IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1 стотинка от 1981г

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • помня ги,помня.

    Коментар


    • Кой я търси тази стотинка и за какво му е?

      Коментар


      • По едно време имаше и тема за някаква картина на Ван Гог ли беше, на Моне ли беше, нещо такова
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • "Народна Република България"!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pafkta96 Разгледай мнение
            Просто се допитвам до вас.....
            Защото не съм навътре с нещата
            Да... и аз просто ти отговарям...
            На монетата на снимката пише "1300 години България"!!! Пиша го, ако не си го забелязал... А под самата снимка е написано "Народна Република България"!!!
            ДА!!! Ама аз под снимката мога да напиша и Корейска Народно - Демократична Република... И какво то това...
            Стига ти толкова...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
              Само обърни внимание какво е написано на тази монета от снимката на сайта и ще разбереш, че не си сам... Няколко милиона души в България - предполагам, че около 7 млн., имат такава монета! Стига сте влизали във филми... нямате вуйчо, който навремето е емигрирал в Америка и е бачкал като вол, та не му е останало време да се ожени и ви е направил червив от пари наследник... единствен... и не се налага да работите вече... Бахти и мераците...
              Просто се допитвам до вас.....
              Защото не съм навътре с нещата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pafkta96 Разгледай мнение
                Тази монета където аз я имам е абсолютно същата като тази на снимката от сайта.
                Само обърни внимание какво е написано на тази монета от снимката на сайта и ще разбереш, че не си сам... Няколко милиона души в България - предполагам, че около 7 млн., имат такава монета! Стига сте влизали във филми... нямате вуйчо, който навремето е емигрирал в Америка и е бачкал като вол, та не му е останало време да се ожени и ви е направил червив от пари наследник... единствен... и не се налага да работите вече... Бахти и мераците...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                  Сигурно и с това си се объркал... по-споко, ще си докараш някой сърцетуп...
                  Тази монета където аз я имам е абсолютно същата като тази на снимката от сайта.

                  Коментар


                  • Що за идиот събира оферти без да пусне дори и една шибана снимка..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pafkta96 Разгледай мнение
                      http://coinsbg.net/product.php?ProductID=191
                      В този сайт 2 стотинки от 1981г. 1300 години българия върви 15 000. има ли нещо вярно
                      Сигурно и с това си се объркал... по-споко, ще си докараш някой сърцетуп...

                      Коментар


                      • Съжалявам объркал съм отзад пише 1300 години не НРБ.

                        http://coinsbg.net/product.php?ProductID=191
                        В този сайт 2 стотинки от 1981г. 1300 години българия върви 15 000. има ли нещо вярно

                        Коментар


                        • Много ми е интересно да видя тая 5 ст. от 1981 г с НРБ!!! Ама много...

                          Коментар


                          • Имам 1,2 и 5 стотинки от 1981г. НРБ

                            При интерес пишете на pafkta96@abv.bg или на телефон 0897 606 413

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                              Простотия и мъка би било, ако някой се върже на твоя акъл! То по нивите е фрашкано с такива стотинки, ама точно от тези, обърканите, щото не стават за обръщение и затова са ги посадили, да поникнат такива умници като теб! И много бързо я продаде, а?!
                              Разбира се ,че бързо... Не видя ли,колко оферти имам? То 2 кила сирене- домашнУ ,100 лв само за снимка и други прамливи предложения. Така,че имам голям кур. Опс Исках да напиша голям избор. А и написах стоп на простотията ,а се оказва,че още трябва да отговарям по темата..
                              Край!
                              Last edited by landowner; 27.10.2011, 21:51.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от landowner Разгледай мнение
                                Боже Боже ,колко мъка и простотия има по тоя свят Боже. Стотинката е Българска и е открита на нивата с китайска лопата! Че китайците си работят спор няма. От тук виждам ,че китайският ресторант свети,т.е. работи. Стинката е продадена! Стоп на простотията...
                                Простотия и мъка би било, ако някой се върже на твоя акъл! То по нивите е фрашкано с такива стотинки, ама точно от тези, обърканите, щото не стават за обръщение и затова са ги посадили, да поникнат такива умници като теб! И много бързо я продаде, а?!
                                Last edited by THE TRADER; 27.10.2011, 20:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X