IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от buluser Разгледай мнение
    И пак стигаме до загнилото място - бюрокрация, монополи, препятстване на външни инвестиции, мутри...
    Дали това е причината?

    Преди няколко години с. Мечка. Циганският катун тероризира бабите и дядовци, отнемат им даже от храната. Оправдават се с глада си. На снимките се виждат, разбира се, един билюк чавета. Средната възраст на катуна е около 25 години.
    Около селото селскостопанската земя пустее. Кметът им разрешава който иска да я обработва и изхранва от нея.
    Мангустите обявяват открито и най-нахално в "интервюта" пред медиите, че не искат да работят, а ще продължават да се хранят от бабите и дядовците.

    Факт. Един от безбройните.
    Last edited by vmankov; 30.09.2011, 14:00.

    Коментар


    • Френският президент Саркози направи скандално изказване разярен от отправените му критики относно предприетото екстрадиране на циганите към родните им страни: „Само Хитлер може да интегрира ромите -заяви френският президент по време на дебат излъчван по телевизията – Няма начин да интегрираш хора, които все още живеят в родово-общинния строй и отказват да полагат каквито и да е усилия да водят цивилизован живот. Как да интегрираш хора, които доброволно се отдават на просия, проституция и кражби, хора които искат наготово да ползват придобивките на съвременната социална държава, без да са положили и мъничко труд в изграждането и. Защо Българите се гордеят толкова много, че по време на холокоста са спасили “българските” евреи, а за циганите нищо не споменават, явно още тогава са искали да се отърват от тях. Нека тези, които са ги научили да живеят по този начин, нека те поемат отговорност за интеграцията им. Аз имам данни, че политиците особено що се отнася до България и Румъния, умишлено държат ромите в нищета, за да могат да си осигурят лесни за купуване гласове по време на избори. Знам, че един техен политик, за когото забележете самите Българи говорят, че бил най-умният от всички, та този политик каза, че: „Купуването на гласове било европейско явление.“ И този политик е лидер на партия, която уж също се бори за права и свободи на определен етнос. Какво може да очаквате от такъв народ, на когото дори и лидерите не са още интегрирани в европейските ценности. Франция е държава, която държи както на правата на гражданите си, така и та техните задължения. Забележително е обаче, че циганите отлично познават правата си, но отказват да спазват задълженията си. Те просто така са научени и това не става за година две. Не, Българите така са ги научили, те са проявявали криво-разбрана толерантност и щом са могли да ги търпят толкова време, ще си ги търпят и занапред. Аз не мога да си обясня, как и самите Българи претендират да са европейска нация, когато самите тях ги тъпчат по всевъзможни начини през целият им съзнателен живот. Прочетете книгата на приятелят ми Юрген Рот и ще се убедите в това. Българите са превърнати в овце, можещи единствено да блеят и да бъдат шибани, както се изрази наскоро друг техен забележете професор и министър в настоящето правителство. И те вместо да го изгонят с камъни си обръщат задниците за още. Затова да си вземат ромите обратно и да си ги търпят, като са си ги търпели досега, ние сме цивилизован народ и не можем да търпиме всякаква измет. Вярно, че Франция е родила девиза „Свобода, равенство, братство.“ но явно някой го бъркат със „Слободия, права, помощи.“, само че грешно са си направили сметката. Аз лично съм против, каквото и да е отпускане на средства за интегриране на когото и да било в цивилизованото общество, защото интеграцията не става с пари, а чрез осъзнаване и приемане на европейските ценности. Публична тайна е, че и България, и Румъния бяха приети в съюза по гео-политически съобръжения, без да са достигнали необходимото ниво на мислене и разбиране на ценностите за които говоря. Те гледат на нас, като на социален дом, които е длъжен да се грижи за тях, но ние не сме приют за бедни и отказваме да изпълняваме тази функция. Може би не е зле да се помисли, ако не за излизане от съюза на тези две страни, то поне за ограничаване свободата им на заселване в старите членки на съюза, докато не израстнат в мисленето си. На нас не ни трябват нито роби, нито просяци, а точно такъв тип е мисленето на българите, а ромите явно се възползват от този начин на мислене и са свикнали никой да не им дири сметка. Тука обаче е Франция и при нас неплатени сметки няма. За мен, народ който търпи такива хора в обществото, и политици които извличат дивиденти от положението на тези цигани – такива хора нямат място в Европейският съюз.“
      Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

