IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврозоната експлодира. Нашите медии въвеждат цензура.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
    Маджо, темата не е за имоти, но да попитам, ти като си богат и не искаш да живееш с бедняци в един вход, що не си купиш в сграда само с богаташи?
    Какъв ти е проблема точно?
    Може да не иска човека да си сменя жилището.Ако си живял едно 10-20г. в него и си свикнал и си го харесваш, едва ли ще тръгнеш да го сменяш заради бедните съседи. Не всичко е пари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
      Маджо, темата не е за имоти, но да попитам, ти като си богат и не искаш да живееш с бедняци в един вход, що не си купиш в сграда само с богаташи?
      Какъв ти е проблема точно?
      Е как какъв е проблема - гроздето е кисело
      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
        Отговора е лесен... Когато приключи прехода ще има 5%-10% богати хора, 30-40% средна класа с ипотека за жилище, 20-30% работници живеещи под наем,10-15% мизерници, мързеливци и тъпаци едва свързващи двата края, надяващи се да се върне комунизма и да се вземе от богатите за да се даде на тях... Собсвтеността на имоти и акции ще се съсредоточава във все по-малко ръце, а обема на кредитите ще нарасне в пъти. Но за да стане това факт са нужни според мен поне още 20 години...

        Тепърва трябва да се въведат още регулации особено в жилищната собственост, защото не е недопустимо в една сграда да живеят богати хора и мизернции, които няма какво да ядат , да не гововрим за плащане на общи разходи, но с наследени апартаменти... Трябва да мине време докато тези хора разпродадат тези си имоти на заможни и умни хора, а не на такива взели ги по един или друг начин преди 89год.
        Маджо, темата не е за имоти, но да попитам, ти като си богат и не искаш да живееш с бедняци в един вход, що не си купиш в сграда само с богаташи?
        Какъв ти е проблема точно?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
          Основния проблем не са политиците а хората от народа. В последните десетилетия 70% от българския народ се превърна в едно разплуто стадо хленчещи овце които се клатушкат в ритъма на чалгата , наливат се от сутрин до вечер с домашен дестилат, псуват целия си живот и всичко около тях и не им пука.. Ако хората бяха на място тия "политици" отдавна щяха да бъдат избити, в затвора или прогонени в чужбина. А циганите щяха да бъдат впрегнати да работят на полето да изхранват България и който не ще да работи ГЛАД и никакви помощи.
          а твоя ден по по различен начин ли минава... как така реши ,че ти си нещо по различно от останалите ( т.е. от нас ) ... и ти си се разплул в мисли колко хубаво би се живяло в едно лежерно прохладно място без парични знаци и частна собственост..... и ти дрънкаш някакъв "домашен" дестилат ( made in пещера например) и не си криви душата ,че не слушаш чалга .... ноооо иначе да нравоучаваш нас хленчещите дестилато пиещи плужаци ти идва от ръки.... другарЮ комунист.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
            Стоилов, аз себе си имам за богат човек... Ама си живея в хАпартамент и си ми е перфектно. В къща никога не бих живял, защото не ме кефи... А освен това най-богатия човек, който познвам и е мултимилионер също си живее в центъра на Софето и не му пука... Това клише, че богатия трябва да живее в къща е ебаси смеха, направо не е истина... Ама дето се вика ако някой има нужда от допълнително чувство за престиж нека си живее в къща. Но къщата определено не е показател за благосъстоянието на един човек... Омръзнало ми е от клишета... Това с къщата е старо... Другото, което ме кефи е ,че всеки уважаващ себе си бизнесмен трябва да кара кола за 100 бона.. Еми аз пък карам колело и имам кола 12 000 лева... и не ми пречи даже напротив...

            Различни хора, различни приоритети... Едни купуваха акции на HDPAT, защото било престижно да имаш акции в такава голяма компания. Същите тези хора НЕ купуват акции в София Комерс, защото лихварството не било достоен бизнес и т.н ...и т.н.

            Абе това човешката психология е по трудно от инвестирането и правенето на мангизи...
            Абе,това с богатството понякога е и въпрос на лично усещане...та би ли пояснил какво означава според теб богат човек.
            Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

            Коментар


            • Стоилов, аз себе си имам за богат човек... Ама си живея в хАпартамент и си ми е перфектно. В къща никога не бих живял, защото не ме кефи... А освен това най-богатия човек, който познвам и е мултимилионер също си живее в центъра на Софето и не му пука... Това клише, че богатия трябва да живее в къща е ебаси смеха, направо не е истина... Ама дето се вика ако някой има нужда от допълнително чувство за престиж нека си живее в къща. Но къщата определено не е показател за благосъстоянието на един човек... Омръзнало ми е от клишета... Това с къщата е старо... Другото, което ме кефи е ,че всеки уважаващ себе си бизнесмен трябва да кара кола за 100 бона.. Еми аз пък карам колело и имам кола 12 000 лева... и не ми пречи даже напротив...

              Различни хора, различни приоритети... Едни купуваха акции на HDPAT, защото било престижно да имаш акции в такава голяма компания. Същите тези хора НЕ купуват акции в София Комерс, защото лихварството не било достоен бизнес и т.н ...и т.н.

