IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преброяване 2011 - ромите намалели с 45 000?!?!?!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Moesia - и каква полза Българката да роди три, дори четири деца, когато хъхрячката издриска 10-12? Бъдещи емигранти ли ражда Българката или бъдещи слуги на човекоподобните господари, които да ги хранят и отглеждат?

    От друга страна наша работа е дали ще имаме средно по 1.18 или по 3.35 деца - това че имаме по-малко (нещо нормално за цивилизованите народи) не означава, че някакви паразитни изроди трябва да се развъждат на наша издръжка !!! Тази земя и наша - ако искаме, ще станем 11 800 000, ако решим, ще останем 3 000 000, за да имаме по-голямо жизнено пространство - това не дава право на никой да отнема земите ни и страната ни. Все едно ти да живееш с жената си и детето си в четиристаен и някой да ти постави ултиматум - или правиш още три деца или напускаш домът, който си купил с парите си !!

    Нетуеър, щеше да си прав, ако не лекувахме и хранехме безплатно тая гнусна сган... върви да видиш коя да е болница, без най-елитните - че е пълна с хъхреща паплач, така че за платците на осигуровки няма места !!!
    Last edited by Императорът; 24.07.2011, 20:00.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Moesia Разгледай мнение
      Ами кой ни е виновен ? Тук пишещите по колко деца имат? Ще споделят ли.
      Само не пишете, моля ви, неща от рода
      - колко деца да имам с тези ниски доходи
      - 1 дете, та да го възпитам по-добре

      Не говорим за 4-5 деца. Дори и 3 да са. Но всеки предпочита да си гледа кефа, да има парички за моренце, да си купува хубави играчки. Каква е първата работа на почти всеки бачкатор, току що завършил училище - да си купи един таралясник втора ръка, да си влага парите в алуминиеви джанти и шарении. Наскоро пък гледам един Рамбо, от тези професионалните войници, разговаря с някакъв по телефона и му се хвали че вземал прилични пари пък в същия момент като му видях телефона - ами при заплатата му от 600-800 да кажем той имаше телефон за поне едно 400-500лв.
      И тъй. Както съм казвал не му трябва на българина висока заплата. Ще ги изяде, ще ги изпие и толкова. Да има там едни 200-300лв., колкото да преживява - стигат му. Пък като остарее го следва съдбата на бездетните баби и дядовци по центъра на София. Не мислили на младини сега я циганите ги пребиват за да им прехвърлят апартаментите си, я някоя банда адвокати ги подлъжат . . .

      Та по колко деца имате ?
      Според мен единствения начин да се накарат хората да имат поне по две деца е като пенсиите отпаднат.Премахнат се майчинството и детските.Колкото повече привилегии толкова повече мучене за още и повече претенции.Децата не се създават за държавата и тя не е длъжна да се грижи за родителите им.Финансовото състояние не е основание за по малко или повече деца.

      Коментар


      • kefala, мама му, знаех си че все ще се намери някой . Сега поста ми няма да е толкова ефектен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Moesia Разгледай мнение
          Ами кой ни е виновен ? Тук пишещите по колко деца имат? Ще споделят ли.
          Само не пишете, моля ви, неща от рода
          - колко деца да имам с тези ниски доходи
          - 1 дете, та да го възпитам по-добре

          Не говорим за 4-5 деца. Дори и 3 да са. Но всеки предпочита да си гледа кефа, да има парички за моренце, да си купува хубави играчки. Каква е първата работа на почти всеки бачкатор, току що завършил училище - да си купи един таралясник втора ръка, да си влага парите в алуминиеви джанти и шарении. Наскоро пък гледам един Рамбо, от тези професионалните войници, разговаря с някакъв по телефона и му се хвали че вземал прилични пари пък в същия момент като му видях телефона - ами при заплатата му от 600-800 да кажем той имаше телефон за поне едно 400-500лв.
          И тъй. Както съм казвал не му трябва на българина висока заплата. Ще ги изяде, ще ги изпие и толкова. Да има там едни 200-300лв., колкото да преживява - стигат му. Пък като остарее го следва съдбата на бездетните баби и дядовци по центъра на София. Не мислили на младини сега я циганите ги пребиват за да им прехвърлят апартаментите си, я някоя банда адвокати ги подлъжат . . .