      Коментар


      • Last edited by Данни; 22.11.2012, 12:42.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          За пореден път доказваш че си неграмотен тотално.От мен да знаеш че тютюн домати сливи чушки зеле моркови праскови малини ягоди и много други не се берат с машини.В България засега животните също не се гледат от машини.Относно строителството си заблуден много яко.Точно там мангалите нямат никаква работа щото са неграмотни а за разчитане на чертежи абсурд.Това че мангалите нямало какво да правят не е оправдание за кражби и убийства.Да изнасилваш 80г жени след което да ги убиеш и да им вземеш стоте лева пенсия какво е?Ами ако го направят на майка ти?Ти изобщо чуваш ли се какво говориш.Ми като нямало какво да правят да вземат да изметат някоя улица да отидат да помогнат на някой човек нещо да свършат.Не се заблуждавай че няма работа това не е истина.Който иска да работи си намира.Няма службици с 1000 лева заплата.
          Много правилно, ако Хъхрю няма какво друго да прави, ако го посрещат с куршуми като тръгне да краде, ако му спрат помощите, ще вземе мотиката и ще работи !!! Преди сто години също сме нямали машини, но сме изнасяли земеделска продукция за половин Европа !!!
          Макар че пак не е сигурно де - помните ли случаят с хъхряците в ломско, на които трето чааве им умираше от глад, но те, макар да си бяха струпали незаконната колиба на плодородна земя, оставяха я да пустее и не се сещаха едни тикви да посеят !!! Много хъхряци чааветата си ще ядат, но пак няма да копат, просто е абсурдно да ги мерим с човешкият аршин !!!


          А туй "ако го направят на майка ти" го забрави, хъхрякът и майка си ще изнасили за сто лева !!!
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
            "Приказка за стълбата" е на Христо Смирненски.
            Прав си сбърках в бързането

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Пешка , циганите а и българите имат нужда от работа..яко бачкане и ако върви строителството ще е съвсем друго. На полето не могат да бачкат , защото там се работи с доста производителни машини..там могат само да крадат. Ако нямат ще продължават да грабят както казваш ти ,ще правят глупости защото все нещо трябва да правят.Ти ако не си виждал магализирани българи , които крадат , изнасилват и какво ли не повече от цигани то да знаеш че има и въобще не са малко.
              За пореден път доказваш че си неграмотен тотално.От мен да знаеш че тютюн домати сливи чушки зеле моркови праскови малини ягоди и много други не се берат с машини.В България засега животните също не се гледат от машини.Относно строителството си заблуден много яко.Точно там мангалите нямат никаква работа щото са неграмотни а за разчитане на чертежи абсурд.Това че мангалите нямало какво да правят не е оправдание за кражби и убийства.Да изнасилваш 80г жени след което да ги убиеш и да им вземеш стоте лева пенсия какво е?Ами ако го направят на майка ти?Ти изобщо чуваш ли се какво говориш.Ми като нямало какво да правят да вземат да изметат някоя улица да отидат да помогнат на някой човек нещо да свършат.Не се заблуждавай че няма работа това не е истина.Който иска да работи си намира.Няма службици с 1000 лева заплата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Бойко и тоя мухльо Плевнелиев живеят в друга България.Тях родната полиция ги пази и имат държавни мерцедеси и бе ем ве та.Да отиде по селата да види другата България на изнасилените на битите и окрадените.Да прочете и Сълбицата на Вапцаров.Тези хора живеят в някакъв несъществуващ медиен свят.Дано загуби изборите.А Бойко след година и половина да си обира крушите.Заедно с Цвъки и цялата му бездарна шайка на разни фидоски цецки мозъци и темподобни.
                http://www.youtube.com/watch?v=x3wcO...ature=youtu.be
                "Приказка за стълбата" е на Христо Смирненски.
                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                Коментар


