IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Послушкото най-накрая си поиска бонбонче

    Волен поиска МВР: ГЕРБ ни го дължи!
    "Атака" иска от ГЕРБ да й даде Министерството на вътрешните работи.

    Това заявява в интервю за БТА лидерът на "Атака" и кандидат за президент Волен Сидеров.

    "Имаме много подготвени хора, мисля, че даже ни го дължат – за две години безкористна подкрепа в крайна сметка могат да ни дадат едно министерство", казва той.

    По думите му "Атака" се е доказала като последователна в борбата срещу престъпността и корупцията.

    "Трябва да вземем МВР. А в крайна сметка да направим и свое правителство, а хората да осъзнаят, че без управление на националисти не може да се сложи ред в България", твърди лидерът на "Атака".

    Сидеров е категоричен, че не вижда сериозен конкурент за президентския пост на предстоящия вот, но смята, че е жертва на медиен и социологически заговор, заради който вотът за него е намален до минимум.
    http://www.dnes.bg/prezidentski-novi...&if_height=307
    Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение

    А за минингите , доголкото си спомням са подава само уведомление , правата на гражданите не са на "разрешителен" режим.
    През 2010-та ГЕРБ му доокрасиха рамката на народното недоволство

    ЗАКОН ЗА СЪБРАНИЯТА, МИТИНГИТЕ И МАНИФЕСТАЦИИТЕ

    Коментар


    • Кандидат-президентът на ГЕРБ Росен Плевнелиев се изцепи по Нова телевизия, че в България ПОЧТИ НИКОЙ не се интересувал от темата на деня – Катуница: „Почти никой в България не се интересува от тази тема Катуница. Вчера бях на среща в Бургас, хората искат само да стиснат ръката на кандидата”.

      Няма ли да стане страшно след като се нагнетява такова напрежение?, попита водещия на сутрешния блок на Нова телевизия. Плевнелиев обаче унесен от света, в който витае, рече пак: „Единствените хора в България, които ме питат за тази тема са медиите, регионални и централни. Никой друг не ме е питал”.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Булусеров - от една страна си прав, но от друга - не се връзвайте на хъхряшките оправдания "Ми няма работа бе бате, затова крадеме..." - това са ПЪЛНИ ЛЪЖИ !!! Само в селското стопанство има достатъчно работа не са милион, ами и за два милиона неработещи !!! Например в Държавният поземлен фонд има 3 МИЛИОНА декара обработваема земя, която по закон се дава на всеки, пожелал да я обработва... ама да сте чули мангал да поиска 5 декара земя, за да си храни децата? Няма и да чуете, защото краденето е по-лесно !!!
        Именно за това говоря - циганина (в общия случай, винаги има изключения) трябва да е нает на работа.
        Циганския етнос е по-назад в развитието си, затова е нокоректно да се изисква да е предприемач в свят на по-силни от него.
        т.е. от нас менаджмента - от по-ниско образованите - работата.
        И пак стигаме до загнилото място - бюрокрация, монополи, препятстване на външни инвестиции, мутри...
        Last edited by buluser; 30.09.2011, 12:03.

        Коментар


        • Мислех да не гласувам, честно си признавам.
          Но сега сериозно се замислям за Светльо!
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
            Успяха ли да съберат подписите? И аз ще гласувам за него!

            СВЕТЛЬО ВИТКОВ ПРЕЗИДЕНТ!
            Добър ден бюлетината му е номер 20

            има много Аполитизирани люде като теб които все още не знаят че Светльо ще участва на изборите >>>което е много хубаво защото Витков има голям потенциал в тяхно лице
            тука може да дадете гласа си за него в анкетата и да увеличите преднината му >>> засега от една седмица води с над 30%
            http://www.investor.bg/forum/showthr...00#p1317368869
            Last edited by Ебльо Еблев; 30.09.2011, 11:29.
            Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

            Коментар


            • Витков - президент !.

              А за минингите , доголкото си спомням са подава само уведомление , правата на гражданите не са на "разрешителен" режим.

              Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              аз сноши минах по паветата и останах смаян - толкова милиционери накуп не бях виждал от 1997 - 5 бронирани буса Джандарми и поне 15 коли бяха "строени" край Парламента Страшно шубе от 500-600 демонстранта. Ами ако са 15-20К?

              Иначе браво на Тиквата, засега успя да убия протестите с гонка по устав (точно в традициите на школата в Симеоново) - нямат право да сдружават и да митингуват, защото нямат разрешение по надлежния ред от Пъдпъдъкова, Кирчо и т.н, т.е. Полицията има пълното законово право да ги разпръсне. Браво, за пръв път да следват стриктно буквата на закона. Ако пък вземат да го следват по същият начин и също толкова уставно и срещу мангалите, а не тогава да четат НК като дявол Евангелие, тези простести нямаше да ги има, ама едните са избиратели, а другите са "лумпени, маргинали, екстремисти и хулигани", ако мога да цитирам Бащицата, Първаноглу и отрешката Калинчо


              Аз на тези избори ще гласувам за Светльо Витков - единственият шанс да кажа НЕ на олигофрените от различни цветове там, горе - искам някой ден да сера на тях (ако мога да цитирам Ъпсурт за ъпсуртната ни държава). За кмет още несъм решил, но със сигурност ще е анти-Пъдпъдъкова, макар тя да е 100% за София

              Коментар


              • Успяха ли да съберат подписите? И аз ще гласувам за него!