          Та по колко деца имате ?
          Три с "вишо"!!!

          Сюрозно 3!!!

          Коментар


          • Не мога да разбера какво толкова сте се затюхкали. Не сте ли се замисляли, че преброяването може да е по-близо до истината отколкото си мислите? Фокусирате се върху един елемент от уравнението: "циганска раждаемост", сравнена с "българска" и "турска" такава. А факторът "детска смъртност" при циганите? А? Сравнен с детската смъртност при българите и турците?

            Така че тя природата си знае работата - оцеляват силните и добре гледаните. Тези, чиито родители могат да им осигурят оцеляването и израстването. Циганката може да издриска 10 чаавета, ама 30% не доживяват до 14 години, а други 30% - 40 години. Такива ми ти работи - раждат се като плъхове и мрат като мухи. От друга страна, циганката от нормално семейство, няма да роди 10, а ще са най-много 2-3, и ще им даде всичко от себе си, за да израснат здрави и силни. Ама аз тая не я смятам за циганка, а за българка от ромски произход.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Ами кой ни е виновен ? Тук пишещите по колко деца имат? Ще споделят ли.
              Само не пишете, моля ви, неща от рода
              - колко деца да имам с тези ниски доходи
              - 1 дете, та да го възпитам по-добре

              Не говорим за 4-5 деца. Дори и 3 да са. Но всеки предпочита да си гледа кефа, да има парички за моренце, да си купува хубави играчки. Каква е първата работа на почти всеки бачкатор, току що завършил училище - да си купи един таралясник втора ръка, да си влага парите в алуминиеви джанти и шарении. Наскоро пък гледам един Рамбо, от тези професионалните войници, разговаря с някакъв по телефона и му се хвали че вземал прилични пари пък в същия момент като му видях телефона - ами при заплатата му от 600-800 да кажем той имаше телефон за поне едно 400-500лв.
              И тъй. Както съм казвал не му трябва на българина висока заплата. Ще ги изяде, ще ги изпие и толкова. Да има там едни 200-300лв., колкото да преживява - стигат му. Пък като остарее го следва съдбата на бездетните баби и дядовци по центъра на София. Не мислили на младини сега я циганите ги пребиват за да им прехвърлят апартаментите си, я някоя банда адвокати ги подлъжат . . .

              Та по колко деца имате ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                Наистина интересно наблюдение. Притеснен съм единствено, че го прави някой с 1 пост във форума. Не се засягай, но изглежда леко провокативно.
                Истината и фактите - да се забранят като провокативен материал!
                =========================

                Императоре,
                твоята хъхрешка тема затриха ли я?

                Коментар


                • Чисто математически е невъзможно хем представителите на хъхряшкият етнос да се плодят като плъхове, хем да намаляват.

                  Виновни са преброителите, които, позорейки своят народ и човешкият род като цяло, са писали същества, които очевидно са мангали, като Българи или турци.

                  Щом виждаш, че нещото насреща ти е мръснокафяво и хъхри вместо да говори, пишеш го "мангал" и толкова... очевидно е, че не е нито Българин, нито турчин !!!
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                    Наистина интересно наблюдение. Притеснен съм единствено, че го прави някой с 1 пост във форума. Не се засягай, но изглежда леко провокативно.

