. Още от комунизма е така. Да ама БВП трябва, не само да се мисли как да се направи някоя далавера и как да краднеш от началника. Знаеш ли колко крадливи и мързеливи работници съм сменил за последните няколко години? Както казва тиквата , материала е лош. И поне за това е прав.
    Виждам, че си капацитет, но чувал ли си ,че всеки работодател си заслужава работниците?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
      Ако говорим за Алея Първа като пример на симптоматичните проблеми на града. Алея Първа беше много хубаво място за забавления и отмора около 1999-2002 г. Спомняш ли си колко заведения и дискотеки имаше и каква атомсфера цареше? Къде са сега и защо има само 2-3 тимаджийски заведения в момента? Аз ще ти кажа. Заради наемите, които концесионерът, отново ТИМ, изисква. Имал съм удоволствието да се запозная с политиката им в тази област. Така, че ако имаш чувството, че всичко замира, то това чувство е вярно. Но строежът на Алея Първа от ТИМ няма да оправи нещата, нещата ще се оправят ако има бизнес начинания в конкуретна среда и условия за инвестиции и развитие, за ВСЕКИ който иска да го направи. Това сега не става без благословията на ТИМ. Виждаме до какво води това.
      ++++++++++++ Нямам против проекта на ТИМ за Алея 1, без да пускат обаче автомобили както е сега, но съм против ТИМ да държат и концесия за цялата алея. По тоя начин няма конкуренция и алеята се скапа
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
        Ти знаеш ли тея за какво протестират???

        Аз ще ти кажа: защото са мързеливи крадливи лентяи и искат всичко да им се даде без да работят.

        Българинът е такъв. Все някой друг му е виновен . Някой е длъжен да му дава заплата, а той да работи ако иска , и колкото иска. Още от комунизма е така. Да ама БВП трябва, не само да се мисли как да се направи някоя далавера и как да краднеш от началника. Знаеш ли колко крадливи и мързеливи работници съм сменил за последните няколко години? Както казва тиквата , материала е лош. И поне за това е прав.
        А колко им плащаше ? Колкото да си платят тока ли ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение

          80000 варненци на улицата са най неопровержимото ДОКАЗАТЕЛСТВО за това.

          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=m2RFPeRIZ3I
          Ти знаеш ли тея за какво протестират???

          Аз ще ти кажа: защото са мързеливи крадливи лентяи и искат всичко да им се даде без да работят.

          Българинът е такъв. Все някой друг му е виновен . Някой е длъжен да му дава заплата, а той да работи ако иска , и колкото иска. Още от комунизма е така. Да ама БВП трябва, не само да се мисли как да се направи някоя далавера и как да краднеш от началника. Знаеш ли колко крадливи и мързеливи работници съм сменил за последните няколко години? Както казва тиквата , материала е лош. И поне за това е прав.
          Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
            .
            За съжаление "новобранката" е прав като казва,че няма къде да си изхарчиш парите в града.
            Вземи си жена като моята. Веднага ще ги намести.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
              Ти можеш ли да ми кажеш колко от кооперациите и къщите в Морската Градина са построени от ТИМ а??? Цялата отдавна е осрана от варненски гъзари.

              Къде бяхте , а не протестирахте тогава? Хванахте се да ревете за буренясалото свлачище.

              Мен не ме е.е за общия устройствен план.

              Искам тая алея да заприлича на нещо. За последната година съм се прибирал във Варна 2-3 пъти. Там просто няма вече къде да си изхарчиш парите.
              Глупости. Пари да имаш, винаги има къде да ги изхарчиш. Относно "буренясалото свлачище". Там няма свлачище. Би трябвало да го знаеш.

              Ако говорим за Алея Първа като пример на симптоматичните проблеми на града. Алея Първа беше много хубаво място за забавления и отмора около 1999-2002 г. Спомняш ли си колко заведения и дискотеки имаше и каква атомсфера цареше? Къде са сега и защо има само 2-3 тимаджийски заведения в момента? Аз ще ти кажа. Заради наемите, които концесионерът, отново ТИМ, изисква. Имал съм удоволствието да се запозная с политиката им в тази област. Така, че ако имаш чувството, че всичко замира, то това чувство е вярно. Но строежът на Алея Първа от ТИМ няма да оправи нещата, нещата ще се оправят ако има бизнес начинания в конкуретна среда и условия за инвестиции и развитие, за ВСЕКИ който иска да го направи. Това сега не става без благословията на ТИМ. Виждаме до какво води това.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Гледам, че доста служители на ТИМ сте се събрали тази сутрин да плюете и ще се възползвам от възможността да задам няколко въпроса по същество. Предполагам знаете отговорите.
                Как е възможно частна фирма дъщерна на холдинг Варна да прави общия устройствен план на града? Намирате ли конфликт на интереси? Според вас това добра практика ли е? Има ли корупционен риск?
                Как е възможно парцела върху който попада "Алея първа" да не е нито част от морската градина нито част отбреговата ивица?
                Тези въпроси не са заяждане. Всеки един варненец чака отговора им. Разберете, че за вашо добро е да отговорите а не да сипете лични нападки към защитниците на морската градина. Само чрез правилна комуникация с гражданите ще получите обществена подкрепа на вашия проект.
                Нямам нищо общо с организацията им...
                Тъпо ми е,че зад тези протести излизат лични интереси целящи нещо много различно от обществените...
                За съжаление "новобранката" е прав като казва,че няма къде да си изхарчиш парите в града.
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                  Ти можеш ли да ми кажеш колко от кооперациите и къщите в Морската Градина са построени от ТИМ а??? Цялата отдавна е осрана от варненски гъзари.

