IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Това се случва в "най-добрия град за живеене"...СРАМ И ПОЗОР

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
    Некак си не разбирам въпроса...
    Ми ще работят, както останалите в селото работят земята.


    Ей в онова печално известно село Мечка кметът им даваше опустелите земи*, даваше им ги безплатно за обработка и изхранване. И сечива им даваше. Щото са се видели в чудо от тая гмеж.
    И кво? - циганите си го казаха в пряк текст в интервюто, че няма да работят земята, защото им е по-лесно да обират нивите, градинките и кокошчиците на местните старци и да се "изхранват" на техен гръб.

    ----------------------------
    * - а тея земи са опустели пак заради постоянните хунски набези на тая паплач - на кой му се работи, та накрая мангустите да оберат и изпотъпчат неговата работа?
    Mанков ти кога за последно си ходил на село?Дай да си говорим реални неща а не махленски приказки.Не сме в хоремага на Мечка.Кмета няма какво да раздава щото земята е частна.Обработва се от арендатори.Вече няма хора работещи по полето земята.На село не всеки си обработва двора.Ако не знаеш по селата вече повечето хора нямат дори и куче в къщите.Станали са по големи граждани и от софиянци.Тук таме някои по млади пенсионери си обработват дворните места садят домати краставици чушки картофи някоя астмичка за винце и това е.Хората занимаващи се със земеделие са малко.Мангалите не умеят нищо каква земя ще гледат какви пет лева?Те животни не могат да гледат та земя ли?Ти цигански кон виждал ли си?Проблема е изключително сериозен и не може да бъде решен при днешните условия.Мангалът актове и глоби не го плашат затвор също.Ефикасните мерки са як бой и трудови лагери но няма как да стане днес.Мангалите са се разпасли и си правят каквото искат а на много места българите са в комбина с тях и ги ползват за мръсната работа.Няма нормален човек който ще си купи кубик дърва за 90 лева при положение че това дори не е и кубик след като манго ще му докара кубика за 35 кинта.Защо примерно да плащам на мафията 90кинта?Манго ми докарва кубика за 35 и за още пет ми го реже и цепи.Анадънму?Манго кара коли без книжка гражданска без платен данък винетка без преглед.Българин му продава бензина щото не може да иде на бензиностанцията а Цвъки се прави че не види.Какво да ти обяснявам.Всичко е лъжа всичко е измама.Там където има манговци живота е евтин.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
      ПИСМОТО НА ГРЕТА ДО ПРЕМИЕРА, КОПИЕ: КМЕТА НА БУРГАС



      http://www.burgascouncil.org/upload/...93%2000044.pdf
      жената още не е разбрала че хивеем в Циганландия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Императора би ли разяснил как по точно циганите ще работят земята на село?
        Некак си не разбирам въпроса...
        Ми ще работят, както останалите в селото работят земята.


        Ей в онова печално известно село Мечка кметът им даваше опустелите земи*, даваше им ги безплатно за обработка и изхранване. И сечива им даваше. Щото са се видели в чудо от тая гмеж.
        И кво? - циганите си го казаха в пряк текст в интервюто, че няма да работят земята, защото им е по-лесно да обират нивите, градинките и кокошчиците на местните старци и да се "изхранват" на техен гръб.

        ----------------------------
        * - а тея земи са опустели пак заради постоянните хунски набези на тая паплач - на кой му се работи, та накрая мангустите да оберат и изпотъпчат неговата работа?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          А и не отговаря на критериите - има си къща на село, а мангалите си нямат.
          Кой ти е казал, че нямат?

          Да не мислиш, че идват в градовете от Луната, и си правят гетото?

          Имат си те къщи по селата, имат, ама идват в града, понеже на село има по-малко за краднене, ако изобщо нещо е останало.
          И това не е мое предположение, ами обикновено изследване, но не мога да ти го цитирам, не помня къде го видях.
          Свободен във виелицата.
          http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
            ПИСМОТО НА ГРЕТА ДО ПРЕМИЕРА, КОПИЕ: КМЕТА НА БУРГАС



            http://www.burgascouncil.org/upload/...93%2000044.pdf
            Що не е подала молба да я признаят за хъхрячка, както се беше заканила?

