IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Филателия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от $ Разгледай мнение
    Филателията е много лепкава!
    Без каталог и минимум трима препоръчани и стари в бранша филателисти,за консултация,оценка и мнение - не скачай!
    http://www.philatelicmarket.com/index.php?lang=bg
    Благодаря!

    Коментар


    • Филателията е много лепкава!
      Без каталог и минимум трима препоръчани и стари в бранша филателисти,за консултация,оценка и мнение - не скачай!
      http://www.philatelicmarket.com/index.php?lang=bg

      Коментар


      • Нищо не разбирам от марки. По всяка вероятност ще ми оставят като залог Колекция от български марки. Нямам идея дали струват 5 леФа или 50 000 лефа. Насочете ме как да си напиша домашното. Има ли някъде онлайн каталог или нещо подобно

        Коментар


        • здравейте, продавам български марки от 1905/1906 ако има заинтересовани могат да ми пишат на petroff.68@abv.bg или да ме потърсат на телефон 0878386266..

          Коментар


          • ФИЛАТЕЛИЯ

            http://filantiques.hit.bg/

            Коментар


            • http://filatelia.hit.bg/

              Коментар


              • Относно колекцията

                Първоначално изпратено от berser
                Имам голяма колекция пощенски марки от България и света,която не ми трябва и искам да продада. Някой знае ли на кой или къде мога да ги продам? Колекцията включва стари български марки от 1880 година до 1960,както и стари марки от целия свят. Има и стари български пощенски пликове?
                Здравейте,
                аз събирам марки и имам доста добра колекция.
                Интересува ме какви марки има в колекцията,
                а също и някаква цена ...
                аз, Александър, написах ...

                Коментар


                • Мога да ти помогна. Имам най-новият каталог МИХЕЛ 2009. И после процент от него. С това се занимавам - филателия. E-mail: danphild@gmail.com.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от berser
                    Имам голяма колекция пощенски марки от България и света,която не ми трябва и искам да продада. Някой знае ли на кой или къде мога да ги продам? Колекцията включва стари български марки от 1880 година до 1960,както и стари марки от целия свят. Има и стари български пощенски пликове?
                    Колко искаш за колекцията?
                    "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                    Коментар


                    • ....wwf....действително са естетически много силна колекция....особено за фенове на фауната....но и много кинти струва като хоби....най-малкото защото последните години ....става въпрос последните 15 години много държави нашариха логото с пандата....на редовни ...luxe ...de luxe ...limited....и тем подобни серии....но там си е зарибявка.....общо взето хващаш си нишата и колкото...по възможност ...толкова.....е има и друг вариант....който на днешните кризисни времена едва ли е вече толкова актуален......къртиш кинти ....и щом се чудиш кво да правиш с част от тях...наливаш в скъпарски колекции...все едно зареждаш кила с домати от женския за лятната салатка....хехе...има и такива луди глави....но....важното е не цената....а удоволствието....това е то хобито....каквото и да е....

                      Коментар


                      • Имам прилично количество марки от 80-те години.Някой може ли да ми препоръча оценител?
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • И аз съм колекционер от 1990г. Теми - България , СССР 1917-1961, водна фауна, WWF, British Commonwealth - чисти ; класика - пътували. Търся Южна България, телеграфни и русенски такси с експертиза от Петко Караиванов. За колегата с WWF има ли изготвен манколист?

                          Коментар


                          • Мерси за отговора HAPPY TREE FRIENDS. Ще разгледам този форум. Може да намеря нещо интересно.

                            Коментар


                            • .....обикновено където са нумизматичните сборове има и хора филателисти, които търгуват и се интересуват от марки ,картички и стари пликове.....но .....първо всичко зависи от състоянието на марките и пликовете...как са съхранявани...и т.н.....предполагам остонали са наследство...или ....както и да е....друга особеност е все пак да знаеш кое как се търгува.....щото периода който спомена...1880-1960 се характеризира...с доста ценни артикули....да не кажа че там е каймакът на бг филателията с някои изключения разбира се....виж темата на златните монети....скоро писаха адреса на Монев....доколкото знам...и с филателия се занимава....

                              Коментар


                              • Имам голяма колекция пощенски марки от България и света,която не ми трябва и искам да продада. Някой знае ли на кой или къде мога да ги продам? Колекцията включва стари български марки от 1880 година до 1960,както и стари марки от целия свят. Има и стари български пощенски пликове?

                                Коментар

                                Working...
                                X