                    що да е провокативно, просто не иска да си пише с истинския ник, а причините за неговите набльдения са няколко:
                    1. Българите живеят по-дълго - безспорен факт
                    2. В тези области от поне 150 години етнокартината (българи-турци, мангите не ги слагам в общата картинка) си е много сходна, че даже след Освобождението турците са мнозинство в тези региони, в следствие на обезбългаряването от Дибич Малоумника Задбалкански (даже има село в Шуменско, кръстено на този виден престъпник спрямо българщината в Източна България), както и на насилственото заселване на татари, чеченци, ингушети, осетинци и вся осталная кавказка сволоч, точно в същата тази Източна България, скед Кримската война. Това рязко изменя етнокартината, а когато преди 100 години, Малякия, Манафия, Шумадия и Мамалигария си оправят етнобаланса, като прсто изгонват или, още по-лесно, изколват дръгите етноси (основно българи) от териториите си, то ние дремем и не провежедаме етническо прочитсване, в следствие на което тези хора си остават в Източна България и до ден днешен
                    3. Циганите раждат повече от останалите 2 етноса- абсольтно безспорен факт, даже един министър от Боковите (просветния) каза, че половината първолачета не са с майчин език български, ама Светиня Му бързо го накара да замълчи и замаза ситуацията
                    4. Българите са много по-мобилни и търсещи по-висок стандарт на живот - така Силистра намалява като население основно откъм българския етнос, а другите. дори и да емигрират към София или чужбина, са единици. Просто има много за крадене в този край, а на мангалите стандарта не е паднал в последните 20 години - и преди, и сега са си клошари и крадци, като сега вече могат и да крадат и да убиват безнаказано, а и има толкова много къщи и селскостопански постройки за "бране на джеледзо и тули"

                    Това е истината за тези области - тъжна гадна, отвратителна истина, също като живитът на 95% от българското население на Родината ни.И тук можем много, ама много да се поучим от шумадийските кучета - те с гордост се наричат сърби, а са една смазана от бой държава, която е много-много нива под нивото си 89 (дори са много под нас, а бяха много над нас), но те си запазиха националзима и там можеш да се почувстващ част от общност и да си горд от тази си принадлежност. Тук имам просто една територия, "тази държава", управлявана от малоумници и верните им пуделчета вече толкова много години и "от нийде взорът надежда не види". Не укорявам тези, които ни напуснаха - те потърсиха по-лесното решение и това е тяхно право, но ние, които останахме, трябва да направим нещо и дано да е скоро, да е бързо и да е болезнено, за да се събудим, защото иначе сме обречени!!!!!!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Наистина интересно наблюдение. Притеснен съм единствено, че го прави някой с 1 пост във форума. Не се засягай, но изглежда леко провокативно.
                      Първоначално изпратено от fubu123 Разгледай мнение
                      Ако се вгледате малко, ще забележите, че в цяла източна България на изток от областит ....
                      Пример: Силистра --> http://censusresults.nsi.bg/Reports/2/2/R7.aspx?OBL=SLS

                      Коментар


                      • Ако се вгледате малко, ще забележите, че в цяла източна България на изток от областите Разград, Търговище, Сливен, Хасково, Кърджали (включително изброените) полужението е трагично. (http://censusresults.nsi.bg/)
                        Погледнете статистиката "Население по местоживеене, възраст и етническа група" ясно се вижда съотношението българи - турци - цигани в сравнение сьс западна България.
                        Много добре се вижда и рязкото увеличение на турците и циганите за сметка на българите с намаляне на възраста, което отговаря за смяната на статуквото през годините.
                        Пример: Силистра --> http://censusresults.nsi.bg/Reports/2/2/R7.aspx?OBL=SLS

                        Коментар


                        • http://www.nenovinite.com/news.php?action=view&ID=340

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                            Предлагам да се направи сапунена фабрика. Ще започнем с тези 45 000 дето липсват, щото така или иначе няма кой да ги търси Догодина ще чакаме преброяването и така ще можем да заплануваме новата продукция
                            Не е ясно кой ще купува сапуна.Представи си само изпрани чаршафи с такъв сапун.

                            Коментар


                            • Предлагам да се направи сапунена фабрика. Ще започнем с тези 45 000 дето липсват, щото така или иначе няма кой да ги търси Догодина ще чакаме преброяването и така ще можем да заплануваме новата продукция
                              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Ми аз се писах джедай например ...
                                ...муахаха, само така Коле, а може би всичките тези 700к които липсват, са се определили като джедаи... даааааааааа много сме и правата си искаме, ЪРМ
                                自由西藏

                                Коментар

                                Working...
                                X