                • Пешка , циганите а и българите имат нужда от работа..яко бачкане и ако върви строителството ще е съвсем друго. На полето не могат да бачкат , защото там се работи с доста производителни машини..там могат само да крадат. Ако нямат ще продължават да грабят както казваш ти ,ще правят глупости защото все нещо трябва да правят.Ти ако не си виждал магализирани българи , които крадат , изнасилват и какво ли не повече от цигани то да знаеш че има и въобще не са малко.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Импе - Кунева е варианта , няма кандидат който да не е сварзан със службите и подчинен на тях и засега и не може да има и няма да го допуснат. Бъди сигурен , че дори мангоцар е свързан , е той не е кандидат за президент...Кунева обаче със сигурност е свързана с европейските служби и тези не могат да я притискат много. Българите ако са умни ще изберат нея , все пак това ще е крачка напред и промяна.Зарежи декларираните отношения към мангализацията или каквото и да било , те нямат никакво значение.Герб ако искаха да са силни , нямаше да държат България в кризата а отдавна щяхме да сме я забравили. Колко му е да се увеличат таксите за застрояване на така наречените ТОП места , парцели в градовете което автоматично ще подкрепи цените на имотите и строителството и ще може и да се прави градоустройство, презастрояването да се възпре. Няма да стане защото не отговаря на интересите на ДС мафията , техния интерес е цените да паднат главоломно и ще може хотелите да се изкупят от банките за много малко пари...първо сега ги зарязват на банките като не си изплащат кредитите , а после ще ги купят когато банките ги придобият но за жълти стотинки..защото цените са паднали.Ако някой в Европа има желание да възпре и обърка мафията и да и покаже , че плановете и няма да се сбъднат , ще забрани на банките да продават или още по реалистично..направо ще им изкупят чрез европейски фондове придобитите имоти..тъкмо ще финансират банките срещу нещо реално насреща като гаранция , а не срещу някакви хартийки.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Бойко и тоя мухльо Плевнелиев живеят в друга България.Тях родната полиция ги пази и имат държавни мерцедеси и бе ем ве та.Да отиде по селата да види другата България на изнасилените на битите и окрадените.Да прочете и Сълбицата на Вапцаров.Тези хора живеят в някакъв несъществуващ медиен свят.Дано загуби изборите.А Бойко след година и половина да си обира крушите.Заедно с Цвъки и цялата му бездарна шайка на разни фидоски цецки мозъци и темподобни.
                      http://www.youtube.com/watch?v=x3wcO...ature=youtu.be

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Послушкото най-накрая си поиска бонбонче



                        Той болния доста го налегнаха лудите братя последно време, дано не му надянат ризата накрая
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Стига простотии, бе хора !!! Светлю е пич, но той - шоумен, притежаващ колекция от разноцветни очичики (виждал съм го с прозрачни, сини, зелени...), нас ни трябва храбър и твърд държавник, сега не е време за шегички !!!

                          Моят кандидат е господин Каракачанов - само той и ВМРО останаха твърди докрай в борбата си с гибелната хъхризация и беззаконието в Отечеството ни !!!!
                          Импе, не ме хокай, а помисли!
                          Не искам Калфин, Кунева и Роско! Е тогава за да не ми се преразпредели негласуването, не е ли по добре да имам конкретен глас?
                          Каракачанов.... въздържав се.
                          Просто Светльо е моят наказателен вот. А едва ли и самият той си мисли, че може да стане президент. То така ти си в пъти по-добър вариант. Не те бъзикам.
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                            Кандидат-президентът на ГЕРБ Росен Плевнелиев се изцепи по Нова телевизия, че в България ПОЧТИ НИКОЙ не се интересувал от темата на деня – Катуница: „Почти никой в България не се интересува от тази тема Катуница. Вчера бях на среща в Бургас, хората искат само да стиснат ръката на кандидата”.

                            Няма ли да стане страшно след като се нагнетява такова напрежение?, попита водещия на сутрешния блок на Нова телевизия. Плевнелиев обаче унесен от света, в който витае, рече пак: „Единствените хора в България, които ме питат за тази тема са медиите, регионални и централни. Никой друг не ме е питал”.
                            В по-добрите времена (преди месец) мислех че само двама души на светът живеят в Другото измерение - боко Кратуната и Ренди Ортън... но сега се убеждавам, че и Плевнята и Маймуната и цялата хунта, наречена ГРОБ са ТАМ....

                            Как да подкрепиш на президентските избори индивид, който очевидно или няма никаква връзка с действителността, или е уникален наглец ?!?!?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                              Мислех да не гласувам, честно си признавам.
                              Но сега сериозно се замислям за Светльо!
                              Стига простотии, бе хора !!! Светлю е пич, но той - шоумен, притежаващ колекция от разноцветни очичики (виждал съм го с прозрачни, сини, зелени...), нас ни трябва храбър и твърд държавник, сега не е време за шегички !!!

                              Моят кандидат е господин Каракачанов - само той и ВМРО останаха твърди докрай в борбата си с гибелната хъхризация и беззаконието в Отечеството ни !!!!
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • .
                                Районният съд в Асеновград остави в ареста Кирил Рашков въпреки думите му, че "едва издържал". Съдия Мария Пейчева посочи, че са налице всички доказателства в подкрепа на искането на прокуратурата за мярката "задържане под стража".

                                Коментар

                                Working...
                                X