IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Катуница !!!!!!!!!!!!!!!1

    Здравейте ! Искам да Ви изкажа това което мисля АЗ !
    Българин съм роден съм в България и проблем с цигани - роми нямам ! ИМАМ против гражданите от този етнос да си плащат : ВОДАТА , ТОКА , ДАНЪЦИТЕ ,ДА НЕ ЖИВЕЯТ НА ГЪРБА НА БЪЛГАРИТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!
    НЕ МОГА ДА ПРИЕМА И ДА СЕ ОТЪРСЯ ОТ ЧУВСТВОТО СИ , ЧЕ СЪМ ВТОРА РЪКА -човек ! - имам средно образование със специалност - компютри , вече съм и студент първа година -мениджмънт цяла година съм без работа и такава не се очертава в тази безработица да си намеря , а не съм и човек на някои ВАЖЕН ЧОВЕК , че да вземе мен , а не някой свои познат ! Помощи за мен или сестра ми инвалид Държавата ни мила не отпуска - все някои закон забранява това или онова и не се побираш в така начертаните им рамки ,но какво получават РОМИТЕ : помощи за всяко дете ,за това че са безработни ,че са малко грамотни ,че са РОМИ - помощи за всичко ! Питам се как една българка не може да получава помощ за децата си т. нар. ДЕТСКИ -за Б Ъ Л Г А Р Ч Е независимо от доходите си , а една РОМКА -няма сключен брак с РОМЧЕТО СИ и е народила ЕДИНАДЕСЕТ ДЕЦА И ЧАКА ДВАНАДЕСЕТОТО от това непорочно зачатие и се води САМОТНА МАЙКА и ДЪРЖАВАТА БЪЛГАРСКА И ПЛАЩААААААААА помощи , че тя горката да си отгледа ДЕЦАТА , ПЛАЩААААА и и да ги изучи , че да се върнат да ни станат началници ! Е това вече ще бъде някаква друга държава , а не БЪЛГАРИЯ ! Питам се защо всичко живо и кадърно се стреми да я напусне и през глава е препуснало за други държави - ДАЛЕЧЕ ОТ БАЩИНО ОГНИЩЕ И МАЙЧИНА ЛАСКА!
    Вече си мисля , че нещо не ми е наред !? В каква абсурдна ДЪРЖАВА живея И ИМА ЛИ МЯСТО ТЯ НА ГЕОГРАФСКАТА КАРТА ! За какво ни е било това Априлско Въстание , това Обединяване ,за какво са се бъхтели тези ми Народни Будители , за какво ли е писал Паисий ? - какво сме ние ?
    КАКТО СА ТРЪГНАЛИ ДА РАЖДАТ СКОРО ЩЕ НИ ПРЕВЗЕМАТ ОТ ВЪТРЕ И ТОГАВА : след като двадесет години Държавата ни се погрижи - ние да избягаме в други страни , то тя БЪЛГАРИЯ ще трябва да я кръстят ЦИГАНОРИЯ ! - и тогава ще им се наложи сами да си плащат данъците , да си плащат тока , водата , да не си плащат детски надбавки , да не получават помощи за безработни , за това че са бедни ,помощи от други страни силно загрижени за ЕТНОСА БЕЗ ДЪРЖАВА !
    ЕТО ТОВА ВИЖДАМ В БЪДЕЩЕ ЗА НАШАТА МИЛА РОДИНА ! - А ВИЕ ?
    А ЗА РОДИТЕЛИТЕ НИ ТЕ ЩЕ РАБОТЯТ ! С ТАЗИ ПОСТОЯННА ПЕНСИОННА РЕФОРМА С ПАМПЕРСИТЕ СИ НА ДУПЕТАТА СИ и ДОКАТО ИЗДЪХНАТ НА РАБОТНИТЕ СИ МЕСТА , А НИЕ СМЕ ДАЛЕЧ ДАЛИ ВСИЧКО ЗА УСПЕХА И ДОБРОТО РАЗВИТИЕ НА НЯКОЯ ДРУГА СТРАНА , САМО МИСЪЛТА НИ ЩЕ НИ ВОДИ ПРИ ТЕЗИ КОИТО СА ДАЛЕЧ , но все още обичаме !!!!!!!!! СИЛНО !!!!!!!!!!!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
      Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
      Ето ви малко храна за мляскане https://www.facebook.com/photo.php?v=271364339555495 Гледайте го докато агентите под прикритие не са го премахнали.Като инфо всичко де що насажда етническа омраза се трие поголовно из нета
      те обявиха война >>> това ли е България което желае ?
      Разбира се че не!!! Искаме да живеем в държава в която една прослойка ползва безплатен ток вода помощи и може да ти влиза в къщата и да ти вземе каквото си поиска а ти ако ги спреш да си отговорен пред закона

