IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво точно е станало в Благоевград?
    Преди малко хванах малко от новините и казаха за меле и пострадали цигани (двама) и българи в циганската махала

    Коментар



    • ПОЛИЦИЯТА ПРИВИКВА ХОРА ОТ FACEBOOK ОТ ГРУПАТА СРЕЩУ МИРОЛЮБА БЕНАТОВА http://www.blitz.bg/news/article/119192
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Тази страница се видя особено опасна на властта и наредиха на копчета като горните да ги изтрият:

        В ПОДКРЕПА НА АРЕСТУВАНИТЕ БЪЛГАРИ В СЕЛО КАТУНИЦА
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
          Отклонява се вниманието на хората с циганите. Не, че не са проблем - проблем са, но протестите трябва да се насочат срещу съдебната, изпълнителната и законодателната "власти"
          +111111111111111111111111111111111

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Аз мисля че тоя отвратителен хомосексуалист трябва да обясни защо мангали с десетки, а понякога и над СТО извършени и ДОКАЗАНИ престъпления са на свобода, за да вършат нови, при положение, че ако бяхме по американската правораздавателна система, трябваше да бъдат осъдени на над 1000 години затвор?
            Ние сме по европейската правораздавателна система,а не по Американската където има по 3 -4 доживотни присъди

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Ами колкото и да спи народа ни, не е чак толкова заспал и от тези протести има много, ама много голям смисъл. На фсичкуту политик така им се е дръпнало лайното, че не е истина просто. Няма леви, няма десни, няма център, всички се молят протестите да затихнат. Защо ли?

              Сноши бях на бенефиса на Жоро Младенов - Боко Тиквата го нямаше, явно народната "любов" му идва навъзгорно напоследък. Та затова беше дошъл министър Блейков - ами слушаха му хората неадекватните простотии от сорт на "уважаеми -н Президент, г-да народни предтсавители и т.н." при положение, че нито Гоце, нито някой плужек от Парламента беше там и го чакаха да млекне. Ама той упорито реши да благодари на Вожда и Учителя за прекрасната зала (залата си е шит, ама това е друга тема) - е, тогава залата изригна в освирквания. Що ли? И що ли същата зала щеше да се събори от аплодисменти (макар и да беше пълна само наполовина), когато на терена излезе Станка Златева?

              А ето, че проблемът ни с циганите се интернационализира. Снимката е от мача в ШЛ Зенит (Санкт Петербург) - Порто:



              Лудите, лудите, те да са живи.......
              Според статистиките пуснати в една от социалните групи във фб най-активни са

              мъже 18-34

              жени 18-24 (без да обиждам дамите - за жените разбираемо около 25 почват да са на вълна да стават майки като приоритет )

              точно поколението което се мислеше за заспало и за което уж нямаше надежда...

              Тежко им на политиците които не слушат народа си от тук нататък сега само един наказателен вот да ударят и ще стане суперско
              mWPCloud.com

              Коментар


              • кво ги гледате тия ? пЕТКОВ ли ше ми дава акъли - дето ако бяхменормална държава отдавна щеше да гние по някой затвор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  http://www.dnes.bg/politika/2011/09/...na-drom.129887

                  интересно на този Илиев дали са му правени проверки на имотното състояние.. какви данъци е платил...

                  четох някаква статия за колекцията му автомобили сред които и майбах....
                  Мене пък ми е интересно, след като очевидно т.нар. "ДРОМ " е противоконституционна етническа партия, защо не е разтурена, а тоя не е в затвора ?!?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • .
                    Парламентът отхвърли предложение да се забранят даренията в МВР
                    DarikNews - 29 Септември 11:54
                    Парламентът отхвърли предложение да се забранят даренията в Министерство на вътрешните работи. Това стана след като депутатите не одобриха промени в закона за МВР, внесени от Христо Бисеров от ДПС. Предвиждаше се министерството да се издържа със средства само от държавния бюджет.
                    През лятото въпросът с даренията в МВР беше отбелязан в доклада на Европейската комисия за напредъка на България. Брюксел критикува тази практика, тъй като намери, че тя поставя под съмнение независимостта на полицейското разследване. Малко преди това стана ясно, че МВР е събрало от частни дарители над 6,5 млн. лева за три месеца, като след дарителите има и разследвани лица. По време на обсъждането в пленарната зала заместник-вътрешният министър Димитър Георгиев коментира, че ако се забранят даренията, МВР няма да може да бъде бенефициент по европейски програми.
                    Нямам информация Кирил Рашков или свързани с него лица да са правили дарения на МВР, коментира още заместник-вътрешният министър Димитър Георгиев. По думите му по време на сегашното управление не са получавани дарения от барони. Не мога да гарантирам какво е правено в минали времена, допълни Георгиев.

                    Коментар


                    • Ето отговорът от полицията за излъчените кадри по Нова от Пловдив
                      http://www.youtube.com/watch?v=P7CkrekqZeY

                      "След излъчването на репортажа по Нова телевизия е образувано досъдебно производство за насаждане на расова етническа омраза от лицата, участвали в събирането."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Аз мисля че тоя отвратителен хомосексуалист трябва да обясни защо мангали с десетки, а понякога и над СТО извършени и ДОКАЗАНИ престъпления са на свобода, за да вършат нови, при положение, че ако бяхме по американската правораздавателна система, трябваше да бъдат осъдени на над 1000 години затвор?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Бтв-то си ми бачка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            .....
                            Сноши бях на бенефиса на Жоро Младенов - Боко Тиквата го нямаше, явно народната "любов" му идва навъзгорно напоследък. Та затова беше дошъл министър Блейков - ами слушаха му хората неадекватните простотии от сорт на "уважаеми -н Президент, г-да народни предтсавители и т.н." при положение, че нито Гоце, нито някой плужек от Парламента беше там и го чакаха да млекне. Ама той упорито реши да благодари на Вожда и Учителя за прекрасната зала (залата си е шит, ама това е друга тема) - е, тогава залата изригна в освирквания.....

                            Лудите, лудите, те да са живи.......
                            баш изцепката на Св Нейков, беше че ББ предоставил залата безплатно - баси сякаш му е бащиния ... тотално изтрещяха

                            Коментар


                            • http://news.varna24.bg/291114.html
                              Предлагаме ви програмата на министър-председателят Бойко Борисов, за посещението му във Варна на 29.09.2011 година:

                              13.30 ч. - Посещение на новооткрития спортен комплекс "Локомотив"

                              14.00 ч. - Посещение на пречиствателната станция в кв. «Аспарухово»

                              14.45 ч. - официалната церемония по прерязването на лентата по проект: BG161PO001/2.2-01/2007/001-013-S-01
                              "ЛОТ 7: Рехабилитация на път ІІ-29 Варна - Аксаково -
                              о.п. Добрич от км 4+000 до км 6+900 и от км 9+900 до км 16+205, област Варна и на път ІІІ-207 /І-2/ - о.п. Шумен - Девня - Ветрино - Векилски от км 0+250 до км 9+000 и от км 15+620 до км 24+500, област Варна".

                              По време на посещението си във Варна премиерът Бойко Борисов ще бъде придружаван от министъра на регионалното развитие Лиляна Павлова, инж. Лазар Лазаров - председател на УС на Агенция «Пътна инфраструктура» и областния управител Данчо Симеонов.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Return
                                Сайта на БТВ е недостъпен ! Дали е нарочна цензура или е хакнат ?
                                Явно е от срам че се самонасраха с некадърността си ... сутрешният цирк беше страхотен, ако аз имам телевизия и гостите от студиото си тръгнат, също ще си спра сайта...

                                Коментар

                                Working...
                                X