IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАЖБИ НА АУКЦИОН

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Те фалшивите диаманти са всъщност кубичен цирконий, който е по-твърд и от стъклото и от лигираната стомана.
    За протокола:лЕгирана!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Те фалшивите диаманти са всъщност кубичен цирконий, който е по-твърд и от стъклото и от лигираната стомана.
      Аз не говоря за диаманти. Те не ме кефят - има ного по-красиви камъни и ного по-редки камъни на ного по-добра цена.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Качеството е точно описано, както и всички други параметри.

        За същността им: нали разбираш, че клиентите на тия търговци са основно бижутери? Това не са хора, дето може вместо сапфир (напримерно) да им набуташ цветно стъкълце, а и търговците на елмази са почти затворена каста, в която хич не се гледа с добро очо на мошшшшениците. Когато някой интернет търговец на елмази има примерно 680 продажби и от тях 677 положителни и 3 неутрални отзива, каква е вероятността да е мошшшшеник? Колко хора, професионално занимаващи се с елмази трябва да е успял да измами, без да го заловят?
        Просто няма как да объркаш елмаз със стъкло (поне по тегло) - но веднъж ме заглождиха така да се каже: съмнения и реших да пробвам твърдостта на. Е - моите елмази (помня, че пробвах сапфир и топаз) режех като масло не само разни стъклени работи, но дори най-корава стомана, която има по-висок коефициент на твърдост по Моос от стъклото.
        А и нали получавам точно това, което съм получил - лесно може да се запамети и сравни картинката - всеки елмаз е индивидуален.
        Те фалшивите диаманти са всъщност кубичен цирконий, който е по-твърд и от стъклото и от лигираната стомана.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          как провер4яваш качеството и ...същността им
          Качеството е точно описано, както и всички други параметри.

          За същността им: нали разбираш, че клиентите на тия търговци са основно бижутери? Това не са хора, дето може вместо сапфир (напримерно) да им набуташ цветно стъкълце, а и търговците на елмази са почти затворена каста, в която хич не се гледа с добро очо на мошшшшениците. Когато някой интернет търговец на елмази има примерно 680 продажби и от тях 677 положителни и 3 неутрални отзива, каква е вероятността да е мошшшшеник? Колко хора, професионално занимаващи се с елмази трябва да е успял да измами, без да го заловят?
          Просто няма как да объркаш елмаз със стъкло (поне по тегло) - но веднъж ме заглождиха така да се каже: съмнения и реших да пробвам твърдостта на. Е - моите елмази (помня, че пробвах сапфир и топаз) режех като масло не само разни стъклени работи, но дори най-корава стомана, която има по-висок коефициент на твърдост по Моос от стъклото.
          А и нали получавам точно това, което съм получил - лесно може да се запамети и сравни картинката - всеки елмаз е индивидуален.
          Last edited by Императорът; 26.09.2015, 15:58.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Но има доста неща, дето освен от Бейското или друг подобен сайт - отде ще си ги вземеш?

            Аз ползвам сайтовете за да си пазарувам елмази и съм доволен.
            как провер4яваш качеството и ...същността им

            Коментар


            • Но има доста неща, дето освен от Бейското или друг подобен сайт - отде ще си ги вземеш?

              Аз ползвам сайтовете за да си пазарувам елмази и съм доволен.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
                Май не си чувал за ebay аукцион???
                ebay мисля, че отмина като слава. Цените в ebay вече са почти без разлика с тези в магазините. Аз гледах примерно телевизори, тъй като на скоро нашия се прецака и нямахме много пари за нов. Втора ръка в ebay на аукционите излизаха по 200 паунда. Като сложиш доставката и излиза по-скъпо от това да си го купя същия от Техномаркет или Технополис чисто нов.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от coinsauction Разгледай мнение
                  не се лъжете да изпращате монети на аукцион ще ви окрадат или в най добрия за вас случай ще блокират наддаването за да я купи някой от собствениците на аукциона после трябва да отидете там с една тръба да ги смелите от бой тези травестити европейски
                  да не говорим за нашите родни дилъри които дежурят около аукционите просто ще помогнат да бъдете обрани, излъгани като освен горе описания вариант е възможно аукциона да откаже да вземе стоката на консигнация и ако нямаш пари ще се принудиш да продадеш на някой българско куче (дилър) от който аукциона ще вземе същата стока на консигнация защото работят тандем И ТАКА СЕ ОСИРА БИЗНЕСА ТОЧНО ОТ НАЩЕ РОДНИ ПОМИАРЧЕТА за това отивайте със стабилна бригада и стресирайте помиярите иначе пари няма да видите .
                  Май не си чувал за ebay аукцион???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от coinsauction Разгледай мнение
                    не се лъжете да изпращате монети на аукцион ще ви окрадат или в най добрия за вас случай ще блокират наддаването за да я купи някой от собствениците на аукциона после трябва да отидете там с една тръба да ги смелите от бой тези травестити европейски
                    да не говорим за нашите родни дилъри които дежурят около аукционите просто ще помогнат да бъдете обрани, излъгани като освен горе описания вариант е възможно аукциона да откаже да вземе стоката на консигнация и ако нямаш пари ще се принудиш да продадеш на някой българско куче (дилър) от който аукциона ще вземе същата стока на консигнация защото работят тандем И ТАКА СЕ ОСИРА БИЗНЕСА ТОЧНО ОТ НАЩЕ РОДНИ ПОМИАРЧЕТА за това отивайте със стабилна бригада и стресирайте помиярите иначе пари няма да видите .
                    Защо ли нищо вече не може да ме учуди в милата ни татковина.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от coinsauction Разгледай мнение
                      не се лъжете да изпращате монети на аукцион ще ви окрадат или в най добрия за вас случай ще блокират наддаването за да я купи някой от собствениците на аукциона после трябва да отидете там с една тръба да ги смелите от бой тези травестити европейски
                      да не говорим за нашите родни дилъри които дежурят около аукционите просто ще помогнат да бъдете обрани, излъгани като освен горе описания вариант е възможно аукциона да откаже да вземе стоката на консигнация и ако нямаш пари ще се принудиш да продадеш на някой българско куче (дилър) от който аукциона ще вземе същата стока на консигнация защото работят тандем И ТАКА СЕ ОСИРА БИЗНЕСА ТОЧНО ОТ НАЩЕ РОДНИ ПОМИАРЧЕТА за това отивайте със стабилна бригада и стресирайте помиярите иначе пари няма да видите .
                      Ужас! И такава далавера ли са забъркали?

                      Коментар


                      • ПРОДАЖБИ НА АУКЦИОН

                        не се лъжете да изпращате монети на аукцион ще ви окрадат или в най добрия за вас случай ще блокират наддаването за да я купи някой от собствениците на аукциона после трябва да отидете там с една тръба да ги смелите от бой тези травестити европейски
                        да не говорим за нашите родни дилъри които дежурят около аукционите просто ще помогнат да бъдете обрани, излъгани като освен горе описания вариант е възможно аукциона да откаже да вземе стоката на консигнация и ако нямаш пари ще се принудиш да продадеш на някой българско куче (дилър) от който аукциона ще вземе същата стока на консигнация защото работят тандем И ТАКА СЕ ОСИРА БИЗНЕСА ТОЧНО ОТ НАЩЕ РОДНИ ПОМИАРЧЕТА за това отивайте със стабилна бригада и стресирайте помиярите иначе пари няма да видите .
                        SILVER,GOLD,COINS
                      Working...
                      X