                  Къде бяхте , а не протестирахте тогава? Хванахте се да ревете за буренясалото свлачище.

                  Мен не ме е.е за общия устройствен план.

                  Искам тая алея да заприлича на нещо. За последната година съм се прибирал във Варна 2-3 пъти. Там просто няма вече къде да си изхарчиш парите.
                  По добре късно отколкото никога

                  ТИМ са прочетен вестник !!!

                  80000 варненци на улицата са най неопровержимото ДОКАЗАТЕЛСТВО за това.

                  http://www.youtube.com/watch?feature...&v=m2RFPeRIZ3I
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    Посегателството върху Морската Градина беше грешката на ТИМ. Народът щеше да търпи още много години. Но алчността и самозабравата водят само към едно.
                    Ти можеш ли да ми кажеш колко от кооперациите и къщите в Морската Градина са построени от ТИМ а??? Цялата отдавна е осрана от варненски гъзари.

                    Къде бяхте , а не протестирахте тогава? Хванахте се да ревете за буренясалото свлачище.

                    Мен не ме е.е за общия устройствен план.

                    Искам тая алея да заприлича на нещо. За последната година съм се прибирал във Варна 2-3 пъти. Там просто няма вече къде да си изхарчиш парите.
                    Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                    Коментар


                    • Да ЖИВЕЯТ ТИМ - опората на БЪЛГАРИЯ ! Долу дребните и завистливи човечета , зовящи тълпите към саморазправа !

                      Коментар


                      • Посегателството върху Морската Градина беше грешката на ТИМ. Народът щеше да търпи още много години. Но алчността и самозабравата водят само към едно.

                        Коментар


                        • Гледам, че доста служители на ТИМ сте се събрали тази сутрин да плюете и ще се възползвам от възможността да задам няколко въпроса по същество. Предполагам знаете отговорите.
                          Как е възможно частна фирма дъщерна на холдинг Варна да прави общия устройствен план на града? Намирате ли конфликт на интереси? Според вас това добра практика ли е? Има ли корупционен риск?
                          Как е възможно парцела върху който попада "Алея първа" да не е нито част от морската градина нито част отбреговата ивица?
                          Тези въпроси не са заяждане. Всеки един варненец чака отговора им. Разберете, че за вашо добро е да отговорите а не да сипете лични нападки към защитниците на морската градина. Само чрез правилна комуникация с гражданите ще получите обществена подкрепа на вашия проект.

                          Коментар


                          • Изпята им е песента на ТИМ

                            "Догде е мъничка змията,
                            елате да се съберем!
                            С крака да й строшим главата,
                            свободни да се назовем!"

                            Добри Чинтулов
                            http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bI0y3L2Pb5M
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                              Да се пръждосват мършите мръсни, а капитала и имотите им следва да се конфискуват, защото са натрупани от престъпна дейност. Днеска почина едно младо момче, в расцвета на силите си, в знак на протест против тези мафиотски боклуци. Виж го хубаво, Черкезов:

                              Долу ТИМ - призовава Пламен Горанов, който на следващия ден се самозапали пред общината във Варна, за да протестира срещу симбиозата Власт-Мафия. Най-после някой да го каже! Нито една телевизия не излъчи тези кадри и не направи репортаж за българския Ян Палах. Споделете. Нека се знае! Източник: http://vimeo.com/59872143
                              Аре спри се малко ве клоун. Коя е АЛТЕРНАТИВАТА а??? Калина Павлова ли???

                              Спрете да използвате смъртта на момчето за жалките си интереси!!!:mad:

                              Не можете да се нахендрите на "Алея 1" и не спряхте да ревете, жалки проводници на чуждестранни интереси. Аре ходи да те утеши с една свирка, че съсвсем си се сдухал.
                              Last edited by rookie trader; 05.03.2013, 10:12.
                              Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                                Да се пръждосват мършите мръсни, а капитала и имотите им следва да се конфискуват, защото са натрупани от престъпна дейност.
                                Калинке,стига рева като вдовица за ...
                                Още те е яд ,че не можа да се намърдаш за Алея Първа и да лапаш парички вместо...
                                Аз също подкрепям протестите,но тук вече се усещат и лични интереси !!!

                                Жалко за Пламен. RIP
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X