IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Затяга се "огненият" медиен обръч около Мавродиев и Компания

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз смятам, е търсите под вола теле. Според мен разковничето е в частните задължителни пенсионни фондове. Под въпрос е тяхното участие в рефинансирането на дълга през 2013 година и проекта за изменение и допълнение на КСО и орязването на таксите им. Според мен Дянков иска да се вълзползва от "услугите"на тези фондове, като в замяна да удави проекта на КСО....това минава през дестабилизация на КФН. Говорим за 4 милиарда лева в УПФ и ППФ и 100 милиона лева такси и комсионни всяка година....не стига, че Мавродиев се изяви като пълен мухъл и предложеи съвсем плахи орязвания на гигантските такси, а сега дори и те няма да видят парламент само и само Дянков да намери пари за падежа през 2013 г. Много е дебела работата! Сребърния фонд е като детска игра в сравнение....

    Коментар


    • Напротив, дори цяла тема бяха направили да злорадстват, за това, че КФН ми беналожила акт за 1000лв. за това дето ги критикувах. Някой хора изпитваха полюции словесни. Пазя файловете на сканираните писма. Ако искаш ще ти ги пратя на мейл да се посмееш за мотивите.
      Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Пеше никога не си казвал, че царя е гол и проблема е в Комисията заради корупцията- само говореше против пазара, а това е друго нали. Ти по време на кризата много израстна в мненията си за пазара и регулациите. Научиха го и много от загубилите инвеститори. По важното е , че сега всички виждат истината- Успех

      Коментар


      • Пеше никога не си казвал, че царя е гол и проблема е в Комисията заради корупцията- само говореше против пазара, а това е друго нали. Ти по време на кризата много израстна в мненията си за пазара и регулациите. Научиха го и много от загубилите инвеститори. По важното е , че сега всички виждат истината- Успех

        Коментар


        • Ех Кире....Кире..ее........ а ако ме беше слушал преди 4г.........

          Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Има разлика- едните са с по- малко напълнени гуши от другите, за сметка на инвеститорите

          Коментар


          • Има разлика- едните са с по- малко напълнени гуши от другите, за сметка на инвеститорите

            Коментар


            • Не

              Коментар


              • Ти да не намираш някаква разлика между двата отбора ???

                Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Да де, ама щом използва тва име, явно е от другия отбор бре Пеца

                Коментар


                • Е аз от 4г. все това пиша, ама участниците кандидатмилионери на БФБ ме обявиха за ВРАГ номер 1, задето съм повдигал тези въпроси, трябвало да се мълчи, нищо не съм разбирал, бил съм злорадствал и какво ли още не. Сега гледам в моя отбор са доши и рИвът, ама доста късно е вече за рев. Издоиха всичко дет ставаше за доене и сега са оставени на произвола, докато апаратните игрички се въртят.

                  Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  Не знам, на мен ми се драйфа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                    Аз всичко разбирам, но казах - я да му бръкна там дето го боли
                    Да де, ама щом използва тва име, явно е от другия отбор бре Пеца

                    Коментар


                    • Не знам, на мен ми се драйфа

                      Коментар


                      • Аз всичко разбирам, но казах - я да му бръкна там дето го боли
                        Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Ти не разбра ли че комисионерчетата си подливат вода един друг

                        Коментар


                        • Клана на Ранкова е много по стар и обигран- опитен в комусионни и добри практики.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                            Чудно...... та именно през вашата кантора Димана прокарва политиката си. Точно през вашата кантора тя си прибира комисионните. Или ...... просто "случайно" съвпадение на имената ???
                            Ти не разбра ли че комисионерчетата си подливат вода един друг

                            Коментар


                            • Чудно...... та именно през вашата кантора Димана прокарва политиката си. Точно през вашата кантора тя си прибира комисионните. Или ...... просто "случайно" съвпадение на имената ???

                              Първоначално изпратено от TCHOMPALOV&DIMITROV Разгледай мнение
                              Дано наистина да им истинат местата на тия лоши съветници , за да има наистина нормална атмосфера и бизнес

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                                Съветниците на Мавродиев, усетили че местенцата им изстиват и почват вече да пишат по форумите срещу другия клан в комисията, чиито единствено качество е, че разбират повече материята и не са толкова нагли, но пък са също толкова свързани с нечисти корпоративни интереси
                                Този правопис ли имаш впредвид - " чиЕто "

                                Коментар

                                Working...
                                X