      иначе виж какво е казал единствения българин бил на корицата на списание Time пише си го на корицата под името чете се въпреки малко лошото качество



      ако смяташ че е расист костите му са в Рилския манастир иди и ги попилеи
      Last edited by marketleverage; 27.09.2011, 22:42.
      mWPCloud.com

      Коментар


      • Арестуваха репортер на Дарик Варна, попитал за имената на полицаите
        DarikNews - 27 Септември 21:51

        Сред десетките арестувани тази вечер по време на протеста се оказа и нашият колега Калин Руменов. Репортер на вестник „Народно дело” се свърза с главния редактор на варненския клон на Дарик Варна, за да съобщи за задържането на отразяващия журналист. След разговор с полицаите, които пазеха Калин, той беше освободен.
        Eто и неговият разказ:
        Бях в района на Козирката, когато видях сблъсък на няколко души на около 20 метра от мен. Затичах се натам, за да видя какво става, размахвайки журналистическата си карта. Без да се усетя, бях повален с три удара на палка. Успях да кажа на двамата полицаи, които ме държаха, че съм журналист, и им показах документа си. „А, журналист, добре...”, каза единият и отслаби хватката си. Вече изправен, ги попитах за техните имена. Отговорът беше: „Щом питаш за имена...” и ми сложиха белезници.
        Калин Руменов беше арестуван в продължение на около 20 минути.
        В ареста се намират десетки други, които бяха на протеста тази вечер.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
          За инвестиции... тук .. после да не кажеш, че не съм те предупредил!!!
          С много ценни хора, които се интересуват и от тази толкова рядка за нашите ширини тема, съм срещнал в този форум.

          Та кои са тези левенти, дето им е на сърце борсата и не пишат в него, или поне не го четат ?

          По избори става досадно, но по интересна е досадата от новите момчета в блока, другото е шум, както казват новите

          Коментар


          • Айде, гълъбче, в ареста!
            http://www.dnes.bg/stranata/2011/09/...-aresta.129776

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
              Е, през деня нямам време за глупости, обикновено. А посоката я усещам, малко съм уморен, та леко да се разтоваря с "Радини вълнения", надявам се не възразяваш ?
              За инвестиции... тук .. после да не кажеш, че не съм те предупредил!!!
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • "Отворено общество" пропагандира и внася в България американския обществен модел НЕОЛИБЕРАЛИЗЪМ чрез "Плана Ран Ът" и провежда американска политика, но с пари на европейските данъкоплатци като смучи еврофондовете, внася корпоративния бизнес политически модел на САЩ и генерира огромната корупция в обществото, като по този начин унищожава икономиката и социалната система на България. Владее изцяло обществените науки на България, всички български медии, подкупва бедната българска интелигенция- водеща сила в обществото ни да работи за неговите цели, като по този начин и затваря очите за постиженията на европейската ”реалната демокрация” - най развит модел в света и я спира да извърши промяната на статуквото. Всички партии създадени през прехода се кланят на Сорос, но организациите на СДС+ДСБ са изцяло финансирани и дирижирани от него. Всички представител на ГЕРБ са минали предварително през школата на СДС. "Отворено общество на Сорос изважда България от Европа!