            И за пръв път виждам БХК да защитят човек, а не мангал... ама така я защитават, както защитават мангалите...
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
              Ха, сега като видях това се замислих - верно в селото до София в което живея от 2 години и строих преди това още няколко години, не съм виждал каруца нито веднъж...
              Ами нормално... сичкото хъхряк с каруците се е довлякло в София !!! Хем има много кофи за ровене, хем има много за крадене, хем фъндъкова е толерантна, хем пътни знаци и правилник за движение за Хъхрю с каруцата не важат !!! В софия ще дойдат та, барабар с каруците - какво да правят на село, да отидат да копат на нивата ли?
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Пешов - точно центърът на София е пълен с красиви стари сгради, които не спират да ме възхищават с архитектурата си !!! Само трябва да се реновират, поне една нова мазилка да им се удари.

                Или в твойто село къщите са по-убави?

                Вярно е, че София има проблеми, които я загрозяват. Те са две групи:
                - Мръснокафяви проблеми - около 138 000 (напримерно).
                - Самозабравили се проблеми - водещият от тях се казва фъндъкова.


                Срам ме е, че в някои поддържани села, в които ходих в последно време (на Плис-плис и около София) не видях ни една каруца, а тук, в "европейската столица" тия дивашки превозни средства дрънчат почти под прозорецът ми през пет минути... но така става, като простото стадо си избира проста кметка.
                Ха, сега като видях това се замислих - верно в селото до София в което живея от 2 години и строих преди това още няколко години, не съм виждал каруца нито веднъж...

                Коментар


                • Пешов - точно центърът на София е пълен с красиви стари сгради, които не спират да ме възхищават с архитектурата си !!! Само трябва да се реновират, поне една нова мазилка да им се удари.

                  Или в твойто село къщите са по-убави?

                  Вярно е, че София има проблеми, които я загрозяват. Те са две групи:
                  - Мръснокафяви проблеми - около 138 000 (напримерно).
                  - Самозабравили се проблеми - водещият от тях се казва фъндъкова.


                  Срам ме е, че в някои поддържани села, в които ходих в последно време (на Плис-плис и около София) не видях ни една каруца, а тук, в "европейската столица" тия дивашки превозни средства дрънчат почти под прозорецът ми през пет минути... но така става, като простото стадо си избира проста кметка.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pastir2 Разгледай мнение
                    Човекът Петър от село нещо се е УбАркал за Софията.

                    Има и хора дето не им дреме дали тока, парното, водата и другите са скочили със 10-15-20%, защото жилището и режийните им представляват 10% от месечните приходи, изкарани с честен труд и платени данъци.

                    Това, че си забелезал само утрепки по улиците е, защото всеки който става за нещо, отдавна има кола.

                    Верно, че некои панелни квартали западнаха, ама ходих в Перник по работа тая седмица и сравнение с тех сме цъфнали и вързали.
                    Да има такива хора и аз съм един от тях.Много добре знаеш че не съм се объркал.Ти си се объркал за Перник.Нема такава мизерия никъде като у София.Разходи се по центъра ама без кола и гледай какви сгради има бетер цигански катуни.По заведенията хигиена нулева.Изобщо таква цигания няма никъде.
                    Това не го казвам за да обиждам живеещите в София казвам го като факт който прави много лошо впечатление на гостите на столицата.Уж имотята най скъпи и заплатите най големи а то било само на приказки.

                    Коментар


                    • ПИСМОТО НА ГРЕТА ДО ПРЕМИЕРА, КОПИЕ: КМЕТА НА БУРГАС



                      http://www.burgascouncil.org/upload/...93%2000044.pdf

                      Коментар


                      • Човекът Петър от село нещо се е УбАркал за Софията.

                        Има и хора дето не им дреме дали тока, парното, водата и другите са скочили със 10-15-20%, защото жилището и режийните им представляват 10% от месечните приходи, изкарани с честен труд и платени данъци.

                        Това, че си забелезал само утрепки по улиците е, защото всеки който става за нещо, отдавна има кола.

