IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://bnr.bg/sites/horizont/News/Bu...iganibiqt.aspx
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от d0sadnik Разгледай мнение
      Aре па стига се впрягай и ти - като щеш гражданска война, грабвай шишането , пълни го с джепане и фащай гората Кво само ни занимаваш с тея тикви
      Кой нормален човек може да иска гражданска война? Това, което аз искам е държавата да си е на мястото, а законите да са за всички !!! - А не за мангалът да не важат, щото противоречели на гнусните му "културни особености" !!!
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ето как изродите на власт - Кратуната, Маймуната, Велчев хомосексуалиста, Гоцето (а защо не и оня неописуемо гнусен индивид, дето се води омбудсман) ще предизвикат гражданска война !!! Въпреки протестите на народът, въпреки огромният отзвук, те отново отказват да вземат мерки срещу ИСТИНСКИТЕ убийци, а не само срещу един от изпълнителите, който дори може би е подменен !!!

        Накраят на хората ще им писне и сами ще поемат функциите и на полицаи, и на садии и на палачи !!!!
        Aре па стига се впрягай и ти - като щеш гражданска война, грабвай шишането , пълни го с джепане и фащай гората Кво само ни занимаваш с тея тикви

        Коментар


        • Първоначално изпратено от divedi Разгледай мнение
          Не е разпитан нито един основен свидетел на убийството на Ангел Петров

          Нито един основен свидетел на убийството на Ангел Петров не е разпитан, заяви отговорно пред над 5 хиляди на площада в Пловдив днес един от основните бойци срещу кирорашковата дерибейщина в Катуница Стоян Тютюнаров. Както обещаха, хората от селото бяха на първа линия на протеста и дебело подчертаха, че искат справедливост. Но не вярват, че ще я получат. Няма развитие по разследването на убийството на Ангел. Сигурно няма и да има. Нито един от свидетелите на смъртта му не е разпитан. Както от наша, така и от другата страна. Явно прокурори и полицаи не искат да стигнат до поръчителя Киро Рашков и извършителите на злодеянието според нас, хората от Катуница- внуците му, заяви в Пловдив Тютюнаров. Знам, че трябва да ме е страх за живота ми. Ама не ми пука. Щото и да ме няма- все тая. Но ми писна да си мълча. Пък и какво значи моят изживян живот на фона на отнетите две детски мечти. Няма да спра, защото смъртта на нашите деца Ангел и Павел трябва да има законово възмездие, подчерта бай Стоян.
          http://podtepeto.com/article.php?id=6595
          Ето как изродите на власт - Кратуната, Маймуната, Велчев хомосексуалиста, Гоцето (а защо не и оня неописуемо гнусен индивид, дето се води омбудсман) ще предизвикат гражданска война !!! Въпреки протестите на народът, въпреки огромният отзвук, те отново отказват да вземат мерки срещу ИСТИНСКИТЕ убийци, а не само срещу един от изпълнителите, който дори може би е подменен !!!

          Накраят на хората ще им писне и сами ще поемат функциите и на полицаи, и на садии и на палачи !!!!
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • положението там е меко казано изострено и не само там... Истината е, че от години нищо не се прави по въпроса с безчинствата на ромите, всички правителства досега са си мълчали и са се покривали, така че не вярвам и този път да се направи кой знае какво...

            Коментар


            • Не е разпитан нито един основен свидетел на убийството на Ангел Петров

              Нито един основен свидетел на убийството на Ангел Петров не е разпитан, заяви отговорно пред над 5 хиляди на площада в Пловдив днес един от основните бойци срещу кирорашковата дерибейщина в Катуница Стоян Тютюнаров. Както обещаха, хората от селото бяха на първа линия на протеста и дебело подчертаха, че искат справедливост. Но не вярват, че ще я получат. Няма развитие по разследването на убийството на Ангел. Сигурно няма и да има. Нито един от свидетелите на смъртта му не е разпитан. Както от наша, така и от другата страна. Явно прокурори и полицаи не искат да стигнат до поръчителя Киро Рашков и извършителите на злодеянието според нас, хората от Катуница- внуците му, заяви в Пловдив Тютюнаров. Знам, че трябва да ме е страх за живота ми. Ама не ми пука. Щото и да ме няма- все тая. Но ми писна да си мълча. Пък и какво значи моят изживян живот на фона на отнетите две детски мечти. Няма да спра, защото смъртта на нашите деца Ангел и Павел трябва да има законово възмездие, подчерта бай Стоян.
              http://podtepeto.com/article.php?id=6595

              Коментар


              • Антев - исканията ми харесват, но нещо липсва - а именно:
                - Незабавно сваляне от постовете им и съд за т.нар. "министър" на вътрешните работи и всички ушеви началници, допуснали безнаказан мангалски бандитизъм в районът, контролиран от техните РПУ-та !!!

                Някой трябва да плати за убиваните Българи, за разграбените домове, за опустошаваните реколти, за терорът и тормозът - и аз предлрагам да са тия свине !!!
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Добре де, защо не сложат белите качулки и сами не въздадат справедливост? Очевидно е, че нито на Цецо Маймуната, нито на хомосексуалистът Велчев може да се разчита !!!
                  自由西藏

                  Коментар


                  • Пловдив. Младежки организации в Пловдив изготвиха обръщение към институциите, което бе оповестено на тазвечершния голям протест на фенове, студенти и много млади хора в Пловдив.
                    Пълният текст на обръщението гласи.

