IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Очаквате ли атентат на олимпиадата в Лондон 2012?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мисля, че нещо се случи. Дори да не е атентат, за съжаление света се е поръбкал тотално и всичко е възможно. За съжаление е така...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от alchemists Разгледай мнение
      Очаквате ли атентат на олимпиадата в Лондон 2012?
      Аз лично очкавам - ето защо - http://alchemicalshots.blogspot.com/...7/ii-2012.html
      Много болни мозъци има по тоя свят, много! А атентатите са дело точно на такива болни мозъци!

      Коментар


      • Друга работа нямаш ли си, създателю на темата?

        Коментар


        • Аз не очаква, защото лично английските властници нямат пряка изгода от това, точно в този момент. Като цяло е възможно обаче, да направят услуга на по-голямото си братче. Не бих се бутал много в масовката, ако съм в Лондон в момента...

          Коментар


          • Много внимавайте със вярата в неща който са писани от неизвестни хора!!!

            А то всички неща са писани от неизвестни хора в интернет. Като човек които много чета вкл и тези конспиративни теории и на някой от тях съм вярвал и все още вярвам. Ето и безплатният ми съвет към всички. Илюзиите са навсякаде,внимавайте да не се подхлъзвате по пързалки които цопват в казана а не в басейна,аз лично много внимавам. Чета чета и пак чета и после анализирам анализирам и пак анализирам, Лек ден и нека тази седмица е по спокоина от предната!

            Коментар


            • Ти луд лиси..да очакваш глупости.
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Не в Лондон няма да има , ще има другаде по света, а може и в БГ.

                Коментар


                • Очаквате ли атентат на олимпиадата в Лондон 2012?

                  Очаквате ли атентат на олимпиадата в Лондон 2012?
                  Аз лично очкавам - ето защо - http://alchemicalshots.blogspot.com/...7/ii-2012.html
                Working...
                X