IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златен пендар

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Ами ако е кръщенка ще я насоча към един "познат". Дано има студио в Слънчев бряг, че иначе спукана работата.
    Иначе под пендар, какво да ти обяснявам...
    P.S.: Откога я пусна кръщенката за продан?
    Пичове, видях, че коментирате въпросната " кръщенка", та мисълта ми е дали мога да получа малко повече ингормация за нея. Имам същата.

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

        Да отбележим за протокола, че има Фердинандови, над 13 гр. и този на drakkar е именно такъв. Т.е. се връщаме на 917.
        мда чукча писател не читател, въобще съм отебал че става дума за фреди а съм си мислил за франц...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivancholak
          ами да, при еднакъв обем различните карати тежат различно, твоята е 23.6 карата. Малко е поизтрита но не много, новите тежат 13.96

          Да отбележим за протокола, че има Фердинандови, над 13 гр. и този на drakkar е именно такъв. Т.е. се връщаме на 917.

          Коментар


          • Кантара никога не лъже, има си физични закони, плътност, обем ей такива ти ми работи...

            Коментар


            • Импето може да се заинтересува от пендари. Пишете му, ако се чудете на кой да продадете.
              (Импе умната - чувал съм, че има пендари-ментета)
              Не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivancholak
                кажи колко грама е, за да получиш точен отговор.
                13.3

                Да разбирам ли, че има с различни грамажи и съответно различна проба на златото ?

                Коментар


                • Тези пендари за накит с лика на Фердинанд с каква чистота на златото са ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                    Жека - аз това знам
                    А ПишманЛордчето - не го мисли - той с всеки изминал ден е по-близо до МЕЧТАТА:
                    СтудиУтУ - всички знаем къде
                    Стига сте спекулирали с това студио!
                    Търся го не за една монета / кръщенка, пендара, жълтица или ева ли му мамата какво още/, а + един френски наполеон, турска лира /и двете 22 каратови/, австроунгарската монета, пръстен 25 грама, малка махмудийка, голяма сребърна махмудия /малка проба/, сребърни 10лв. 130 години освобождението , сребърна рубла 1843г. , сребърен Потсдам 1934г., 2 стотинки от 1912г., 5ст. от 1906г. 10 стотинки от 1881г., 1лв. от 1891г. , някакви 5 лева пробити /незнам от коя година но на турата е изобразен конник и някакво животно , числото 814 и пише КРУМЬ/
                    , 500 юбилейни леи от 1999г. 11.08 пълното слънчево затъмнение, гръцка лепта от 1912г., швейцарски часовник дарвил от 1930г. и един ахат 10гр, 3 50левки от 1940г. Всичко това за едно малко / 35-50м2/ студио на SUNY BEACH! Кво толкова поисках?
                    Last edited by LANDLORD 31; 31.05.2012, 16:05.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      Извинения не диря, както и точно тази монета.
                      Споделих мнение кое ще е по-удачно според мен, вече в реалността незная как ще се развие ситуацията.
                      Ееее, мерси все пак! Мерси! Дано да е така както казваш, ама ти нещо май се интересуваше от пендара ми

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Виж ти! Интересна работа. Кажи ми колко ще надскочиш чистената и съм готов тотално да си променя мнението за тибя! Даже да ти се извиня!
                        Извинения не диря, както и точно тази монета.
                        Споделих мнение кое ще е по-удачно според мен, вече в реалността незная как ще се развие ситуацията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                          Нищо не предлагам, алчен съм.
                          В потвърждение на горенаписаното - обикновено ще вземеш повече пари на НЕчистена монета. Затова и писах да не я пипаш.
                          Виж ти! Интересна работа. Кажи ми колко ще надскочиш чистената и съм готов тотално да си променя мнението за тибя! Даже да ти се извиня!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Еееееееее, айде де не се обиждай! Алчен си, но си си разбирач Благодаря за мнението! За нечистена колко по-малко кинти ще ми предложиш?
                            Нищо не предлагам, алчен съм.
                            В потвърждение на горенаписаното - обикновено ще вземеш повече пари на НЕчистена монета. Затова и писах да не я пипаш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                              Пуска я, ама не ми се рови кога беше.
                              Лева да не се чисти щото не се знае какъв ще е резултата, отделно патината си е патина.
                              Но какво разбирам аз, все пак нямам нищо, т.е. не съм разбирач.
                              Еееееееее, айде де не се обиждай! Алчен си, но си си разбирач Благодаря за мнението! За нечистена колко по-малко кинти ще ми предложиш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Да бе 121. Нали съм ти пускал кръщенката, какво се правиш?! Лошоте е, че е пробита, като всяка кръщенка де. Иначе е в идеално състояние. И е 4 грама 23.65 карата. Лева не ми обясни защо да не го чистя с електроди? Нещо става ли му?
                                Отделно за мен не е разбирач този дето си мисли, че разбира, а няма нищо, а този дето ги има ценностите и само му задават въпроси разбирачите
                                Пуска я, ама не ми се рови кога беше.
                                Лева да не се чисти щото не се знае какъв ще е резултата, отделно патината си е патина.
                                Но какво разбирам аз, все пак нямам нищо, т.е. не съм разбирач.

                                Коментар

                                Working...
                                X