IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Христос Воскресе! Кои са вашите ценности в живота?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
    Не прилича на Лорд да брьше устата си с мазен пешкир в следствие на подобно хвалебствие.
    Може да ти изглежда такова, но това не е хвалебствие спрямо определен модератор, хвалебствие за сайта е........извинявай ако ти е прозвучало сервилно!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Наздраве и много късмет ХУ. Пожелавам безпристрастно модериране, защото Вие сте подобен на Господ, играете с виртуални съдби, биете ги през ръцете когато не слушат, изтривате дори виртуални съдби, ако са с лоша карма и знак. Нека направим нашият малък виртуален свят- Инвестор. бг едно по-полезно и конструктивно виртуално пространство в което всеки ще се обогати. Аз за 4 години съм Ви много благодарен!
      Не прилича на Лорд да брьше устата си с мазен пешкир в следствие на подобно хвалебствие.
      г-жа Фирдевс.2015г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
        Много здраве на вас и семействата ви! Честит празник!
        Наздраве и много късмет ХУ. Пожелавам безпристрастно модериране, защото Вие сте подобен на Господ, играете с виртуални съдби, биете ги през ръцете когато не слушат, изтривате дори виртуални съдби, ако са с лоша карма и знак. Нека направим нашият малък виртуален свят- Инвестор. бг едно по-полезно и конструктивно виртуално пространство в което всеки ще се обогати. Аз за 4 години съм Ви много благодарен!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
          Даааа, Христос е бил първият известен нам, който е скочил срещу банките, лихварите!

          И понеже е бил опасен за сребролюбците и човекомразците, те го възвиличават, най-сигурният начин да бъде забравена първоначалната идея на борбата му…...
          и откъде този извод, след като е отказал да води война, не е скачал срещу никой, а и банкери и лихвари и богати и бедни е имал като последователи, дори жената на Пилат е била християнка
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Даааа, Христос е бил първият известен нам, който е скочил срещу банките, лихварите!

            И понеже е бил опасен за сребролюбците и човекомразците, те го възвиличават, най-сигурният начин да бъде забравена първоначалната идея на борбата му…...

            Коментар


            • Войстина Воскресе коелги!
              Аз съм вярващ и е доказано, че е съществувала тази личност Христос, но понеже библията е претърпяла леки корекции през вековете а и никой не е бил по време на Христа да каже какво е било точно, за мене истината е смесица от всички религии и духовни учения. И както казват будистите всички хора сме едно цяло, но за съжаление още не сме дорасли до там да го осъзнаем ...

              Коментар


              • Воистина воскресе!

                https://www.youtube.com/watch?v=gcNg...=RDIxvqhkTf-Eo

                А за обичащите Исихия, поздрав, живи и здрави!


                https://www.youtube.com/watch?v=HK5pKVevco4

                Препоръка, не слушайте ако карате на магистрала Исихия, голяма пакост може да стане!
                Last edited by Сините камъни; 21.04.2014, 05:49.

                Коментар


                • Черкезов вие сте единствения от тази тема който каза истината както е без заобиколки......
                  Вся Власть Советам

                  Коментар


                  • Воистина......?! Сега моите ценности са вярата че мога да убедя всички човеци по света, да спрат да се бъзикат с Исус, и да го възкръсват постоянно всяка година. Това не помага на никого, Исус в момента гледа от някъде тази постоянна гавра с неговия живот и дело, и си казва добре че се отървах от тези ниендарталци които избиват милиони агнета в чест на моето име, размазват се с алкохол в моя чест , палят свещи в църквата , но като излезнат от нея си остават същите говеда които преживяват постоянно чувствата на алчност, гняв, ревност, тъпота и невежество достойно за филма на Спилбърг.

                    Д-р Черкезов, почитащ Исус като учител, но не и като бог - измислен от древните пастири които са списвали библята.
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • честит празник и от мен

                      Коментар


                      • летящия диск от други светове
                        Вся Власть Советам

                        Коментар


                        • Нямам ценности. За мен е важно че Ристос от Назарет воскресе. Другото е пияни свекьрви проснати на олтара пред господ да се молят пламено и поврьщат в паузите.
                          г-жа Фирдевс.2015г.

                          Коментар


                          • Пари, власт, сила
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Много здраве на вас и семействата ви! Честит празник!
                              Мнението не е препоръка за сделки!

                              Коментар


                              • Живи и здрави, аз не вярвам много в тоя!
                                Най-ценното за мен е любящата ми и изключително търпелива към мен съпруга и малката ми(дошла с много късмет на този свят) дъщеричка!


                                Всичко друго имоти, активи....м@йната им, те са средство за да осигуря усмивките на тези двете по-горе!
                                Last edited by tony1975; 20.04.2014, 20:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X