IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврозоната експлодира. Нашите медии въвеждат цензура.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
    Я СЕ СЪБУДИ БЕ!! Ти си в стадото и си поредната овца. Стига с тоя преход. Революция трябва да се прави за по добро общество. Ако всички големи личности в историята са мислили като теб, не само че нямаше да са големи ами още щяхме да живеем в средновековието.
    Абе стига вече с тези революции, не ви ли стига тази от 1990г., и после другата от 1997г. Стига толкова революции, работа трябва за да завършим прехода и търпение за да дочакаме неговия край.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
      Да го наречем тогиз "турско цивилизоващо присъствие"?
      Много правилно казано, турското присъствие е дало много на народа ни през възраждането, но никой не го оценява. Я погледнете какъв икономически подем бележат нашите съседи последните години, лошо ли щеше да ни е и ние да участваме в него, а не само да гледаме отстрани?
      Винаги съм смятал, че колкото по-малка е една държава, то толкова е по-слаба, защото и малките и големите държави следва да покриват едни разходи по управлението на народа и поддържането на държавата, които така или иначе ги има. На глямата държава разходите са относително малки спрямо БВП, обаче на малките дъжави този относителен дял е голям ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mnz Разгледай мнение
        Много революционни идеи изказваш тук. Хубаво си го мислиш, ама нали вече направихме една промяна през 1990г., когато имаше Велико НС и всичко се промени? Сега пак Велико НС да се свиква няма смисъл, защото курсът на развитие на държавата ни е преопределен и просто трябва време за да извървим пътя на прехода. Търпение трябва, не революции.
        Я СЕ СЪБУДИ БЕ!! Ти си в стадото и си поредната овца. Стига с тоя преход. Революция трябва да се прави за по добро общество. Ако всички големи личности в историята са мислили като теб, не само че нямаше да са големи ами още щяхме да живеем в средновековието.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Ти ако си мислиш , че партийния ти билет е анулиран си в грешка , те партийните билети от БКП са завинаги ! Защо обвиняваш на посоки този или онзи че са комунисти , в БГ такива отдавна няма и сякаш никога не е имало - тук сите сме капиталисти !Сериозно , при тая евтения в тая държава няма прокопсия ..евтенията само доказва чуждите пари колко са скъпи и недостъпни за нас , т.е. онези за които ревете или защитавате ще ни купят за жълти стотинки и ще ни се смеят какви сме аборигени. Евтения е равно на мизерия , и разбира се че ще живеем много ..много пъти по зле от тях ..доброто в тая работа е че тук остават само циганите и т.е. осигурилисме им на мангалите да живеят "добре".
          Трейдър комунистите и доносниците никога не са напускали тези земи.Под комунист разбирай бездарник който го мързи и другите и държавата му криви.Аз не се чувствувам капиталист и нямам претенции да съм такъв.Ми щом евтинияти ти пречи дай сложи 2 000 милиона евро на заводи и хотели и продавай.Човек преди да напише нещо трябва да помисли.Омръзна ми да повтарям че света не се интересува от това какво ти искаш и какви мераци имаш.Никой няма да те купи ако не продаваш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Oстави турското робство на мира щото май не е било робство.Нямам претенции в областта на историята ама роби с независима църква със свои училища земя работилници търговия няма.Да не бъркаме управлението на нашите земи с робство.
            Да го наречем тогиз "турско цивилизоващо присъствие"?

            Както турците са "цивилизовали" и арабите със своето "присъствие", та и двата народа, едни от първите в света за времето си, изостават трагично и невъзвратно.

