IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови касови апарати - честито на собствениците на търговси обеки!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз приключих с касовия си бизнес! Всичко с фактурки по бамка! НЯМА да си купя апарат! Успех на колегите!
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
      http://news.ibox.bg/news/id_130909506

      Браво! Поредния удар за малкия бизнес от държавата! Всеки трябва сега, иска не иска, да си смени касовия апарат. Това са няколко стотин хиляди апарата в България.
      Голям праз)) сякаш ни сменяхме 5 пъти номерата на автомобилите и паспортите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nikolay_Iliev Разгледай мнение
        Можете да разгледате и закупите от новите касови апарати с GPRS връзка с НАП на адрес http://www.kasovaparat.bg. Не чакайте крайният срок за подмяна!
        Добре изглежда.
        Аз само един тъп въпрос имам, не се смейте, но не разбрах НАП ли ще раздава SIM картите за GPRS-а, защото все пак НАП ще точи колкото и когато реши?
        В смисъл как стои въпросът с плащането на сметките за GPRS, защото това си е все пак лукс за страната ни. В нашата компания ползваме кабелен интернет, не си позволяваме да харчим за GPRS.

        Коментар


        • Можете да разгледате и закупите от новите касови апарати с GPRS връзка с НАП на адрес http://www.kasovaparat.bg. Не чакайте крайният срок за подмяна!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от slavkovrr Разгледай мнение
            Е как ще стане,да не би на касовия апарат да има камера и данъчния ще види на кой клиент пускаб бележка и на кой НЕ?
            Ако въведат и камера ще ги призная иначе са пълни глупости.

            Коментар


            • Дааааа,
              попитах в сервиза и какво ми казаха хората
              1. Голяма част от закупените касови апарати ще могат да бъдат дооборудвани с устройство за GPRS комуникация.
              2. Само най-старите (и те не знаят кои) няма да могат да се преправят.
              3. Все още няма цена на устройството за GPRS комуникация.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                ами такава е каква да е ..какво съдържартелно анализирахте...
                Напротив и аз имам касови апарати и също ми се натоварва бюджета ако трябва да ги сменям ..но когато нещо се прави първо го анализирам и след това рева ..а вие правите обратното пич вземате заглавие от вестника и само на тази база надавате вой....типично както пише в инструкциите на служителите на ДС...( нямат край маа му)...Те като партизаните преди 65 г. свърши войната , а те още изкачат от храстите.
                Това лично за себе си го анализирах още като се заговори за него. Вчера прочетох и Наредба №18... и също я анализирах... Резултатът е нецензурен!
                При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение
                  Що бе, Висарионович, що да е лайнарска? Щото не те бърка ли? Или продаваш касови апарати?
                  ами такава е каква да е ..какво съдържартелно анализирахте...
                  Напротив и аз имам касови апарати и също ми се натоварва бюджета ако трябва да ги сменям ..но когато нещо се прави първо го анализирам и след това рева ..а вие правите обратното пич вземате заглавие от вестника и само на тази база надавате вой....типично както пише в инструкциите на служителите на ДС...( нямат край маа му)...Те като партизаните преди 65 г. свърши войната , а те още изкачат от храстите.

                  Коментар


                  • А само при мене ли излиза, че статията е от 15.10.2009 ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                      А дали пък случайно тези фирми дето са работили в Сърбия не са на определен чичко?
                      понеже и ти четеш статията с главата на долу да ти пусна един цитат , но го прочети внимателно и ако трябва го препрочети...

                      "От НАП отбелязват, че подобна реформа е била осъществена преди няколко години в Сърбия. Голяма част от фирмите, които са изградили системата, са разработили и пуснали на пазара касовите апарати с такива възможности, са били български."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        АРЕ ОЩЕ ЕДНА ЛАЙНАРСКА ТЕМА..... нямате умора червените тролове...нямате.
                        Що бе, Висарионович, що да е лайнарска? Щото не те бърка ли? Или продаваш касови апарати?
                        При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                        Коментар


                        • АРЕ ОЩЕ ЕДНА ЛАЙНАРСКА ТЕМА..... нямате умора червените тролове...нямате.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от slavkovrr Разгледай мнение
                            Това са пълни глупости-щели да ми следят оборота дистанционно!!
                            Е как ще стане,да не би на касовия апарат да има камера и данъчния ще види на кой клиент пускаб бележка и на кой НЕ?
                            Аз и сега преценявам на кой да му пусна и на кой не?
                            Това е да се доизсмучат и последните сили на умиращия дребен бизнес!!
                            Чакайте да тръгне икономиката,ама на кукуво лято!!
                            Дянков е идиот - това е ясно! Тъпа, безсмислена мярка, на която щях само да се смея, ако кретена не искаше да я финансира с мои пари и парите на хората като мен. Само че догодина ще умра от смях, като тръгне да събира данъци. Ама много ще се смея!
                            При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                            Коментар


                            • Пълни глупости

                              Това са пълни глупости-щели да ми следят оборота дистанционно!!
                              Е как ще стане,да не би на касовия апарат да има камера и данъчния ще види на кой клиент пускаб бележка и на кой НЕ?
                              Аз и сега преценявам на кой да му пусна и на кой не?
                              Това е да се доизсмучат и последните сили на умиращия дребен бизнес!!
                              Чакайте да тръгне икономиката,ама на кукуво лято!!

                              Коментар


                              • А дали пък случайно тези фирми дето са работили в Сърбия не са на определен чичко?
                                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                                Коментар

                                Working...
                                X