IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от monopola
    руменчо,

    това което са ти подарили не е монетата със Сети Николай. Галба ти казва тиража на монетата от БНБ. Това което имаш се продава В Сибнак. Честно казано не знам кой ги издава, но не струва нищо.
    Издава ги монетният двор, явно са с неограничен тираж. Ама чак пък нищо да не струва - 20г. чисто сребро е това, все пак. Просто за информация, от същата "серия" има и св. Георги, Исус Христос и Богородица, а освен Сибанк се предлага и в Пиреос (а може би и другаде).
    Според мен са добър вариант за подарък, ако не човек не е успял да се дореди до съответните монети или пък "оригиналът" му се вижда скъп.

    Коментар


    • Руменчо - това не ще да е монета - медальон някакъв е, да.

      Драго ми е да те видя най-после туканка, падуан... ;-)
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rumencho3
        Монополист имам чувството, че от всички тук най-много разбира именно Галба. Не искам да обиждам останалите. Всъщност ми е интересно ти Галба от колко години си колекционер?
        :-) От както се помня,но вече взех да забравям от кога се помня:-)
        Благодаря за оценката ! Много са по-добрите разбирачи от мен!

        Коментар


        • Монополист имам чувството, че от всички тук най-много разбира именно Галба. Не искам да обиждам останалите. Всъщност ми е интересно ти Галба от колко години си колекционер?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola
            Абе заинтересувани има, ама като гледма какви сме разбирачи всички Мен доста ме интересуват двете емисии разменни монети от 1979 и 1980. Според вас намират ли се лесно и на какви цени. Естествено става въпрос за монети в идеално състояние.
            Вярно е ,че не сме разбирачи! 1979г.-може би 1000-1200лв.-не е препечатвана(2000 тираж) 1980г.,предполагам около200лв.-препечатиха я(неизвестен тираж).1981г.-предполагам около 100лв.-също препечатена(също неизвестен тираж). Без да съм разбирач!!

            Коментар


            • Абе заинтересувани има, ама като гледма какви сме разбирачи всички Мен доста ме интересуват двете емисии разменни монети от 1979 и 1980. Според вас намират ли се лесно и на какви цени. Естествено става въпрос за монети в идеално състояние.

              Коментар


              • Галба съжалявам, че повече не писах за монетите на Франц-Йосиф. Трябваше да са златни. Бях се понастроил да си взема нещо, но нищо не стана. Абе несериозна работа. Аз затова и исках ако сте навити, тук във форума да пообменяме информация за монети, които някои от Вас искат да продадат или да купят ама като гледам май няма заинтересовани.

                Коментар


                • Хиляди благодарности на всички. Е поне състоянието й е стократно по-добро от монетата за 1 000 000 долара.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola
                    руменчо,

                    това което са ти подарили не е монетата със Сети Николай. Галба ти казва тиража на монетата от БНБ. Това което имаш се продава В Сибнак. Честно казано не знам кой ги издава, но не струва нищо.

                    Да,бе не обърнах внимание на това "ДА СЕ СВЕТИ ТВОЕТО ИМЕ". На монетата го няма. 10-лв .2004 БНБ.

                    Коментар


                    • руменчо,

                      това което са ти подарили не е монетата със Сети Николай. Галба ти казва тиража на монетата от БНБ. Това което имаш се продава В Сибнак. Честно казано не знам кой ги издава, но не струва нищо.

                      Коментар


                      • Абе 8000 е тиражът на монетата от 10лв. А Руменчо пита за едно нещо като монетата и аз имам такова, не знам, може би е плакет. Страната със Св. Николай Мирликийски е същата, но от другата страна е съвсем друга и без номинал. Монетният двор се правят на луди и не дават никаква информация (в сайта си де), камо ли тираж...

                        [/url]
                        http://photo-forum.net/joro/emoticon...conTheWave.gif

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alex2511
                          Първоначално изпратено от GALBA
                          Първоначално изпратено от alex2511
                          Колеги нещо да кажете за тази монета :

                          http://cgi.ebay.com/Amazing-2000-BC-...QQcmdZViewItem


                          Само 950,000.00 $

                          Жалко ,не ми е позната,иначе бих наддавал:-)
                          Е, какви са тия ероглифи чаткаш ли нещо ?
                          Не ,това не ми е познато! Трябва,да нещо изключително за да е в това противно качество, така скъпо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GALBA
                            Първоначално изпратено от alex2511
                            Колеги нещо да кажете за тази монета :

                            http://cgi.ebay.com/Amazing-2000-BC-...QQcmdZViewItem


                            Само 950,000.00 $

                            Жалко ,не ми е позната,иначе бих наддавал:-)
                            Е, какви са тия ероглифи чаткаш ли нещо ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alex2511
                              Колеги нещо да кажете за тази монета :

                              http://cgi.ebay.com/Amazing-2000-BC-...QQcmdZViewItem


                              Само 950,000.00 $

                              Жалко ,не ми е позната,иначе бих наддавал:-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от rumencho3
                                Императоре имам въпрос към теб. Наскоро ми подариха юбилейна сребърна монета с позлата. Няма номинал. На нея е изобразен свети Николай Мирликийски Чудотворец от едната страна, а от другата кръст и надпис "ДА СЕ СВЕТИ ТВОЕТО ИМЕ". Та въпроса ми е в какъв тираж е монетата и каква й е стойността?
                                Импа се е запилял на някъде. Тиражът е 8000.Поне така е обявен.

                                Коментар

                                Working...
                                X