            Мда... Турско присъствие... Радост вкъщи...
            Свободен във виелицата.
            http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gm67 Разгледай мнение
              През турско робсво много българи се чудели на Левски-какво робство,винаги е било така и така ни е добре....Всъщност най-рафинираната форма на експлатация-когато експлоатираният не разбира това

              Америка ни експлоатира (не само нас,а и повечето от глобализиращия се свят) по много начини:
              1.Икономически-печатайки единствената все още световна валута,и купувайки си реални стоки срещу нея
              2.Културно-пуснете си телевизора или радиото-90% продукти на амер.субкултура
              3.Военно-чии интереси,ако не тяхните защитават базите им тук и нашите "рейнджъри" по света?
              4.Политически-нима вярвате,че имаме самостоятелна външна политика и можем да направим нещо срещу тяхните интереси?
              5.Духовно (най страшното робство според мен)-чрез налагане на ценностната си система-"печалбата на всяка цена","удоволствието преди всичко","парите над всичко" и т.н.
              6.Медийно промиване на мозъците-та всички наши медии просто купуват готова смелена и манипулирана информация от СНН,Ройтерс,Блунбърг и т.н.
              7.
              8.....
              Още ли се чувствате свободни?
              Oстави турското робство на мира щото май не е било робство.Нямам претенции в областта на историята ама роби с независима църква със свои училища земя работилници търговия няма.Да не бъркаме управлението на нашите земи с робство.Сга директно ще ти отговоря на всичките въпроси
              1.Какво си купува Америка от нас срещу долари?И после след като приберем доларите ние купуваме ли нещо срещу тях или продавачите искат левове?Аз не търгувам с Америка и ми дреме какво печатат
              2.Не гледам американски бичкии и чекии.Не гледам филми изобщо.Гледам джиографика животните и не виждам с какво ме облъчват.Не на всичко вярвам което гледам.Бог ми е дал мозък и никога не съм допускал да ме управлява телевизора.Турски чекии и латиноамерикански любовни трагедии също не гледам нито новини американските канали.
              3.Незнам да имат бази тук а нашите рейнджъри никой не ги е пратил насила там.Нямам близки толкова глупави да си рискуват живота за пари
              4.Не виждам как американските интереси пречат на нашите.И не разбирам защо нашите интереси трябва да се налагат.Американците не са ни виновни за липсата на интелект.А за външната политика си направо смешен.Нашата външна политика трябва да е разбирателство със всички и никакви скандали и простотия.
              5.Никой не може да ти наложи ценностна система ако ти не искаш.Да не би да са успели да я наложат в Ирак Афганистан Виетнам
              6.Отново кой ми напълни гащите.Никой не те кара да се занимаваш с медии.За живота не са необходими.Аз не се занимавам с такива и никой не е в състояние да ме накара.
              И се чувствувам свободен.Ма не можеш да си представиш колко свободен.И не ми пречат нито китайците нито извънземните.Човека е надерен от ТВОРЕЦА със воля и никой не може да ти натрапи нещо ако ти не искаш.Това че повечето хора са матриял си е техен проблем аз съм безсилен да променя душите им.Ще минат много години и ще се променят.След примерно 3000г никой няма да е същия

              Коментар


              • Бате Пешо

                Ти ако си мислиш , че партийния ти билет е анулиран си в грешка , те партийните билети от БКП са завинаги ! Защо обвиняваш на посоки този или онзи че са комунисти , в БГ такива отдавна няма и сякаш никога не е имало - тук сите сме капиталисти !Сериозно , при тая евтения в тая държава няма прокопсия ..евтенията само доказва чуждите пари колко са скъпи и недостъпни за нас , т.е. онези за които ревете или защитавате ще ни купят за жълти стотинки и ще ни се смеят какви сме аборигени. Евтения е равно на мизерия , и разбира се че ще живеем много ..много пъти по зле от тях ..доброто в тая работа е че тук остават само циганите и т.е. осигурилисме им на мангалите да живеят "добре".
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gm67 Разгледай мнение
                  Още ли се чувствате свободни?
                  Да!
                  Свободата е осъзната необходимост.
                  Свободен във виелицата.
                  http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Да не те разбирам.Мен никакви американци не ме експлоатират и мен ме управляват същите политици но не съм беден.Не съм и забогатял но и нямам такива намерения.Никога не съм членувал в политически партии и не съм бил директор.Никога партии не са ми давали службици или пък далавери.
                    През турско робсво много българи се чудели на Левски-какво робство,винаги е било така и така ни е добре....Всъщност най-рафинираната форма на експлатация-когато експлоатираният не разбира това