                        Верно, че некои панелни квартали западнаха, ама ходих в Перник по работа тая седмица и сравнение с тех сме цъфнали и вързали.
                        Last edited by Pastir2; 29.06.2012, 23:57.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Императора би ли разяснил как по точно циганите ще работят земята на село?Вземи се в ръце бе човек и се осъзнай.Твоето е патология направо.Миналата седмица бях в София.Какво да видя ми то 70% от хората по улиците са с вид на клошари и трудоустроени с умствени проблеми.Живеете с големи заблуди в този град и няма сила която може да ви разубеди.Огромно самочувствие и претенции на всичко знаещи и можещи а нямат пари да си платят парното.Сградите са все едно хората ги е нямало 100 години и са се завърнали.Прах мърсотия ужас.Като се прибрах не мога да си измия краката косата ми станала като на циганин който не се е къпал откакто са го окъпали в родилния дом.А от носа си какво извадих не е за приказка.Не мога да разбера на какво се базира това огромно самочувствие?Ти кога за последно си ходил на село?
                          Пешо,

                          +100

                          Няма какво друго да кажа.
                          Може би не е за тази тема, ама от 89' НАЧЕЛО СА НИ ДЕМОКРАТИ, АРИСТократи, младежи без трудов стаж, царе, пожарникари-охраниртели...

                          Коментар


                          • Тотов - зная че е така, но въпросът е само да им се даде да разберат, че помощи вече няма да видят и да се пресече всяка възможност да нападат, ограбват и убиват хора. Ако не желаят да си изкарват прехраната, ок. Има Мангау около 8 чаавета, първо ще изяде тях, после мангалката, после може да опита да яде корени или дори камъни, това е негова работа. Ще трябва да свиква, особена като проумее, че тръгне ли да краде, ще го посрещнат с куршуми.
                            Поговорката за пцето и гьостерицата я знаеш.


                            Сорентов - по-долу описах какво може да се направи, за да се реши проблемът. Най-добре - сигнал до комисията по защита от дискриминация, до гнусният омбудсман и до съответните международни институции. И най-важното - момичето незабавно да заплаши мръсната община, че ако наистина я изхвърли, а тръгне да строи безплатни жилища за професионални нуждаещи се на етнически принцип, ще ги даде под съд за расова дискриминация и ще им разкатае фамилиите. Да се сезират разбира се и повече независими медии, които да раздухат случаят, така че на отвратителният прохъхряшки кмет да му се види тясна държавата.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              .....................Сорентов - не е това въпросът. На това момиче е нужна справедливост, а не милостиня. Една нормална държава трябва да се грижи за тези, които НАИСТИНА имат нужда от помощ, а не да ги тъпче и да харчи парите на данъкоплатците за всякаква мръсна ппалач, която всеки уважаващ се държавник би унищожавал, вместо да развъжда. А и като знаем какви безобразия правят борисов и цялата му престъпна пасмина, на кого да помогнем по-напред, като имаме предвид, че сме принудени и циганорите да храним ???

                              Тия неща трябва да се решават кардинално - просто като свалим родоотстъпническите изроди от власт и им потърсим сметка за безчинствата.


                              Импе,моите уважения ,аз въпрос не виждам ,виждам проблем.Свикнал съм да търся решение на проблема-и това е моето виждане.Дали е милостиня или помощ-това е нещото от което се нуждае момичето.Отдавна бг не е нормална държава и за циганорите съм съгласен с тебе.За Борисов също.Неправдите са толкова много и ни заобикалят отвсякъде.Ако имаш предложение или решение-бих те изслушал с удоволсвие-само да не пеем патриотични песни,да се възмущаваме от Борисов-все едно никой не знае кой е от 15 г.Не ми се плюе -ПОВРЪщА МИ СЕ!За съжаление нещата не са черни и бели-СИВИ СА.Истината има много страни,моята ,твоята,на мангалите,на борисов ,на момичето и на Пешо,който се изцапал като дошъл в София.Може да е ползвал теснолинейката -Велинград-Септември и да се е объркал къде се е омърлявил.Ами да не идва и да не се цапа-лесно е .Предполагам че възпитава в тоя дух децата си - да живеят на село и да работят и да се развиват там.Да не ги праща тука,на село има повече възможности.Както и да е -малко на комплекси мирише наистина,а че София е мръсна две мнения няма-но не това е предимството и пред "село".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                                Импе, знам доста случаи в които на село е предоставена къща от собственник - на семейство мангали - с двор с прозорци и врати. Семейството е с много деца - да има къде да се подслони и да си изкарва за ядене. За няколко години двора от градина стана сметище и пак ходят да крадат от другите. Грам не барват да работят... а могат поне храна да си произведат, че ракийка ако има кой да обере съседните сливи. Да не говорим че постоянно в селото търсят работници за по 10-20 лв. на ден - за хляб и мляко ще има... това е проклятие...
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X