                    Това не е призив срещу институциите, а призив към институциите. Във връзка с бездействието на държавата в определени области на социално-икономическия живот на страната, което се превърна в причина за смъртта на Ангел и Павел от село Катуница, ние като граждани на Република България се обръщаме към държавните институции със следните искания:
                    Уважаеми,
                    Министър Председател на Република България
                    Председател на Народното Събрание
                    Президента на Република България
                    Председател на Висшия Съдебен Съвет
                    Главeн Прокурор на Република България
                    Национален Омбудсман

                    1. Да се създадат ефективни механизми за прилагане и спазване на Българското законодателство от всички български граждани.
                    2. Да се осъществява строг контрол върху спазването на журналистическата етика при отразяването на събития.
                    3. Да се зачита конституционно прогласената неприкосновеност на частната собственост и да се приеме закон, които да разреши нейната отбрана.
                    4. Незабавно да започнат разследвания срещу мафиотските босове, където е възможно по бързата процедура и да им се възбрани и запорира имуществото. Да се търси по-висока ефективност по работата на съответната комисия “Кушлев”
                    5. Обстойно разследване на случая в Катуница и конкретни резултати

                    Конкретни предложения:
                    1. Ако е отхвърлено предложение за работа от бюрото по труда, което съответства на образователния ценз на кандидата, той да бъде лишаван от социални помощи.
                    2. Срещу социалните помощи да се полага обществено полезен труд.
                    3. Родителите на просещи деца да бъдат задължавани да полагат общественополезен труд срещу социални помощи. Създаване на действащ механизъм за премахване на просията сред деца.
                    4. Кражбата и повреждането на национална инфраструктура да се приравняват на терористични актове.
                    5. Да започне незабавно събаряне на незаконните постройки на територията на Република България.
                    6. Да се изисква от етническите лидери конкретни резултати от работата им за интеграцията на малцинствата и повишаване ефективността на тази тяхна дейност.
                    7. За запазване на националната сигурност да се предприемат мерки за конфискуване на незаконни оръжия.
                    8. Да се създадат в най-кратък срок електронно правителство и електронна община.
                    9. Проституцията: Да се формира и установи държавна политика спрямо явлението, съобразена с директива 2011/36/ЕС и да се стартира дискусия за въвеждане на Шведския модел на регулиране на тази материя.
                    10. Да се повиши спешно ефективността на прилагане на антикорупционното законодателство.
                    11. Да се преразгледа правилника за организация и дейност на Народното Събрание, като се предвидят сериозни глоби за депутати, които го нарушават и отсъстват от заседанията на парламента.
                    12. Да се преразгледа конституционният принцип за безусловен мандат на народните представители и при системно неизпълняване на задълженията да се ангажира неговата дисциплинарна, административна, политическа отговорност.
                    13. Незабавна оставка на главния прокурор и Висшия съдебен съвет заради критиките в доклада на ОЛАФ.
                    14. Изплащането на майчински добавки да се извършва при следните условия:
                    • Поне единият родител да има трудов стаж през последните 6 месеца;
                    • Поне единият родител да има завършено основно образование;
                    • Другите деца в семейството да посещават редовно училище в качеството си на ученици;
                    • Майката да има навършени 16 години;
                    1. Да се преследват всички кражби и случаи на джебчийство по бързата процедура по текстове на Н.К., за които това е възможно.
                    2. Да се спре беззаконието и да се ликвидират регионалните монополи във водоснабдяването, електроразпределението, телекомуникациите, горивната индустрия и да се защитят потребителите.

                    С уважение:
                    Студентски съвет към Пловдивски Университет „Паисий Хилендарски“ гр. Пловдив
                    Студентски съвет към Технически Университет-София филиал гр. Пловдив
                    Студентски съвет към Медицински Университет гр. Пловдив
                    Студентски съвет към Университет по Хранителни Технологии гр. Пловдив
                    Студентски съвет към Аграрен Университет гр. Пловдив
                    Студентски съвет към Академия за Музикално, Танцово и Изобразително Изкуство гр. Пловдив
                    Национален Младежки Форум

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                      Знам такова место!!!
                      Не че белите слагат качулки - но появят ли се представители на кафявата сган - местната ловна дружина се събира и со кротце со благо ......
                      в радиус 25-30 км. от това село - НЯМА ЦИГАНИН!!!
                      в селото е тихо и спокойно - къщи, коли, гаражи - НЕ СЕ ЗАКЛЮЧВАТ!!!
                      и ПОЛИЦАЙ в радиус 30 км. - почти никога не съм виждал - та май това е ПЪТЯ!!!
                      Де това - там да заживея?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Добре де, защо не сложат белите качулки и сами не въздадат справедливост? Очевидно е, че нито на Цецо Маймуната, нито на хомосексуалистът Велчев може да се разчита !!!
                        Знам такова место!!!
                        Не че белите слагат качулки - но появят ли се представители на кафявата сган - местната ловна дружина се събира и со кротце со благо ......
                        в радиус 25-30 км. от това село - НЯМА ЦИГАНИН!!!
                        в селото е тихо и спокойно - къщи, коли, гаражи - НЕ СЕ ЗАКЛЮЧВАТ!!!
                        и ПОЛИЦАЙ в радиус 30 км. - почти никога не съм виждал - та май това е ПЪТЯ!!!
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Оставка и съд !!!
                          +++
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Оставка и съд !!!
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Добре де, защо не сложат белите качулки и сами не въздадат справедливост? Очевидно е, че нито на Цецо Маймуната, нито на хомосексуалистът Велчев може да се разчита !!!
                              Пълно е с ченгета там, нали точно те ги пазят
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Протестиращите в Пловдив поискаха оставката на главния прокурор http://tv7.bg/news/974182.html
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X