                    Америка ни експлоатира (не само нас,а и повечето от глобализиращия се свят) по много начини:
                    1.Икономически-печатайки единствената все още световна валута,и купувайки си реални стоки срещу нея
                    2.Културно-пуснете си телевизора или радиото-90% продукти на амер.субкултура
                    3.Военно-чии интереси,ако не тяхните защитават базите им тук и нашите "рейнджъри" по света?
                    4.Политически-нима вярвате,че имаме самостоятелна външна политика и можем да направим нещо срещу тяхните интереси?
                    5.Духовно (най страшното робство според мен)-чрез налагане на ценностната си система-"печалбата на всяка цена","удоволствието преди всичко","парите над всичко" и т.н.
                    6.Медийно промиване на мозъците-та всички наши медии просто купуват готова смелена и манипулирана информация от СНН,Ройтерс,Блунбърг и т.н.
                    7.
                    8.....
                    Още ли се чувствате свободни?

                    Коментар


                    • Требе политическа коректност!

                      Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Защо един се ражда с талант в математиката а друг в музиката трети в литературата а четвърти е пияница?
                      Еее, батка, не е политически коректно така...
                      Требеше да кажеш "а четвърти се ражда с талант в пиенето". Или поне "етаноло-затруднен".
                      Ше ставаме ли хевропейци или не, аа-ма-ха!?

                      Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Кой слага ред в този хаос?
                      Айде нема да коментирам така сложения "ред", че ше требе да съм политически некоректен... меко казано.
                      Свободен във виелицата.
                      http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                      Коментар


                      • Ехе колко мъка имало в България.
                        Ама някои сети ли се през последните 10 г. за Европейски ценности,за Икономика на знанието.
                        Ще ми публикуват статии за криза в капитализма,ами такава криза има в главите на болните мозъци,които имат такъв начин на мислене.Къде е кризата,освен в дълговете на някои Евро-членове.И от там доверието.Ама то се рушало и изграждало бре.
                        Може ли такива глупости.
                        Щом Обама ще казва Европа да си оправи проблемите и тогава всичко ще наред.
                        А проблема уж е дълга на Гърция,това е единствения важен.
                        Ами като го поеме частния капитал и след три години пак с пръст в оста ще се питате,как така пак са по добре от нас.
                        Същите ги има и тука Щели да Гласуват за Кирил Йорданов щото бил направил много за града,а никои не пита какво не направи.Пълен ужас хората ви подаряват парите си да се чувствате по добре и да не усещате геноцида,а вие не ги взимайте,нямате такъв интерес.
                        Къде са милиардите на Европа,нещо не ги искаме,кои има интерес от това,не сме аз вие със сигурност.
                        Договорени са едва 13-16 % в рамките на тази година средства от Европейските фондове.Къде е Естония със 70% И ПОСЛЕ ЩЕ МИ ГИ СРАВНЯВАТЕ.Ужас.

                        Ами винаги ще си бъдем развиващ се пазар и борсата с повече от нормалното,като времеви цикъл ще стой на минус.Което го няма в нито една страна.Много изкривено.




                        А иначе темата е отново за проблемите на някои си и то проблеми с главата.
                        Експлодира единствено болния мозък на някои си създал темата,Нищо повече. Това е.

