IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ще е евентуалният нов собственик Икономедия АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз пък мисля, че на някой ежедневник добре ще му легне - примерно, стандарт, сега и т.н., като махнат дейли-то, което за вищо вече не става

    Коментар


    • "Вчера, 29 ноември, научихме заедно с всички останали, които следят публикациите в Търговския регистър.."

      Започват официалното изявление с най-дебилната лъжа. Били научили на 29 Ноември??????????????? А на 27 и 28 са правили преводи на живот и смърт, за да изчистят всички забавени плащания, които са ги влачили с месеци , Разбира се, че са получили вътрешна информация от банката за готвената им изненада.

      Коментар


      • Забравих за ИБГ..направо да ходят в Алфата да бидват.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Няма да има нов собственик. Седете мирни.
          The weak are meat and the strong do eat.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
            [B][SIZE="3"]

            Това е от преди месец......Уж са в ИДЕАЛНО ФИНАНСОВО СЪСТОЯНИЕ.....а нямат смешните(както каза Себулба) 500К евро...
            Бобка, за това, че тимаджийте те ошмулиха яко с техните акции, не ти е виновен Прокопиев

            Коментар



            • Декларация на Съвета на директорите на "Алфа финанс холдинг" АД, 29 октомври 2012
              --------------------------------------------------------------------------------

              Публикациите във вестниците "Политика", "Монитор" и "Телеграф", както и интернет сайтовете "Фрог нюз" и "БЛИЦ" на 26 октомври 2012 г. за пореден път ни изумиха с тенденциозността си. Посочените в "статиите" клеветнически твърдения са толкова абсурдни и несъответстващи на реалността, че не заслужават конкретни публични отговори. Подобно грубо публично оплюване, не само няма нищо общо с журналистиката, но умишлено цели да създаде проблеми за нормалното функциониране и да причини вреди за дружеството. С това също се увреждат и интересите на редица наши партньори – физически лица и институционални инвеститори, както и на дъщерните ни дружества, някои от които са емитенти на публични ценни книжа. Твърдо заявяваме, че ще продължим да предприемаме всички предвидени от закона стъпки да защитим доброто си име и правата си.

              "Алфа финанс холдинг" и дъщерните му компании са в добро финансово състояние и управляват инвестициите и задълженията си разумно. Нито една от фирмите, в които холдингът има контрол, няма необслужвани задължения към банки и финансови институции. Групата е със значителни активи, добре капитализирана и продължава да инвестира и развива нови проекти в България и региона, независимо от тежката икономическа ситуация и несигурната бизнес среда.

              "Алфа финанс холдинг" АД


              http://www.alfafinance.bg/show.php?gstoryid=580

              Това е от преди месец......Уж са в ИДЕАЛНО ФИНАНСОВО СЪСТОЯНИЕ.....а нямат смешните(както каза Себулба) 500К евро...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...niiata,143606/

                http://www.besove.com/новини/40877/И...питал%22


                http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5331951

                ...и т.н.


                Уж бяха в идеално финансово състояние....а нямат кинти.Голяма фирма-бедно положение.
                Не се пъни, нищо няма да се случи, колкото и да му се иска на Тиква & Со. Голяма работа, закъснели с 1 ден заради часота разлика. Подобни атаки ще има с цел установяване на предизборен медиен комфорт.

                Коментар


                • Ако ми обадят изгодна цена мога аз да ги купя.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                    500000 ЕВРО е смешна сума за бизнес като този. Откъде ти е източника?
                    http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...niiata,143606/

                    http://www.besove.com/новини/40877/И...питал%22


                    http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5331951

                    ...и т.н.


                    Уж бяха в идеално финансово състояние....а нямат кинти.Голяма фирма-бедно положение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                      Като цяло Капитал целенасочено пишеше срещу няколко икономически групировки.За мен ЦВ е кандидат номер едно,но ми се струва ,че и Химимпорт ще ги искат.Все пак те имат телевизия и малко вестници ще ги допълват.Не знам дали ОД няма да се включи в играта.

                      Иначе Иво П. е пътник като цяло според мен

                      Не е препоръка
                      500000 ЕВРО е смешна сума за бизнес като този. Откъде ти е източника?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        5 лева бас - ще ги вземе ТИМ
                        А варненец Патриарх? ... не съм чул Владиката Кирил да се свързва с ТИМ, просто направих такава асоциация

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          викаш - все правилно политически ориентирани хора...са кандидатите
                          ОД едва ли ще иска....нови дела и шум за фармата
                          ОД сигуно като чуе вестник и се изприщва...няма да го пуснат според мен.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Като цяло Капитал целенасочено пишеше срещу няколко икономически групировки.За мен ЦВ е кандидат номер едно,но ми се струва ,че и Химимпорт ще ги искат.Все пак те имат телевизия и малко вестници ще ги допълват.Не знам дали ОД няма да се включи в играта.

                            Иначе Иво П. е пътник като цяло според мен

                            Не е препоръка
                            викаш - все правилно политически ориентирани хора...са кандидатите
                            ОД едва ли ще иска....нови дела и шум за фармата

                            Коментар


                            • 5 лева бас - ще ги вземе ТИМ
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                Няма да се изненадам ако накрая Икономедия стане част от групата близка до техния 'любимец' с мустаките.
                                Като цяло Капитал целенасочено пишеше срещу няколко икономически групировки.За мен ЦВ е кандидат номер едно,но ми се струва ,че и Химимпорт ще ги искат.Все пак те имат телевизия и малко вестници ще ги допълват.Не знам дали ОД няма да се включи в играта.

                                Иначе Иво П. е пътник като цяло според мен

                                Не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X