IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полски яйца на супер цени

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лидл чакат на него, да купят от него евтино
    There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
      Това е цена към купувача на ЕДРО !
      Ама носят далеч по-бърза доходност от инвестиция в акции ! В ЛИДЛ размер S ще се продава на 0.30лв от другата седмица. Сметни си сам колко % печалба ще реализираш от яйце.
      Цената на едро е не повече от 6 цента. Ние доматите с колците ги пасеме. Продавай си ги сам в ЛИДЛ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
        Това е цена към купувача на ЕДРО !
        Ама носят далеч по-бърза доходност от инвестиция в акции ! В ЛИДЛ размер S ще се продава на 0.30лв от другата седмица. Сметни си сам колко % печалба ще реализираш от яйце.
        на БФБ печалбите не се облагат и се действа без да излизаш от вкъщи

        тази схема с яйцата не е толкова проста - иска си тичане , не става само с щракане на мишката
        There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
          Това е цена към купувача на ЕДРО !
          Ама носят далеч по-бърза доходност от инвестиция в акции ! В ЛИДЛ размер S ще се продава на 0.30лв от другата седмица. Сметни си сам колко % печалба ще реализираш от яйце.
          Абе ти не беше ли по млекото..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
            В коя верига магазини предлагат такива
            Това е цена към купувача на ЕДРО !
            Ама носят далеч по-бърза доходност от инвестиция в акции ! В ЛИДЛ размер S ще се продава на 0.30лв от другата седмица. Сметни си сам колко % печалба ще реализираш от яйце.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
              Предлагат се полски яйца на супер цени от 0.24лв за размер S до 0.271лв за размер L
              В коя верига магазини предлагат такива
              There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

              Коментар


              • и аз предлагам две,заедно със шпек
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Комплект светещи връзки нема ли бонус ?

                  Коментар


                  • Полски яйца на супер цени

                    Предлагат се полски яйца на супер цени от 0.24лв за размер S до 0.271лв за размер L
                    Last edited by ACTA; 09.03.2012, 15:30.
                  Working...
                  X