IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
    Вие, съветските хора, обичате да обругавате всеки който не е съгласен с мнението ви.
    Но България е в ЕС, а не в ОНД
    Герберче,
    цитираш SPART, ама не цитираш Соколов, поста му до коки.

    Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение

    Коки ти добре ли си,пак бълваш цял ден помия

    ,КОКИ ТИ СИ ПЪЛНА МАЙМУНА.ЯВНО.

    не ми се пише за такива като теб,прекалено сте долни.
    И наглецът дори иска не знам какво си от модераторите? Не вижда, че точно той и Йосиф постоянно обиждат и заливат с помия съфорумците.
    Ето го и Йосиф. Ругатня както обикновено.

    Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    ех , ПаСпарту чудно ми е кое ти е спекло и на тебе мозъка братче ,че си се включил в хора на плачковците..... и тебе ли те налази нуждата от тъпа изява, или финансови проблеми незнам ,но определено се нареди на нивото на коки , гигов , ал трейдър , разни спековци , и подобни маймуняци....
    Соколчето го бяха баннали за три дни. Ама му е малко.
    Защото точно той и Йосиф са никовете, които са занимават САМО да ОБИЖДАТ.

    Ти разбира се, ги подкрепяш.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Поздрав за съдебната система

      Симпатяги - За Милиони Няма Закони:
      http://vbox7.com/play:53f40c24
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Не съдът връща страха от Бога.Когато човек няма вътешна спирачка нищо не може да го спре.Най голямото престъпление на комунистите е унищожението на Българската църква институцията запазила ни през вековете.Именно от тук идват най големите беди и затова тези съдии съдят така.Това са хора за които единствения Бог са парите.Повръща ми се от тях и покровителите и м.
        Ти пък от кога стана такъв набожен и против парите. А и в 2007-2008-2009 и 2010 година обясняваше на всички, че всичко в държавата е наред и няма проблеми. Дори криза в България нямаше според теб, само до преди месеци
        Да не си получил божие вдъхновение, че сега приказваш обратното
        Last edited by Jay Gould; 01.08.2011, 16:35.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
          С този съд няма да върнем морала и страха от Бога:

          Съдът връща лиценза на "Лукойл"
          http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4003171

          Съдът отмени забраната за сеч в гори на Симеон Сакскобургготски
          http://www.mediapool.bg/show/?storyid=182752&srcpos=3
          Не съдът връща страха от Бога.Когато човек няма вътешна спирачка нищо не може да го спре.Най голямото престъпление на комунистите е унищожението на Българската църква институцията запазила ни през вековете.Именно от тук идват най големите беди и затова тези съдии съдят така.Това са хора за които единствения Бог са парите.Повръща ми се от тях и покровителите и м.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            .Докато не осъзнаем чед трябва да се стегнем и да работим нищо няма да се промени.Докато не разберем че всичко е в наши ръце че трябва отново да върнем морала и най вече страха от Бога нищо няма да се промени.
            С този съд няма да върнем морала и страха от Бога:

            Съдът връща лиценза на "Лукойл"
            http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4003171

            Съдът отмени забраната за сеч в гори на Симеон Сакскобургготски
            http://www.mediapool.bg/show/?storyid=182752&srcpos=3