                управлявя ни СВЕТОВНАТА БАНКА С ПОДСТАВЕНО ЛИЦЕ МАРИОНЕТКАТА-КОМИК
                ДЯНКОВ

                ОТ КЪДЕТО СА МИНАЛИ СБ И МВФ ТАМ ТРЕВА НЕ НИКНЕ И СЛЕДВАТ РЕВОЛЮЦИИ

                гледайте филми за тях - има много в нета за да разбереше истината

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  Добра вечер! Аз пък ходих да пия бира
                  Вечер бира ли бря. Ми после спокойно ли спиш ?

                  Пък аз утре сабален ще пия боза
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                    До късно ти се налага да мислиш за инвестиции, Хммм,
                    не е типично за усещащ посоката инсайдър...
                    Е, през деня нямам време за глупости, обикновено. А посоката я усещам, малко съм уморен, та леко да се разтоваря с "Радини вълнения", надявам се не възразяваш ?

                    Коментар


                    • Добра вечер! Аз пък ходих да пия бира

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                        За какво си пишете тук?

                        Ако така кълвете и в инвестициите, едната политика ще ви топли
                        До късно ти се налага да мислиш за инвестиции, Хммм,
                        не е типично за усещащ посоката инсайдър...
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Сега ще им пуснем и футбола да го разнищят!!!
                          Оки Коли и жени/мъже, за напреднали ще оставим

                          Коментар


                          • Кой е виновен за събитията в Катуница?

                            Бездействието на държавата, което продължава повече от десетилетие
                            70%

                            Цар Киро и роднините му, които се държат като деребеи в селото
                            16%

                            Протестиращите, които проявиха повече агресия от необходимото
                            1%

                            Всички са виновни, затова държавата е на това дередже
                            11%

                            Хубаво, че емигрирах навреме от тази държава
                            2%

                            Общо гласували: 5667
                            Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              ти си същият.
                              Справка - Поста ми към Грую.

                              Само дето ти си комуняга и "яхваш" един проблем за политически цели.
                              Смятам, че Грую го прави емоционално.
                              Ако твърдиш, че съм "комуняга", аз твърдя че си лъжец. От над 3000 поста не можеш да извадиш и един, в който да защитавам комунизма. Не можеш. Няма такъв.
                              Но ако съм "комуняга", защото съм против ББ, тогава си прав. Аз съм против комунистическата мутра ББ. Апропо, какво антикомунистическо виждаш в ББ?
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                                Българи внимавайте започват масови арести. Нека да насочим протеста в другата посока. ДА НАСОЧИМ ГНЕВА КЪМ ПРОБЛЕМА !!! СПРЕТЕ РАСИЗМА !!! НАКАЖЕТЕ МУТРИТЕ , КРАДЦИТЕ , И ПРОДАЖНИТЕ ПОЛИТИЦИ !!!
                                Кой си купува банки, на кого са хотелите по морето.....на циганите ли? Кой бетонира планините ни, че заприличаха на градове....циганите ли? Къде са парите от пенсионните и здравните фондове.......циганите ли ги откраднаха? Къде е “реформата'' в здравеопазването, образованието, културата, социалните грижи.....пак ли циганите са виновни? Къде са заплатите, пенсиите.....циганите ли ги крадат пак? Защо, не може да върнете емигриралите българи......циганите ли пак пречат?

                                Господа управляващи, Защо разделяте българите, защо слушате Американците и насаждате етническата омраза сред нас? Защо се правите, че не разбирате. ЗАЩО?

                                Ако сме народ, а не мърша, трябва да се обединим и да излезем на протест, срещу правителството в България, а не срещу ромите! За това че има “двоен стандарт”, не са виновни циганите...... а правителството! И в Канада, и в Швеция живеят цигани, защо там ги няма тези проблеми ??? Всички медии лъжат, манипулират, всяват страх и облъчват. Говорят за "размирици", как арестуват, бият и оковават децата ни. Всяват страх!
                                Извода, всеки разумен човек, може да си го направи сам !!!
                                Иначе......Всеки народ си заслужава съдбата!
                                И аз призовавам за това!
                                Когато управляващите се страхуват от народа - това е демокрация! Когато народа се страхува от управляващите - това е диктатура!
                                Нека покажем че сме демокрация!

                                Коментар

                                Working...
                                X