              Абе това човешката психология е по трудно от инвестирането и правенето на мангизи...
              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SStoilov Разгледай мнение
                Случайно да знаеш какво е МЗР , колко процента е в БГ , колко са парите в брой и кредитите ? Не е лошо да се запознаеш преди да пишеш глупости.

                Кой ги кара насила "богатите" да живеят в една сграда с "мизерниците" ? , Или ти се имаш за "богат" и те дразнят комшиите ти пенсионери и безработни ?

                п.с

                Не съм видял богат човек да живее в хапартамент , та дори бил той и тухлен
                Ти не си,ама аз съм видял!!!

                Коментар


                • Случайно да знаеш какво е МЗР , колко процента е в БГ , колко са парите в брой и кредитите ? Не е лошо да се запознаеш преди да пишеш глупости.

                  Кой ги кара насила "богатите" да живеят в една сграда с "мизерниците" ? , Или ти се имаш за "богат" и те дразнят комшиите ти пенсионери и безработни ?

                  п.с

                  Не съм видял богат човек да живее в хапартамент , та дори бил той и тухлен

                  Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                  Отговора е лесен... Когато приключи прехода ще има 5%-10% богати хора, 30-40% средна класа с ипотека за жилище, 20-30% работници живеещи под наем,10-15% мизерници, мързеливци и тъпаци едва свързващи двата края, надяващи се да се върне комунизма и да се вземе от богатите за да се даде на тях... Собсвтеността на имоти и акции ще се съсредоточава във все по-малко ръце, а обема на кредитите ще нарасне в пъти. Но за да стане това факт са нужни според мен поне още 20 години...

                  Тепърва трябва да се въведат още регулации особено в жилищната собственост, защото не е недопустимо в една сграда да живеят богати хора и мизернции, които няма какво да ядат , да не гововрим за плащане на общи разходи, но с наследени апартаменти... Трябва да мине време докато тези хора разпродадат тези си имоти на заможни и умни хора, а не на такива взели ги по един или друг начин преди 89год.
                  Last edited by SStoilov; 13.09.2011, 16:22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                    Перун, оди се пери!
                    +10
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • DAX много весело нещо започна да рипа.Утре да не обявят,че слагат заразното циганче у изолатора.
                      Фибо-мибо-грънци....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                        А как ще познаем кога е дошъл краят на прехода? И какво следва след това!?
                        Отговора е лесен... Когато приключи прехода ще има 5%-10% богати хора, 30-40% средна класа с ипотека за жилище, 20-30% работници живеещи под наем,10-15% мизерници, мързеливци и тъпаци едва свързващи двата края, надяващи се да се върне комунизма и да се вземе от богатите за да се даде на тях... Собсвтеността на имоти и акции ще се съсредоточава във все по-малко ръце, а обема на кредитите ще нарасне в пъти. Но за да стане това факт са нужни според мен поне още 20 години...

                        Тепърва трябва да се въведат още регулации особено в жилищната собственост, защото не е недопустимо в една сграда да живеят богати хора и мизернции, които няма какво да ядат , да не гововрим за плащане на общи разходи, но с наследени апартаменти... Трябва да мине време докато тези хора разпродадат тези си имоти на заможни и умни хора, а не на такива взели ги по един или друг начин преди 89год.
                        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Perun Разгледай мнение
                          Много правилно казано, турското присъствие е дало много на народа ни през възраждането, но никой не го оценява. Я погледнете какъв икономически подем бележат нашите съседи последните години, лошо ли щеше да ни е и ние да участваме в него, а не само да гледаме отстрани?
                          Винаги съм смятал, че колкото по-малка е една държава, то толкова е по-слаба, защото и малките и големите държави следва да покриват едни разходи по управлението на народа и поддържането на държавата, които така или иначе ги има. На глямата държава разходите са относително малки спрямо БВП, обаче на малките дъжави този относителен дял е голям ...
                          Перунов нали знаеш че турчин цигани не търпи.Да си видял цигани в турско село?И вземи се скрии с това присъствие.Нямах това предвид и не искам такива спорове.Тази територия след като е загубила независимостта си е управлявана от чужда администрация но нито е робство нито присъствие.Управлявано е със здрава ръка и като знаем кои години е било е ясно как са наказвали неподчинения и бунтове.Няма държава която ако някой и посегне да не реагира така.

                          Коментар


                          • Перун, оди се пери!

                            Перун, оди се пери!
                            Свободен във виелицата.
                            http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                              А как ще познаем кога е дошъл краят на прехода? И какво следва след това!?
                              Края на прехода идва когато избяга и последния свестен българин, а в България останат само пенсионери, цигани , инвалиди и кучета.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mnz Разгледай мнение
                                Абе стига вече с тези революции, не ви ли стига тази от 1990г., и после другата от 1997г. Стига толкова революции, работа трябва за да завършим прехода и търпение за да дочакаме неговия край.
                                А как ще познаем кога е дошъл краят на прехода? И какво следва след това!?

                                Коментар

                                Working...
                                X