                СВЕТЛЬО ВИТКОВ ПРЕЗИДЕНТ!
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • аз сноши минах по паветата и останах смаян - толкова милиционери накуп не бях виждал от 1997 - 5 бронирани буса Джандарми и поне 15 коли бяха "строени" край Парламента Страшно шубе от 500-600 демонстранта. Ами ако са 15-20К?

                  Иначе браво на Тиквата, засега успя да убия протестите с гонка по устав (точно в традициите на школата в Симеоново) - нямат право да сдружават и да митингуват, защото нямат разрешение по надлежния ред от Пъдпъдъкова, Кирчо и т.н, т.е. Полицията има пълното законово право да ги разпръсне. Браво, за пръв път да следват стриктно буквата на закона. Ако пък вземат да го следват по същият начин и също толкова уставно и срещу мангалите, а не тогава да четат НК като дявол Евангелие, тези простести нямаше да ги има, ама едните са избиратели, а другите са "лумпени, маргинали, екстремисти и хулигани", ако мога да цитирам Бащицата, Първаноглу и отрешката Калинчо


                  Аз на тези избори ще гласувам за Светльо Витков - единственият шанс да кажа НЕ на олигофрените от различни цветове там, горе - искам някой ден да сера на тях (ако мога да цитирам Ъпсурт за ъпсуртната ни държава). За кмет още несъм решил, но със сигурност ще е анти-Пъдпъдъкова, макар тя да е 100% за София
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Хората не се интересуват от Катуница, а да ми стиснат ръката!
                    http://www.dnes.bg/prezidentski-novi...-rykata.129996

                    И аз си мечтая само за това. Да стисна на Роската ръката

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Булусеров - от една страна си прав, но от друга - не се връзвайте на хъхряшките оправдания "Ми няма работа бе бате, затова крадеме..." - това са ПЪЛНИ ЛЪЖИ !!! Само в селското стопанство има достатъчно работа не са милион, ами и за два милиона неработещи !!! Например в Държавният поземлен фонд има 3 МИЛИОНА декара обработваема земя, която по закон се дава на всеки, пожелал да я обработва... ама да сте чули мангал да поиска 5 декара земя, за да си храни децата? Няма и да чуете, защото краденето е по-лесно !!!

                      Маркетов - нима се учудваш? Апаратът, ръководен от Цецо Маймуната отдавна е сменил предназначението си - и вместо да защитава гражданите данъкоплатци, той ги РЕПРЕСИРА !!!
                      В по голями гета се събира критична маса от агресивни тарикати,които тормозят и циганите.И насаждат в околните пример на дебил, живеещ с хоризонт до следващата кражба.Срещал сам по плaнини(Ком-Еминe екскурзия) малки махали,избягали от гетата-гледат животни ,берат плодове и децата им въпреки трудностите се учат.Поне така казаха.Та циганите са различни.
                      Та с човеците-по човешки.А дебилите-глaватари и сега са си с висящи дела много,Полицаите знаят как може да стане.

                      Коментар


                      • Анкета на днес.бг >>>

                        Кой е виновен за събитията в Катуница?

                        Бездействието на държавата, което продължава повече от десетилетие
                        71%

                        Цар Киро и роднините му, които се държат като деребеи в селото
                        14%

                        Протестиращите, които проявиха повече агресия от необходимото
                        1%

                        Всички са виновни, затова държавата е на това дередже
                        11%

                        Хубаво, че емигрирах навреме от тази държава
                        3%

                        Общо гласували: 9646
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Задавам си въпроса, как може един афганистанец, израсъл сред кози на 2500 метра надморска височина без никаква помощ да се интегрира и да стане лекар и то добър и добре печелещ, негър от Конго, да може да стане за 5 години пълноправен гражданин и бизнесмен, а тия които живеят от 600 - 700 години по земите ни, да не могат да се интегрират за 6 - 7 столетия?
                          Защото нигърът и афганистанецът са хора, а мангалите - не са !!!
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Булусеров - от една страна си прав, но от друга - не се връзвайте на хъхряшките оправдания "Ми няма работа бе бате, затова крадеме..." - това са ПЪЛНИ ЛЪЖИ !!! Само в селското стопанство има достатъчно работа не са милион, ами и за два милиона неработещи !!! Например в Държавният поземлен фонд има 3 МИЛИОНА декара обработваема земя, която по закон се дава на всеки, пожелал да я обработва... ама да сте чули мангал да поиска 5 декара земя, за да си храни децата? Няма и да чуете, защото краденето е по-лесно !!!

                            Маркетов - нима се учудваш? Апаратът, ръководен от Цецо Маймуната отдавна е сменил предназначението си - и вместо да защитава гражданите данъкоплатци, той ги РЕПРЕСИРА !!!
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Камери заснели заплахите на Кирил Рашков
                              http://dnes.dir.bg/news/kameri-zapla...a-9590687?nt=4

                              Коментар


                              • Датата за концерта на Gipsy Kings се измества с месец по-късно
                                http://www.musichat.bg/fer2.html
                                Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                                Коментар

                                Working...
                                X