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
              Има съществена разлика - руснаците са далеч по-склонни към контрабанда и също използват петрола за политическо влияние за други проекти.
              Стамболов петрола е политика много отдавна и не само политика а и войни.Ни най малко не желая да защитавам руснаци но всички големи нефтени фирми са тотални боклуци.Я си спомни ВР какво направи в Мексиканския залив миналата година.За Шеврон има ли смисъл да говорим.Много голяма и наивна заблуда е че западните фирми имали морал.Ми Сименс колко подкупи раздаде.И не се заблуждавай че Запада мисли за нас.Всеки си гледа печалбите и идва тук за да печели а не да ни дундурка.Докато не осъзнаем че трябва да се стегнем и да работим нищо няма да се промени.Докато не разберем че всичко е в наши ръце че трябва отново да върнем морала и най вече страха от Бога нищо няма да се промени.Разходи се из някой Софийски мол и виж западните фирми какви боклуци продават на баснословни цени.Някои модели и то на уж световни марки са откровени работнически престилки приличащи на произведени от някоя кооперация на слепите от времето на Тато.А цените им по двеста триста кинта.Ми бански за по 900 лева.Така че не ми говори за морала на Запад.Изпаднал си в голяма заблуда.Изключителни лицемери а корупцията е доведена до изкуство.
              Last edited by Бате Пешо; 01.08.2011, 16:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Лошия доклад ще значи по-малко чужди инвестиции, а новината за това решение на съда още днес ще напусне страната. Проблеми ще дойдат и от там, че от тук всеки който иска да скрие данъци ще се позовава на този случай (и ще си казва"Лукойл не плащат, че аз ли ще им дам?"), както и ще се увеличат делата по обжалване.
                Най-малкото всички фирми които до сега са били лишени от лиценз, могат да заведат дела.
                Хехе, още днес ще напусне. Че то е прихванато веднагически

                http://uk.reuters.com/article/2011/0...7J10WE20110801

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                  Напълно съм съгласен с теб, Джей, но поради българския псевдосъд в България отдавна имаме два вида правосъдие - едно за бедни и друго за богати. Както ни казаха нашите европейски и евроатлантически партньори неотдавна.
                  И когато се каже това, някои във форума опищяват всичке наоколо.
                  Лошия доклад ще значи по-малко чужди инвестиции, а новината за това решение на съда още днес ще напусне страната. Проблеми ще дойдат и от там, че от тук всеки който иска да скрие данъци ще се позовава на този случай (и ще си казва"Лукойл не плащат, че аз ли ще им дам?"), както и ще се увеличат делата по обжалване.
                  Най-малкото всички фирми които до сега са били лишени от лиценз, могат да заведат дела.
                  Last edited by Jay Gould; 01.08.2011, 16:00.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Ако съм на Дянков бих проверил имущественото състояние на роднините на съдиите по това дело http://www.dnes.bg/temida/2011/08/01...-zasega.125380, както и тяхното, а ако някой от роднините им се занимава с бизнес, бих им минал пълна ревизия и наложил глоби там където се налага за, пропуски в счетоводството, липса на табелка с работно време и т.н. Бих показал лицата на съдиите в медиите, лицата на техните съпруги и деца, кой къде живее и с какво разполага. Нищо не-демократично, или извън закона
                    Много интересно как така хем Лукойл не е спазил закона, а в същото време тези които следва да го прилагат, се обявяват в защита на неговото нарушаване. От днешния ден нататък, всеки който иска да наруши закона, ще се позовава на решението на съда, а това дело ще даде отражение и на следващия доклад на ЕС - като пак ще се засяга правосъдието у нас. Ако не се вземат незабавни мерки, това ще стане със сигурност от което ще последват и големи финансови загуби за страната.
                    Напълно съм съгласен с теб, Джей, но поради българския псевдосъд в България отдавна имаме два вида правосъдие - едно за бедни и друго за богати. Както ни казаха нашите европейски и евроатлантически партньори неотдавна.
                    И когато се каже това, някои във форума опищяват всичке наоколо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Ако съм на Дянков бих проверил имущественото състояние на роднините на съдиите по това дело http://www.dnes.bg/temida/2011/08/01...-zasega.125380, както и тяхното, а ако някой от роднините им се занимава с бизнес, бих им минал пълна ревизия и наложил глоби там където се налага за, пропуски в счетоводството, липса на табелка с работно време и т.н.
                      Дааа това ще стане със сигурност.Какъв съд е това. Каква институция е "Агенция митници", една от най важните в цялата икономика.
                      Какъв Щенген какви 5 лева или евро.