                        Ето това вярно ли е или просто е поредната дезинформация с която главите ви няма да се справят.
                        Ето ви матриал за мислене: http://business.actualno.com/news_360225.html

                        Last edited by SoKoLoV; 13.09.2011, 14:19.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                          На планета има достатъчно за всички. Но не и ако всички искат да живея американската мечта.
                          Има достатъчно земя за земеделие, има достатъчно съвременни технологии и хора които знаят как да ги използват по най добрия начин. Какво повече ти трябва? Просто някой групи хора трябва да спрат да консумират по 100 -200 пъти повече от други. От там идват всички проблеми като бедност, глад,недостиг на други ресурси .......и така.
                          Тоя принцип всеки да се оправя сам е абсолютно егоистичен и води до същите проблеми. В момента света е на този принцип всеки за себе си. И какво става, силните вземат ресурсите на слабите и ги разхищават за глупости. А после като свършат ресурсите всички го духат. Това ли развито общество? Това ли са хората на бъдещето?
                          Да на планетата има достатъчно за всички.Когато Бог ни праща на земята той знае от какво имаме нужда и от колко.Аз казах че няма от всичко за всички.И казвам че причината е в отделния човек.Няма как да сме равни и да потребяваме по равно защото всеки се ражда с различни способности.Всеки човек е на различно еволюционно ниво.Ако бяхме еднакви светът нямаше да го има.Защо един се ражда здрав а друг тежко болен?Защо един се ражда в бедност а друг в богатсво?Защо жените обичат едни а не други?Защо един се ражда с талант в математиката а друг в музиката трети в литературата а четвърти е пияница?Защо всеки на земята трябва да учи различни уроци?На всеки са създадени най добрите условия за неговото развитие.Природата управлява няколко милиарда човеци животни камъни планети звезди.Кой слага ред в този хаос?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                            Основния проблем не са политиците а хората от народа. В последните десетилетия 70% от българския народ се превърна в едно разплуто стадо хленчещи овце които се клатушкат в ритъма на чалгата , наливат се от сутрин до вечер с домашен дестилат, псуват целия си живот и всичко около тях и не им пука.. Ако хората бяха на място тия "политици" отдавна щяха да бъдат избити, в затвора или прогонени в чужбина. А циганите щяха да бъдат впрегнати да работят на полето да изхранват България и който не ще да работи ГЛАД и никакви помощи.
                            А виж тука си казал точната истина.А тя е че матрияла не само е мързелив и неграмотен ама и страхлив и все чака някой друг да го оправи.Така че тук имаш 100000000% съгласие

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                              +1

                              но бате Пешо няма да те разбере защото лафи общи приказки наизуст
                              по принцип съм съгласен с голям брой от твойте постове
                              Американците експлоатират бедните държави като нас чрез марионетни и продажни политически елити - тоест ние не сме бедни по презумция - бедни сме защото ни управля крадлива , некадърна и продажна паплач - вече 20 години го гледаме тоя филм като американската пионка Дянков и това праветелства въбще е ОЧЕВАДЕН пример как става това
                              а БГ наистина можеше да стане Швейцария на Балканите ако не се управляваше от престъпници оограбили безнаказано държавата
                              Да не те разбирам.Мен никакви американци не ме експлоатират и мен ме управляват същите политици но не съм беден.Не съм и забогатял но и нямам такива намерения.Никога не съм членувал в политически партии и не съм бил директор.Никога партии не са ми давали службици или пък далавери.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                                Основния проблем не са политиците а хората от народа. В последните десетилетия 70% от българския народ се превърна в едно разплуто стадо хленчещи овце които се клатушкат в ритъма на чалгата , наливат се от сутрин до вечер с домашен дестилат, псуват целия си живот и всичко около тях и не им пука.. Ако хората бяха на място тия "политици" отдавна щяха да бъдат избити, в затвора или прогонени в чужбина. А циганите щяха да бъдат впрегнати да работят на полето да изхранват България и който не ще да работи ГЛАД и никакви помощи.
                                Много революционни идеи изказваш тук. Хубаво си го мислиш, ама нали вече направихме една промяна през 1990г., когато имаше Велико НС и всичко се промени? Сега пак Велико НС да се свиква няма смисъл, защото курсът на развитие на държавата ни е преопределен и просто трябва време за да извървим пътя на прехода. Търпение трябва, не революции.

                                Коментар

                                Working...
                                X