IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Христос Воскресе! Кои са вашите ценности в живота?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Христос Воскресе!

    Бъди достатъчно глупав, за да помогнеш на слабия,
    но преди това - бъди достатъчно умен, за да разбереш дали не се преструва на слаб.

    Коментар


    • Честито Възкресение Христово!
      Истината е винаги някъде по средата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Семейството ми и душевния мир!
        +1
        Много добре казано с 2 думи - евала !.

        И при мен семейството и децата ми са на 1-во място.
        Щом съм тук значи че и сребролюбието, егото и тръпката от чесане на крастата не са ми чужди, но с оглед на горното,което ми е основен ориентир - мисля че си знам лимитите на отговорността. Нямам право на безразсъдство.

        И щом съм на БФБ значи все още имам доза оптимизъм.
        Аз на тази държава (доколкото я има) съм и дал още 6 години максимум вот на доверие. Малкия ми син току що навърши 6 месеца. Няма ли оправия до 5-6 години - айде , баста - света е голямо село. Не мога да рискувам бъдещето на децата си. Малкия трябва да почне 1-ви клас в нормална среда.
        Аз и сега си работя навън за да са добре близките ми у нас. Моята е лесна, на големия и жена ми ще им е по-трудно да се аклиматизират в интернационална среда, но ще им се наложи.
        Дано не, ама както върви...... ще видим.

        Коментар


        • Семейството ми и душевния мир!
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • моите са Възкръсналия, дома и семейството, финансова независимост, работа която ти носи удовлетворение и не на последно място ядене и пиене в добра компания по възможност в девствени кътове или такива в които витае духа на предците ни.

            Коментар


            • Честит Великден на всички!
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • Черкезов - твърдението ти, че си националист и картинката под никът ти някак не се връзват.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Христос Воскресе братя!

                  За мен мога да кажа съм националист, алтруист и правя всичко възможно което е по силите ми планетата и човечеството да оцелеят в най-чистия им вид, за най-дълъг период от време!
                  Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                  Коментар


                  • 1.Здраве
                    2.Боен дух

                    Всички останали благини са май следствие от тези двете
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Воистина.


                      Замислих за ценности - оказа се, че май аз - небеден човек... Имал съм ного ценности - някои в Айфоксът, някои в сейфченцето, други в сърцето. Доброто име, това, че никого не измамил и няма от какво да срамувам... това се - ценности.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                        Христос Воскресе! Кои са вашите ценности в живота?

                        Независимост, професионализъм, отговорност, точност, коректност...
                        Христос Воскресе!
                        Тук сме се събрали само алчни сребролюбци, нашите ценности са пари, злато, власт и его

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                          Христос Воскресе! Кои са вашите ценности в живота?

                          Независимост, професионализъм, отговорност, точност, коректност...
                          Христос возкресе!
                          Но тук целиш гредата - събрали сме се с такива ценности в този форум - "купуваме на дъно продаваме на макс" !!! (справка - Батя)
                          Мъка, мъка ...НЕ Е ПРЕПОРЪКА
                          Я всегда буду твоим поводом напиться.

                          Коментар


                          • Христос Воскресе! Кои са вашите ценности в живота?

                            Христос Воскресе! Кои са вашите ценности в живота?

                            Независимост, професионализъм, отговорност, точност, коректност...
                          Working...
                          X