                      С такъв невеж съд.
                      Директно за разследване от криминалисти.
                      После ще ми говорят за годни и негодни доказателства придобити,чрез почти винаги доста сложни процедури,процеси,систематизиране и т .н....
                      Които е учил или чел криминалистика винаги може да го потвърди.Тоест с криминалистиката която е при тези кадри в момента,няма как някои да се измъкне покрие или излъже за какво и да било.Просто е доста точна наука.Ама нищо те сега съдиите ще трябва да я учат цялата.Просто доказателствата са им най малкия проблем по принцип.

                      Това е
                      Last edited by SoKoLoV; 01.08.2011, 15:42.

                      Коментар


                      • Ако съм на Дянков бих проверил имущественото състояние на роднините на съдиите по това дело http://www.dnes.bg/temida/2011/08/01...-zasega.125380, както и тяхното, а ако някой от роднините им се занимава с бизнес, бих им минал пълна ревизия и наложил глоби там където се налага за, пропуски в счетоводството, липса на табелка с работно време и т.н. Бих показал лицата на съдиите в медиите, лицата на техните съпруги и деца, кой къде живее и с какво разполага. Нищо не-демократично, или извън закона
                        Много интересно как така хем Лукойл не е спазил закона, а в същото време тези които следва да го прилагат, се обявяват в защита на неговото нарушаване. От днешния ден нататък, всеки който иска да наруши закона, ще се позовава на решението на съда, а това дело ще даде отражение и на следващия доклад на ЕС - като пак ще се засяга правосъдието у нас. Ако не се вземат незабавни мерки, това ще стане със сигурност от което ще последват и големи финансови загуби за страната.
                        Last edited by Jay Gould; 01.08.2011, 15:41.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                          Сополов , ама верно си пълна маймуна ...Сега съда като пусне рафинерията и тъпите гербери ше зацапате гащите заедно в култовата мутра ....Очаквайте и насрещен иск и от Лукойл - Русия за пропуснати ползи , който ще бъде спечелен заедно с обжалваното решение на чукундура Таньо Ванов ...
                          За пореден път гербяляците доказахте че сте по-големи интернационалисти дори и от болшевиките ...Ама така е - след като има реална опасност да пропадне грабежа на Държавния Резерв и Боко-Цоко-Валко и ко да останат с пръст в гъз
                          ех , ПаСпарту чудно ми е кое ти е спекло и на тебе мозъка братче ,че си се включил в хора на плачковците..... и тебе ли те налази нуждата от тъпа изява, или финансови проблеми незнам ,но определено се нареди на нивото на коки , гигов , ал трейдър , разни спековци , и подобни маймуняци....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                            Сополов , ама верно си пълна маймуна
                            Вие, съветските хора, обичате да обругавате всеки който не е съгласен с мнението ви.
                            Но България е в ЕС, а не в ОНД

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
                              ... ТИ СИ ПЪЛНА МАЙМУНА.ЯВНО.
                              хяхяхяхяхя
                              .....
                              Сополов , ама верно си пълна маймуна ...Сега съда като пусне рафинерията и тъпите гербери ше зацапате гащите заедно в култовата мутра ....Очаквайте и насрещен иск и от Лукойл - Русия за пропуснати ползи , който ще бъде спечелен заедно с обжалваното решение на чукундура Таньо Ванов ...
                              За пореден път гербяляците доказахте че сте по-големи интернационалисти дори и от болшевиките ...Ама така е - след като има реална опасност да пропадне грабежа на Държавния Резерв и Боко-Цоко-Валко и ко да останат с пръст в гъз
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Kазах да имате търпение.Всичко ще се разбере.На мен ми е смешно че повечето хора си мислят че американските и западноевропейските петролни фирми са по свестни от руските.Който и да владее пазара в България няма да свали цените.А дали ще ме дере Лукойл или Шел няма никакво значение аз винаги съм одран.
                                Има съществена разлика - руснаците са далеч по-склонни към контрабанда и също използват петрола за политическо влияние за други проекти.

                                Коментар

                                Working...
                                X